تلاش تام هالند برای تماشای سریال Euphoria با وی پی ان و دیدن بازی نامزدش در اسپانیا

تلاش تام هالند برای تماشای سریال Euphoria با وی پی ان و دیدن بازی نامزدش در اسپانیا

علیرغم حضور در اسپانیا، تام هالند تصمیم گرفته تا تماشای تازه ترین اپیزود از سریال سرخوشی یا Euphoria که نامزدش زندیا در آن بازی می کند را از دست ندهد و برای این کار یک وی پی ان دانلود کرده تا بتواند قسمت جدید سریال محبوب و بحث برانگیز HBO را تماشا کند. هالند برای تبلیغ تازه ترین فیلمش با عنوان Uncharted در اسپانیا به سر می برد که قرار است ۱۸ فوریه اکران شود. در حالی که انتشار فیلم جدید او نزدیک است، فصل دوم سریال سرخوشی نیز در حال پخش از HBO است. سریال Euphoria یا سرخوشی داستان روی بنت با بازی زندیا را روایت می کند، دختری نوجوان و دچار اعتیاد که به تازگی از مرکز ترک اعتیاد بیرون آمده اما همچنان گرفتار اعتیاد به مواد مخدر است و در این میان زندگی دوستان و اطرافیانش نیز گرفتار مسائل مشابهی است.

تلاش تام هالند برای تماشای سریال سرخوشی یا Euphoria با وی پی ان

فصل دوم سریال سرخوشی از ۹ ماه ژانویه در حال پخش است و با هر اپیزود جدید، هیجان و تعلیق را به مرحله تازه ای می برد. این سریال وقتی پای مشکلات زندگی واقعی مانند اعتیاد، بدرفتاری و خشونت و سلامت روانی در میان باشد ابایی از به تصویر کشیدن صحنه های خشن و تکان دهنده ندارد. تصویرسازی واقعی و ترسناک این مشکلات جدی باعث شده که تنش در فصل دوم سریال Euphoria به بالاترین حد ممکن برسد و مخاطبان هر هفته بی صبرانه منتظر انتشار اپیزودهای جدید باشند. قسمت پنجم فصل دوم سریال سرخوشی بدون شک احساسی ترین و پرتنش ترین اپیزود این سریال در فصل جاری بود که در آن زندیا توانسته بود بسیار واقعی و تاثیرگذار ویرانی روانی شخصیت رو را به تصویر بکشد. بدین ترتیب جای تعجب ندارد که چرا تام هالند تا به این اندازه برای تماشای اپیزود جدید سریال سرخوشی بی تاب بوده که مجبور به دانلود کردن وی پی ان شده است.

تلاش تام هالند برای تماشای سریال سرخوشی یا Euphoria با وی پی ان

در مصاحبه ای با آندره آ کامپتون، هالند فاش کرد که در مدت حضور در اسپانیا، برای تماشای اپیزود جدید Euphoria ناچار به دانلود وی پی ان شده زیرا برای تماشای آن مشکل داشته است. در مدت حضور در اسپانیا، تلویزیون او خراب بوده و همین موضوع باعث شده که وی برای تماشای هنرنمایی نامزدش دست به دانلود وی پی ان بزند. متاسفانه دانلود وی پی ان نیز نتیجه ای برای هالند نداشته و وی نتوانسته بود در طول مدت حضور در اسپانیا، اپیزود جدید سریال را ببیند. از زمانی که تام هالند و زندیا همبازی شده و سپس نامزد کرده اند، هالند بارها از زندیا تمجید و پشتیبانی کرده است. بازی زندیا در نقش رو بنت نیز چنان خیره کننده و محبوب شده است که جایزه امی را برایش در پی داشت.

تلاش تام هالند برای تماشای سریال سرخوشی یا Euphoria با وی پی ان

همچنین تام هالند فاش کرده که چندین بار به سر صحنه سریال Euphoria رفته و شاید شاهد تصاویری از او در ویدیوهای پشت صحنه این سریال نیز باشیم. علاقه او به این سریال به حدی بود که برخی شایعه کردند زندیا موجبات حضور هالند به صورت بازیگر میهمان و برای نقش آفرینی کوتاهی در این سریال را فراهم کند. با این وجود هنوز مشخص نیست هالند در فصول یا اپیزودهای بعدی سریال سرخوشی حضور داشته باشد یا خیر اما مشخص است که نامزد زندیا یکی از طرفداران پروپاقرص سریال است.

بیشتر بخوانید: بی‌توجهی تام هالند و زندایا به ممنوعیت عاشقی در فیلم «اسپایدرمن: راهی به خانه نیست»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • علی بهمن ۲۶, ۱۴۰۰

    الان واقعا از کجا فهمیدین که تام هالند برای دیدن سریاله به مشکل خورده و وی پی ان دانلود کرده؟اصلا برای ما اهمیتی داره؟

  • یه انسان بهمن ۲۶, ۱۴۰۰

    چه مهم