اتمام فیلمبرداری فصل اول سریال خاندان اژدها و تاریخ انتشار احتمالی آن

اتمام فیلمبرداری فصل اول سریال خاندان اژدها و تاریخ انتشار احتمالی آن

جرج آر آر مارتین تایید کرده است که فیلمبرداری فصل اول سریال خاندان اژدها (House Of The Dragon) که پیش درآمدی بر سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) به شمار می آید در لندن به پایان رسیده است. مارتین در پستی در وبلاگ خود مدعی شده که فیلمبرداری فصل اول سریال خاندان اژدها به طور رسمی به پایان رسیده و بعد از تماشای نسخه هایی تدوین نشده از ۱۰ اپیزود این فصل از نتیجه خوشش آمده و «نویسندگی، کاررگدانی و بازی ها همه فوق العاده به نظر می رسند. کلاهم را به نشانه احترام برای شورانر رایان کوندال و همکار او میگل ساپوشنیک و تیمشان و بازیگران فوق العاده مان بر می دارم».

اتمام فیلمبرداری و تاریخ انتشار فصل اول سریال خاندان اژدها

فیلمبرداری اصلی فصل اول سریال House of the Dragon در آوریل ۲۰۲۱ در بریتانیا آغاز شد اما بخش هایی از این سریال بسیار مورد انتظار، در اسپانیا، کالیفرنیا و پرتغال نیز فیلمبرداری شده است. مارتین در پست وبلاگی خود نوشته که اگر چه فیلمبرداری ها به پایان رسیده اما کار زیادی در مرحله پس از تولید این سریال مانند جلوه های ویژه و صداگذاری باقیمانده است. تاکنون تاریخ انتشاری برای فصل اول سریال خاندان اژدها اعلام نشده اما در تیزر اول تایید شد که این سریال در سال ۲۰۲۲ منتشر می شود. مارتین مدعی شده که تابستان ۲۰۲۲ می تواند تاریخ انتشار احتمالی سریال House of the Dragon باشد اما پاییز ۲۰۲۲ محتمل تر است. موفقیت سریال House of the Dragon می تواند آینده وستروس در شبکه HBO و سرویس استریمینگش را مشخص کند.

اتمام فیلمبرداری و تاریخ انتشار فصل اول سریال خاندان اژدها

اگر چه فصل پایانی سریال بازی تاج  و تخت همه را راضی نکرد اما مدیران HBO مدعی هستند که کیفیت بالای فصل اول سریال خاندان اژدها، ساخت فصل دوم را تضمین می کند. چندین پیش درآمد از سریال بازی تاج و تخت در حال توسعه در شبکه HBO هستند. این سریال های شامل Tales of Dunk and Egg, 9 Voyages, Flea Bottom و ۱۰,۰۰۰ ships و البته خاندان اژدها هستند که این مورد آخر تاکنون وارد مرحله ساخت شده و به داستان خاندان تارگرین ها می پردازد. فصل اول سریال خاندان اژدها از ۱۰ اپیزود تشکیل شده و داستان آن نزدیک به ۲۰۰ سال پیش از اتفاقات سریال بازی تاج و تخت می گذرد.

بیشتر بخوانید:

مورد انتظارترین سریال های جدید سال ۲۰۲۲؛ از House of the Dragon تا She-Hulk

هر آنچه که باید در مورد ۹ شخصیت اصلی سریال House Of The Dragon بدانید

۱۰ اتفاق جالب و هیجان انگیزی که در سریال House Of The Dragon شاهد خواهیم بود

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

 • ششششششششش بهمن ۳۰, ۱۴۰۰

  آخه ….تیتر میزنی تاریخ فیلمو بگی بعد کلی ….میگی احتمالا احتمالا ….به سر در سایتای این مملکت

  • حسین علی پناهی بهمن ۳۰, ۱۴۰۰

   دوست عزیز ما همون چیزی که در تیتر گفتیم رو در متن آوردیم. در تیتر از تاریخ احتمالی استفاده کردیم و در متن هم به اون تاریخ احتمالی اشاره کردیم

  • دانیال اسفند ۲, ۱۴۰۰

   احسنت، درود بر شما
   فقط برای دیده شدن تیتر میزنن.

   • حسین علی پناهی اسفند ۲, ۱۴۰۰

    دوست عزیز توی تیتر به تاریخ انتشار احتمالیش اشاره شده و توی متن هم گفتیم که تاریخ انتشار احتمالیش به گفته نزدیکان به پروژه، تابستان هست یا حداکثر پاییز. دروغ ننوشتیم

 • Dani اسفند ۱, ۱۴۰۰

  بصورت پشم ریزونی منتظریییییم!!!?