واکنش جیک جیلنهال به انتشار آهنگ بحث برانگیز «همه چیز خوبه» از تیلور سویفت

واکنش جیک جیلنهال به انتشار آهنگ بحث برانگیز «همه چیز خوبه» از تیلور سویفت

اگر از طرفداران تیلور سوییفت باشید احتمالا شما هم پس از شنیدن آهنگ «همه چی خوبه» (All too well) حدس زده‌اید ممکن است این آهنگ را برای یار از دست رفته اش خوانده باشد. بخش عمده ای طرفداران سوییفت در شبکه های اجتماعی جیک جینلهال را مخاطب این آهنگ می دانند و او را شماتت می کنند. در حالی که او می گوید مخاطب این آهنگ جنجالی نیست.

جینلهال معتقد است هرچند این آهنگ با تغییراتی به تازگی منتشر شده اما نمیتواند به رابطه ای که بیش از ده سال از تمام شدنش می‌گذرد ربطی داشته باشد.

واکنش جیک جیلنهال به آهنگ بحث برانگیز همه چی خوبه از تیلور سویفت

وی میگوید گرچه قابل انتظار است که هنرمندان از تجربیات شخصی‌شان برای ایجاد اثر هنری کمک بگیرند، بنابراین نمیتوان به کسی خرده گرفت. اما سوی دیگر ماجرا که طرفداران سوییفت هستند، اصلا مثل جینلهال فکر نمی کنند؛ چرا که بلافاصله بعد از انتشار دوباره این آهنگ انواع رفتارهای نامناسب و الفاظ نادرست را روانه این بازیگر سرشناس کردند.

رفتار نامناسب کاربران نسبت به این بازیگر معروف آمریکایی باعث دلخوری او شده و در مصاحبه ای که در حاشیه جشنواره بین المللی فیلم ونیز داشته، از این رفتارها اعلام انزجار کرده است.

بازخوانی این آلبوم و انتشار آهنگ های جدیدی که به آن اضافه شد طرفداران را متقاعد کرده بود که این ترانه ها همه از جیک و رابطه نافرجام میان این دو نفر حرف می زند.

واکنش جیک جیلنهال به آهنگ بحث برانگیز همه چی خوبه از تیلور سویفت

در ترانه All too Well سوئیفت می گوید: «همه چیز را به خوبی به یاد دارم و هرچند همه چیز خوب است اما من خوب نیستم.» به نظر می رسد همین حال ناخوشایند است که طرفدارانش را به میدان کشانده تا نامزد قدیمی او را به باد انتقاد بگیرند.

تیلور سوئیفت در اکتبر ۲۰۱۰ پس از ملاقات جیک در نیویورک ارتباطش را با او آغاز کرد. آن‌ها در نوامبر ۲۰۱۰ چندین بار باهم دیده شدند. اما سرانجام در دسامبر ۲۰۱۰ جیک با فرستادن یک پیامک رابطه‌شان را تمام کرد.  این رابطه چند ماهه حواشی زیادی به دنبال داشت که حالا پس از گذشت ده سال هم چنان ادامه دارد و گریبان جینلهال را گرفته است.

دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • rebekah اسفند ۲, ۱۴۰۰

  سلام. در رابطه با مطلبی که در تاریخ ۱ اسفند در وبسایت روزیاتو با عنوان “واکنش جیک جیلنهال به انتشار آهنگ بحث برانگیز «همه چیز خوبه» از تیلور سویفت” منتشر شده صحبتی داشتم.
  در بعضی از قسمت ها مطالبی ذکر شده که ممکنه خواننده رو به اشتباه بکشونه و حتی با حقیقت مغایرت داشته باشه.
  اولا اسم اهنگ که میتوست خیلی بهتر از “همه چیز خوبه” ترجمه بشه. دوم از همه اینکه کاملا واضحه که نویسنده این مطلب اطلاعی از واقعیت و داستان پشت این اهنگ و علت دوباره انتشار این اهنگ نداشتن.
  “در ترانه All too Well سوئیفت می گوید: «همه چیز را به خوبی به یاد دارم و هرچند همه چیز خوب است اما من خوب نیستم.» به نظر می رسد همین حال ناخوشایند است که طرفدارانش را به میدان کشانده تا نامزد قدیمی او را به باد انتقاد بگیرند.”
  اولین چیزی که حتی من رو خندوند کلمه ی نامزد هست، هم من و هم شما و هم علتشو میدونیم. از این بگذریم مطلب کلی ایی که از این متن دریافت میشه این هست که تیلور به قصد بد بعد ۱۰ سال درحالی که هنوز رابطه ی قدیمی خودش رو فراموش نکرده این اهنگ رو منتشر کرده تا جنجالی جدید درست کنه و بره سر تیتر خبر ها؛ در حالی که اینجوری نیست. تیلور مجبور به ضبط دوباره این اهنگ شد.
  در سال ۲۰۱۹ تمامی حق ۶ البوم اولش ازش دزدیده شد و برای همین مجبور به ضبط مجدد اونا شده. به همین علت هست که بعد ۱۰ سال دوباره این اهنگ رو منتشر کرده؛ نه اینکه قصد دیگه ایی داشته باشه.
  چونکه شاید مطلع نباشید ولی چیزی که بنظر میرسه تیلور رابطه جدیدی که در ان هست رو به درستی حفظ کرده و خوشحال بنظر میرسه. پس دلیلی برا یاد اوری خاطره ایی که احتمالا براش کمرنگ شده نداره جز مسائل کاری.
  علت اضافه کردن اهنگ های جدیدم هم باز هم بر میگرده به طرفداران و تیم تیلور و مسائل کاری. مشخصا منتشر کردن البومی که اهنگ های جدید در اون هست بیشتر از البوم ری یکورد شده ی ۱۰ ساله موفقیت های بیشتری خواهد داشت.
  “این رابطه چند ماهه حواشی زیادی به دنبال داشت که حالا پس از گذشت ده سال هم چنان ادامه دارد و گریبان جینلهال را گرفته است.”
  درسته که حواشی زیادی داشت ولی اگه یکم منطقی باشیم، جمله ی بعد که میگه بعد از گذشت ۱۰ سال هنوز ادامه داره کاملا اشتباه و قابل تامله.
  در کل از نویسنده ای وبسایت روزیاتو باتوجه به اینکه رسانه ی کوچیکی نیست انتظار میره به نوشته هایی که منتشر میکنن بیشتر توجه کنن.

 • هلیا مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  خداوکیلی خداوکیلی همه چیز خوبه؟؟؟؟؟؟ اشتباه تر از این نمی تونستین ترجمه کنین؟ وقتی حتی یک بار گوش ندادین آهنگ رو مطلب نوشتن دربارش معنی نداره