درخواست کانیه وست از دادگاه: «کیم کارداشیان را مجرد اعلام نکنید»

درخواست کانیه وست از دادگاه: «کیم کارداشیان را مجرد اعلام نکنید»

کیم کارداشیان در فوریه ۲۰۲۱ درخواست رسمی طلاق خود را از کانیه وست علنی کرد. این فرآیند طولانی، حالا پس از گذشت یک سال همچنان ادامه دارد و با ایجاد چالش های قانونی از سوی وکلای طرفین روبه روست.

وکلای کانیه وست که البته اخیرا خود را Ye نامیده است، اخیرا با ارائه اسنادی به دادگاه از قاضی خواستند تا درخواست کیم کارداشیان، همسر این خواننده رپ، مبنی بر اینکه از نظر قانونی مجرد اعلام شود، را رد کند. به توجه به توضیحات تیم حقوقی وست به نظر می رسد مشکل از آنجایی شروع می شود که درخواست وکلای کارداشیان مبنی بر تجرد رسمی او، قبل از حل مسائل مربوط به حضانت، دارایی و … عواقب نامطلوبی دارد.

کانیه وست از دادگاه خواست کیم کارداشیان را مجرد اعلام نکند

هرچند وکلای وست سعی داشتند خارج از روند دادگاه و به صورت غیررسمی ماجرا را فیصله دهند اما وکلای کارداشیان حاضر به گفت و گو نشدند و نتیجه این داستان را به دادگاه سپردند.

گفتنی ست کیم کارداشیان رابطه عاشقانه خود با کانیه وست را در سال ۲۰۱۲ شروع کرد، در حالی که در آن زمان هنوز از نظر قانونی همسر کریس هامفریز، بازیکن حرفه‌ای بسکتبال بود. او دو سال بعد با وست در مراسمی مجلل در شهر فلورانس ایتالیا ازدواج کرد. نتیجه این ازدواج ۴ فرزند بود.  نام بچه های کیم کارداشیان و کانیه وست به ترتیب نورث، سینت، شیکاگو  و سالم است که معمولا کیم عکس های آنها را در پیج شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

وست پس از گمانه زنی های مردم و رسانه ها درباره طلاق همسرش، رشته توییتی منتشر کرد و در آن‌ها همسرش را متهم کرد که می‌خواهد او را به دست پزشکان «زندانی» کند و برملا ساخت که پیشتر هم به دنبال طلاق بوده است. در عین حال، کارداشیان همچنان از او دفاع کرد و به مبارزه‌اش با بیماری اختلال دوقطبی اشاره داشت. البته وست کمی بعدتر از همسرش از ای بابت عذرخواهی کرد. همین روند رفتارهای او بر بیماری اش صحه گذاشت.

کانیه وست از دادگاه خواست کیم کارداشیان را مجرد اعلام نکند

همچنین بسیاری از رفتارهای او در چند وقت اخیر که روند طلاق به صورت رسمی و علنی دنبال می شده نیز غیرمعقول به نظر می‌رسد. همین چند روز پیش بود که این خواننده رپ  یک کامیون پر از گل رز برای کارداشیان فرستاد.

آن سوی این داستان دنباله دارد کارداشیان در مصاحبه اخیرش به «Vogue» گفته است که از ۴۰ سالگی روی خودش تمرکز کرده  و این موضوع به جدایی او از وست کمک کرده است. این بازیگر تلوزیونی مدعی شد: برای مدتی طولانی، من کاری را انجام دادم که دیگران را خوشحال می کرد و حالا تصمیم گرفته ام خودم را راضی نگه دارم.

کانیه وست از دادگاه خواست کیم کارداشیان را مجرد اعلام نکند

طلاق از کانیه وست، سومین طلاق کیم کارداشیان خواهد بود. او قبلا با دیمون تامس، تهیه‌کننده موسیقی ازدواج کرده بود و در سال ۲۰۰۴ از او طلاق گرفت. سپس در ماه اوت سال ۲۰۱۱ با کریس هامفریز، بسکتبالیست حرفه‌ای ازدواج کرد، اما این ازدواج هم تنها ۷۲ روز عمر کرد و نهایتا به طلاق منجر شد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود