تازه ترین اطلاعات در مورد اسپین آف های سریال بازی تاج و تخت از زبان مدیر ارشد HBO

تازه ترین اطلاعات در مورد اسپین آف های سریال بازی تاج و تخت از زبان مدیر ارشد HBO

بازی تاج ‌و تخت (Game of Thrones) در چند سال اخیر به خصوص در دوران کرونا که علاقه مردم به دیدن فیلم و سریال بیشتر شده بود؛ یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی جهان بود که توانست طی دوران پخشش به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند. سال ۲۰۱۷ اعلام شد که شبکه HBO قصد دارد پنج سریال فرعی از دنیای گیم آف ترونز تولید کند که داستان‌های آن عمدتا پیش‌درآمدی از سریال اصلی هستند. اما اکنون مدیر محتوای این شبکه خبرهای خوبی برای طرفداران ندارد.

مدیر ارشد محتوای اچ‌بی‌او در رابطه با نمایش‌های اسپین‌آف بعدی «بازی تاج و تخت»، اخبار تازه اما ناامید کننده ای داد. بلویز  درباره اینکه آیا خبری از  اسپین‌آف‌های بیشتر وجود دارد یا خیر، اذعان داشت که «هیچ تضمینی» وجود ندارد.

پس از پایان سریال اصلی در سال ۲۰۱۹، گزارش‌های مختلفی از نمایش‌های متعددی که در دنیای وستروس در دست ساخت است، منتشر شده است، اگرچه در حال حاضر تنها یکی از آن‌ها قطعی ست: خانه اژدها یا House of the Dragon.

تازه ترین اطلاعات در مورد اسپین آف های سریال بازی تاج و تخت
بلویز افزود: « زمانی را که احساس کنیم کاری هیجان‌انگیز و خوب انجام شده و داستانی را روایت  می‌کند که ارزش محتوایی بالایی دارد، آن را اجرایی می‌کنیم.»

او در ادامه اذعان کرد که در نهایت، این احتمال وجود دارد که سریال اصلی و خانه اژدها تنها گزینه‌های موجود روی میز باشند.

اسپین آف های سریال بازی تاج و تخت

بلویز خاطرنشان کرد: «این ماجرا مخصوص بازی تاج و تخت نیست. به طور معمول، ما نمی خواهیم کیفیت را فدای کمیت کنیم. ما سعی می‌کنیم آنچه را که شعار برند HBO است، یعنی نمایش‌های باکیفیت که جالب [و] متفاوت هستند، محقق کنیم.»

فصل ۱ تا ۸ بازی تاج و تخت به صورت DVD و Blu-ray در دسترس است. و اسپین آف House of the Dragon در سال ۲۰۲۲ نمایش داده می‌شود.

گفتنی ست رامین جوادی آهنگساز ایرانی- آلمانی که با موسیقی متن سریال بازی تاج و تخت درخشید، آهنگسازی خاندان اژدها را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید:

اتمام فیلمبرداری فصل اول سریال خاندان اژدها و تاریخ انتشار احتمالی آن

۱۰ شخصیتی که در بیشترین اپیزودهای سریال «بازی تاج و تخت» حضور داشتند

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود