با سریال های نوروز ۱۴۰۱ آشنا شوید؛ از «خداداد» تا «جناب عالی»

با سریال های نوروز ۱۴۰۱ آشنا شوید؛ از «خداداد» تا «جناب عالی»

این روزها بسیاری از سریال های نوروز ۱۴۰۱ می پرسند زیرا دیگر چیزی به پایان سال نمانده و به زودی تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ فرا خواهد رسید. به رسم هر ساله سریال های تلویزیونی برای پخش در ایام نوروز تدارک دیده شده است. تاکنون ۴ سریال برای پخش در نوروز ۱۴۰۱ اعلام شده اند.

«زیرخاکی»، «خداداد» و «دردسرهای شیرین» ۳ سریال در ژانر کمدی هستند که به عنوان گزینه های پخش در نوروز ۱۴۰۱ از سوی شبکه های تلویزیونی اعلام شده اند.

سریال کمدی «جناب عالی» نیز به گفته ی سازندگانش یکی دیگر از گزینه های پخش برای نوروز ۱۴۰۱ است اما هنوز از سوی تلویزیون رسماً اعلام نشده است.

در ادامه با سریال های نوروز ۱۴۰۱ بیشتر آشنا خواهیم شد.

شبکه یک با سریال «زیرخاکی ۳»

سریال های نوروز 1401

سریال زیرخاکی به کارگردانی و نویسندگی جلیل سامان که با دو فصل قبلی خود به موفقیت و محبوبیت زیادی دست یافت، قرار است در نوروز ۱۴۰۱ با فصل سوم خود به خانه های مردم بازگردد. زیرخاکی را می توان برگ برنده ی تلویزیون در نوروز دانست.

داستان زیرخاکی ۳ در ادامه ی فصل های قبلی آن است.

فصل دوم زیرخاکی با اسارت فریبرز و ناصری به دست نیروهای بعثی در جبهه به پایان رسید و مخاطبان در فصل سوم این مجموعه شاهد ادامه ی ماجرای اسارت این دو نفر خواهند بود.

در سریال زیرخاکی ۳ بازیگرانی همچون پژمان جمشیدی ، ژاله صامتی ، هومن برق نورد ، نادر فلاح ، گیتی قاسمی ، ستاره پسیانی، نسرین نصرتی ،مریم سرمدی ، خسرو احمدی ، اکبر رحمتی ، مهری آل آقا ، اصغر نقی‌زاده و رایان سرلک نقش آفرینی کرده اند.

شبکه دو با سریال «خداداد»

سریال های نوروز 1401

سریال خداداد به کارگردانی علی غفاری و نویسندگی میلاد کزازی سریال جدید دیگری است که برای پخش در نوروز ۱۴۰۱ از شبکه دو آماده می شود.

این سریال کمدی ۱۳ قسمتی است.

در خلاصه داستان سریال خداداد آمده است: «میگن گره‌ای که با دست باز میشه رو نباید با دندون باز کرد، اما خداداد چاره دیگه‌ای نداره و روی این موضوع خیلی حساب کرده!»

در این مجموعه رضا ناجی، پیام دهکردی، علی صبوری، سوسن پرور، مهرناز بیات، آرش تاج، آرش نوذری، افشین نخعی، زهره حمیدی، شیرین بینا، سارا باقری، مهرزاد جعفری، جواد زیتونی، فریبا سادات مرتضوی، سیامک اشعریون و سیاوش طهمورث ایفای نقش می‌کنند.

شبکه سه با سریال «جناب عالی»

سریال های نوروز 1401

سریال طنز «جناب عالی» به کارگردانی عادل تبریزی و نویسندگی مشترک عادل تبریزی و رویا خسرونجدی یکی از گزینه های پخش در ایام نوروز است.

این سریال ۱۵ قسمتی در ژانر کمدی اجتماعی ساخته شده و با نگاهی طنز به نقد سیستم اداری کشور و مانع تراشی‌های بر سر انجام کارها می‌پردازد.

در این مجموعه تلویزیونی امیرحسین رستمی، حسین سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، میرطاهر مظلومی، مهوش وقاری، گیتی معینی، رضا بنفشه‌خواه، سروش طاهری، بلور کساییان، ایمان اسماعیل‌پور، محمد الهی، کیوان صباغ، رضا سخایی، میثم سجادی، امیر محاسبتی، جواد سلطانی، مصطفی پروین، ایمان راد، بیتا سحرخیز و منوچهر آذری نقش‌های اصلی را برعهده دارند.

از سوی دیگر پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» ساخته پوریا آذربایجانی، از سوم دی‌ماه در ۱۰۰ قسمت آغاز شده و تا اواخر فروردین ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت بنابراین اگر این شبکه همانند سال گذشته در اقدامی غیر معمول تصمیم به توقف این سریال نکرده و سریال جناب عالی را روی آنتن نفرستد «برف بی صدا می بارد» تنها مجموعه نوروزی این شبکه خواهد بود.

شبکه پنج با سریال «دردسرهای شیرین»

سریال های نوروز 1401

سریال دردسرهای شیرین به کارگردانی سهیل موفق یکی دیگر از مجموعه های نوروزی است.

این سریال که داستانی اجتماعی با رگه‌هایی کمدی دارد، روایتگر قصه زوج جوانی است که در زندگی با چالش‌هایی جدی روبرو شده و حوادث و اتفاقاتی برای آنها رخ می دهد.

پوریا پورسرخ ، مریم مومن ، افسانه بایگان، یوسف مرادیان، پاشا جمالی و سمیرا حسینی و رضا توکلی، رسول توکلی، پوراندخت مهیمن ، مرتضی کاظمی، سهیل قاصدی، فهیمه سلیمانی، ژیلا دایی و… در این سریال ایفای نقش کردند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • . اسفند ۱۱, ۱۴۰۰

    البته شبکه سه نجلا ۲ هست