بیلی آیلیش از علاقه اش به دنیل کریگ و چشم های افسونگرش می گوید

بیلی آیلیش از علاقه اش به دنیل کریگ و چشم های افسونگرش می گوید

بیلی آیلیش می‌گوید که از ملاقات دنیل کریگ (Daniel Craig) «مضطرب» بود، زیرا او به بازیگر نقش ۰۰۷ علاقه زیادی دارد. بیلی آیلیش اعتراف کرد که پس از ملاقات با دنیل کریگ، ستاره جیمز باند هیجان زده شده است. این خواننده جوان و ۲۰ ساله برنده جایزه گرمی و برادرش فینیاس (Finneas) ترانه فیلمی دنیل کریگ برای آخرین بار در آن نقش جیمز باند را بازی می کند فیلمی پرفروش سال گذشته نیز بوده است یعنی فیلم «زمانی برای مردن نیست» را نوشته اند.

بیلی با حضور در برنامه آخر شب با ست مایرز (Late Night with Seth Meyers) از جذابیت دنیل کریگ، این بازیگر بریتانیایی صحبت کرد و وقتی از او پرسیده شد که آیا از ملاقات با ستاره خوش قیافه مضطرب شده است یا خیر، سرش را به نشانه تایید تکان داد. آیلیش در ادامه می گوید: «او جیمز باند است. او دیلف است [بیلی آیلیش در ادامه می گوید که دیلف سرواژه ای برای عبارت مرد بزرگ تر و جذاب تر از خود اوست]». آیلیش در ادامه به چشم های نافذ و زیبای کریگ اشاره می کند و می گوید: «آن چشم ها، وای دختر. در واقع نباید باورشان کنی. آن ها خیلی عجیب هستند. وقتی او را ملاقات کردم با خودم گفتم اوووه».

ست مجری برنامه همچنین از درخشش این ستاره در فیلم چاقوکشی (Knives Out) صحبت کرد و گفت:« مطمئن باش که منم درکت میکنم. او واقعا جذاب است.»

آیلیش همچنین درباره ساخت آهنگ فیام زمانی برای مردن نیست (No Time To Die) صحبت کرد و گفت که این یک فرآیند استراتژیک بسیار طولانی است. وقتی مجری برنامه با کنایه گفت«این طور نبوده به شما گفتند کار را گرفتید و تمام»

بیلی آیلیش زمانی برای مردن نیست

بیلی در جوابش توضیح داد که: «اینطور نبود که به ما بگویند«ما تو را می‌خواهیم.» ما تست دادیم و تمام تلاشمان را کردیم و واقعاً سخت کار کردیم. باربارا بروکلی، تهیه کننده جیمز باند، «نخستین قطعه فیلمنامه» را به ما داد تا با روایت فیلم را آشنا شویم و این چیزی بود که به ما کمک کرد به معنای واقعی کلمه آهنگ را بنویسند.

No Time to Die در مراسم آتی اسکار ماه آینده نامزد بهترین آهنگ اصلی شده است و بیلی گفت که او و برادرش فینیاس در این مراسم شرکت خواهند کرد، حتی اگر او وحشت کرده باشد. او گفت:  این ترسناک ترین اتفاق ممکن است. من در سال ۲۰۲۰ درست قبل از اتفاق افتادن کووید به اسکار رفتم و این شبیه ترسناک ترین اتفاق تاریخ بود. هرگز در زندگی انقدر نترسیده بودم.

بیلی آیلیش زمانی برای مردن نیستزمانی برای مردن نیست یا وقت مردن نیست یک فیلم جاسوسی به کارگردانی کری فوکوناگا (Cary Joji Fukunaga)است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. این بیست و پنجمین فیلم در مجموعهٔ جیمز باند به‌شمار می‌آید و توسط ایون پروداکشنز تولید شده‌است.

بیشتر بخوانید:

دنیل کریگ: پایان بندی جیمز باند ایده خودم بود

«مأمور ۰۰۷» بعدی زن خواهد بود یا مرد؟ تهیه کننده فیلم های «جیمز باند» پاسخ می دهد

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود