زن مجارستانی که می گوید هواپیمای عروسکی اش بهترین شریک زندگی اش است

زن مجارستانی که می گوید هواپیمای عروسکی اش بهترین شریک زندگی اش است

زنی در رابطه با هواپیمای اسباب بازی می گوید که او بهترین شریکی است که تا به حال داشته است. ساندرا (Sandra) 28 ساله، اهل بوداپست مجارستان، گفت پس از خرید جت اسباب بازی ۶۰۰ پوندی که او آن را Luffancs می نامد، همسفر خود را پیدا کرده است و برای اولین بار عاشق شده.

ساندرا با هواپیمای خود که او را عشق جدیدش می داند صبح تا شب را سپری میکند و با آن روی یک تخت می خوابد. این کارمند سازمان هوانوردی اهل بوداپست مجارستان، در ماه ژانویه پس از خرید آنلاین این اسباب بازی به قیمت ۶۰۰ پوند، داستان عاشقانه طوفانی خود را با این اسباب بازی (Luffancs)، آغاز کرد.

ازدواج یک دختر با هواپیما

او گفت:« نمی دانم چرا او را دوست دارم، فقط میدانم دوستش دارم/ او زیبا و همزاد من است. اولین چیزی است که صبح‌ها می‌بینم و آخرین چیزی است که شب هنگام خواب ملاقاتش میکنم.» ساندرا برای اولین بار در سن سه سالگی علاقه زیادی نسبت به هواپیماها پیدا کرد و در طول سال های نوجوانی رویای کار در هواپیما را در سر داشت. در سال ۲۰۲۱، او موفق شد در صنعت هوانوردی شغلی پیدا کند، به این معنی که می توانست بیشتر وقت خود را در محاصره چیزهای مورد علاقه خود یعنی هواپیماها سپری کند. شریک های زندگی قبلی او با علاقه اش به هواپیما مشکلی نداشتند.

ازدواج یک زن با هواپیما

اما پس از جدایی از همسر سابق خود در سال گذشته، ساندرا تصمیم گرفت که دست به کار شود و اولین رابطه خود را با یک شیء آغاز کند. از آن زمان، این رابطه قوی‌تر شده و ساندرا ادعا می‌کند که در نهایت برای اولین بار در زندگی‌اش عاشق شده است. او گفت: «ما در طول شب همدیگر در آغوش می گیریم و می بوسیم و رابطه جنسی داریم. من می توانم همه کارها را با او انجام دهم.»

ازدواج یک زن با هواپیما

این کارمند فرودگاه حتی ادعا می کند که لوفانس بهترین شریکی است که او تا به حال داشته است. او گفت: تا به حال با شریک زندگی ام چنین احساسی نداشته ام. برای اولین بار در زندگی ام عاشق شده ام. من همیشه هواپیما را بیشتر از یک فرد معمولی دوست داشتم. این علاقه هرگز در روابط دیگر من مشکلی ایجاد نکرده است. آنها چیزی نگفته اند و من هم هرگز در این باره چیزی نپرسیده ام.

ازدواج یک زن با هواپیماساندرا با وجود کار در فرودگاه پنج روز در هفته با وسوسه هواپیماهای دیگر در گوشه و کنار، گفت که هرگز به عشق جدید خود خیانت نخواهد کرد. او افزود: من چیز خاصی دارم و آمادگی ندارم آن را خراب کنم. عشق بزرگ من LX-UCV است. اما کار کار است، من همه چیز را در خانه انجام می دهم.

ازدواج یک زن با هواپیما

ساندرا گفت: بیشترین کاری که من با هواپیماهای دیگر در محل کارم انجام می دهم فقط شامل لمس کردن و بوسیدن است. خیلی مطمئن نیستم که به یک رابطه انسانی برگردم یا نه. هواپیماها به عنوان شریک، قابل اعتمادتر هستند. من می دانم که همیشه می توانم با او صحبت کنم. دوست دارم هواپیماها فرصت های بی پایان را نشان دهند. برای من این تفاق چیزی مثبت است دقیقا همان چیزی ست که میخواهم در زندگی ام داشته باشم.

بیشتر بخوانید:

۱۲ ترفند زیبایی عجیب و غریبی که در گذشته رواج داشت

آداب معاشرت عجیبی که در گذشته رواج داشت اما اکنون خنده دار هستند

مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • امیر اسفند ۲۹, ۱۴۰۰

    عصر جاهلیت مدرنیته یعنی اینکه همچین جک و جونور هایی از دانشمندان و مخترعان بیشتر شناخته شده باشن.
    چیکار کرده که الان خبر این جونور رو گذاشتین؟ یکم خجالت بکشین هم بد نیستا! از روز عدد پی تا تز های جونور های اینستا رو میذارید امان از یه مطلب خوب که بین اینها باشه!