قلب فاطمه رجب ، سینماگر جوان پس از مرگ در حادثه تصادف رانندگی اهدا شد

قلب فاطمه رجب ، سینماگر جوان پس از مرگ در حادثه تصادف رانندگی اهدا شد

قلب فاطمه رجب ، طراح صحنه و لباس و تدوین‌گر سینما و تلویزیون که چهارشنبه هفته گذشته هنگام بازگشت از صحنه فیلمبرداری دچار سانحه رانندگی شد و درگذشت، اهدا شد.

روح‌الله حجازی، کارگردان سریال نوبت لیلی ضمن تایید خبر اهدای قلب فاطمه رجب گفت: «او مدت‌ها پیش کارت اهدای عضو را پر کرده بود و برای همین خانواده‌اش با اهدای قلب این سینماگر جوان به یک بیمار نیازمند موافقت کردند.»

حجازی درباره روز حادثه گفت: «خانم رجب سر صحنه نوبت لیلی بود و با خودروی خودش که پراید بود رفت تا وسیله‌ای بیاورد. متاسفانه به علت کوتاه بودن جاده شهرک دفاع مقدس کمربند نبسته بود و زمانی که ما به محل حادثه رسیدیم با خودروی واژگون و لاستیک ترکیده آن روبه‌رو شدیم. اورژانس با عملیات احیا موفق شد قلب او را برگرداند، اما خانم رجب پس از یک روز بستری در بیمارستان هفت تیر شهر ری از دنیا رفت.»

بازیگران و هنرمندانی که سابقه همکاری با این سینماگر جوان را داشتند در اینستاگرام خود خبر درگذشت او را منتشر کرده و تسلیت گفتند، ازجمله ستاره پسیانی و بازیگران سریال لیسانسه‌ها. روح‌الله حجازی، کارگردان شناخته‌شده سینما و تلوزیون نیز که در زمان مرگ خانم رجب در حال همکاری با او در مجموعه نوبت لیلی بود، عکسی از این هنرمند به اشتراک گذاشت و ابراز ناراحتی کرد. او گفت مریلا زارعی که خودش صفحه اینستاگرام ندارد متن سوزناکی برای خانم رجب نوشت و به من داد تا منتشر کنم.

قلب سینماگر جوان پس از تصادف رانندگی اهدا شد

بیوگرافی فاطمه رجب و آثار

فاطمه رجب متولد ۴ آذر ۱۳۶۶ در تهران و فارغ‌التحصیل کارشناسی فیلم‌سازی با گرایش تدوین بود که ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ بر اثر سانحه رانندگی درگذشت. او فعالیت‌های هنری خود را با دستیاری صحنه و لباس در سریال‌های تلویزیونی آغاز کرد و سپس وارد عرصه تدوین‌گری شد.

 

قلب سینماگر جوان پس از تصادف رانندگی اهدا شد

ازجمله آثار او می‌توان به سریال‌های لیسانسه‌ها، نوبت لیلی، پشت بام تهران، برنامه خندوانه و فیلم‌های سینمایی عنکبوت، روز ششم، مصادره، راند چهارم، یک ساعت و نیم دیگه و … اشاره کرد. جدیدترین همکاری او به عنوان طراح صحنه و لباس در فیلم سینمایی ۲۸۸۸ محصول سال ۱۴۰۰ است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود