ملیندا گیتس یک دلیل دیگر برای جدایی‌ از بیل گیتس فاش کرد

ملیندا گیتس یک دلیل دیگر برای جدایی‌ از بیل گیتس فاش کرد

ملیندا گیتس (Melinda Gates)، همسر سابق بیل گیتس، حالا ابعاد تازه‌ای از دلایل جدایی‌اش از غول فناوری جهان فاش کرده و گفت شب‌ها درباره جفری اپستین (Jeffrey Epstein)، سرمایه‌دار سرشناس امریکایی متهم به سوءاستفاده جنسی از دختران نابالغ که دوست همسرش بود کابوس می‌دید.

او در مصاحبه با گیل کینگ (Gayle King) مجری برنامه CBS Mornings گفت: «باید مسیر متفاوتی را انتخاب می‌کردم. به نقطه‌ای رسیده بودم که به نظرم رابطه‌مان سالم نبود و نمی‌توانستم به آنچه داشتیم اعتماد کنم.» اما بمب خبری جایی ترکید که ملیندا گفت: «دوست نداشتم بیل با جفری اپستین ملاقات کند.» او ادعا می‌کند خودش تنها یک بار با اپستین ملاقات داشته اما از لحظه‌ای که از در ساختمان داخل رفته پشیمان شده است و اضافه می‌کند: «بعد از آن شب‌ها درباره‌اش کابوس می‌دیدم.»

ملیندا گیتس از ابعاد تازه‌ جدایی‌اش از بیل گیتس پرده برداشت

بیل گیتس بلافاصله بعد از این مصاحبه بیانیه‌ای رسمی داد و گفت رابطه‌اش با اپستین یک اشتباه بود که عمیقا بابت آن متاسف است و از آن به عنوان «یک اشتباه اساسی در قضاوت» یاد کرد.

ملیندا گیتس: من هیچ اشتباهی نکردم، برای همین سرم را بالا می‌گیرم

ملیندا در مصاحبه خود به وضوح نشان داد که پایان دادن به ازدواجشان چقدر برایش ویرانگر بود و گفت: «من تک تک ذرات وجودم را وقف این ازدواج کردم و از روزی که نامزد کردیم تا روز جدایی به آن متعهد بودم. اما فکر می‌کنم جامعه همیشه چیزهایی را به گردن زنان می‌اندازد تا آنها را مقصر بداند. من هیچ اشتباهی نکردم، پس سرم را بالا می‌گیرم.»

ملیندا گیتس از ابعاد تازه‌ جدایی‌اش از بیل گیتس پرده برداشت

این زوج که سال ۱۹۹۴ با یکدیگر ازدواج کردند، سه فرزند دارند. اما حالا ملیندا گیتس می‌گوید بار دیگر به دنبال یافتن عشق است. او گفت: «حالا به مرحله جالبی رسیدم و دارم انگشت پایم را کمی در آب فرو می‌برم. احساس می‌کنم الان در موقعیت واقعا خوبی هستم و واقعا درباره زندگی خودم و کارهای پیش رو در جهان هیجان‌زده‌ام.»

جدایی ملیندا و بیل گیتس

این زوج ماه می سال گذشته در بیانیه‌ای مشترک از سوی بنیاد بیل و ملیندا گیتس تصمیم خود مبنی بر جدایی را اعلام کرده و در توییتر نوشتند: «پس از کلی فکر و کارهای زیادی که برای رابطه‌مان انجام دادیم، تصمیم گرفتیم به ازدواجمان پایان دهیم.» خبری که مردم سرتاسر جهان را شوکه کرد.

ملیندا گیتس از ابعاد تازه‌ جدایی‌اش از بیل گیتس پرده برداشت

در این بیانیه آمده بود: «در طول ۲۷ سال گذشته سه فرزند فوق‌العاده را بزرگ کردیم و بنیادی را پایه‌گذاری کردیم تا مردم در سرتاسر جهان بتوانند زندگی سالم و سازنده‌ای داشته باشند. ما همچنان به ماموریت خود پایبندیم و به کار خود در این بنیاد ادامه خواهیم داد، اما باور داریم که دیگر قادر به رشد در کنار یکدیگر و به عنوان یک زوج نخواهیم بود.»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

 • رواسی اسفند ۱۶, ۱۴۰۰

  اوخی چقدر لطیف! کم خالی ببند اوسکول. مثلا می خوای بگی اینقدر بیگناه و پاکی که شوهرت یکبار با یک مجرم ملاقات داشت تو هرشب کابوس میدیدی؟ اگر اینطوری بوده مشکل روانی داری بدبخت.

 • من اسفند ۱۶, ۱۴۰۰

  ولی در مورد اون چند ده میلیارد دلاری که ازش کندی کابوس نمی‌بینی !!!

 • ? اسفند ۱۶, ۱۴۰۰

  متأسفانه و شوربختانه بانوان جوان در ابتدای شروع خودشناسی شون به دلیل استعداد بلقوهٔ فیزیولوژیکی و یا احساسات بیش فعالشون در همه‌ی زمینه ها جایگاهی رو برای خودشون تصور میکنن مانند پرنسس و یا بسیار بسیار فرازمینی و آسمانی که نه تنها خودشون بلکه در مواقعی تشویق جامعه و یا نزدیکان به مانند همسر و یا پدر و مادرش نیز او رو آنقدر در این جهت هول میده که عاقبت در سنین پیش رو به علت تکرار این مسائل چه در درون خود و چه در بیرون عاقبت به درجه ای از این باور میرسه که گویی به واقع یک موجود فراآسمانی و غیر زمینیست . این عزیزان وقتی که زبان باز میکنن کاملا آسمانی می‌اندیشند تو گویی چنین تصوری از خود از ابتدای امر وجود داشته و هیچ تلاشی در به ثمر رسیدن این امر از جانب ایشان نشده و یا دیگران چنین حقی رو بر او روا نداشتند که فرازمینی بزید ؟

  • الهام اسفند ۱۸, ۱۴۰۰

   خوب چه ربطی داشت

   • ? اسفند ۱۸, ۱۴۰۰

    هر برداشتی که شما از نظر دارید همون حقیقت شماست . نمیتونم و نباید جای شما فکر کنم که بخوام منظور نظرم رو بگم . ولی اگه براتون سواله که چی میگم همینقدر شاید کافی باشه که داشتم دوران جوانیه امثال خانوم گیتس رو تشریح میکردم براتون در پاسخ به این سوال «چی شد که اینطور شد ؟»