کودک ۵ ساله، معلم آمریکایی را راهی بیمارستان کرد

کودک ۵ ساله، معلم آمریکایی را راهی بیمارستان کرد

یک معلم در جنوب فلوریدا پس از ضرب و شتم توسط دانش‌آموز ۵ ساله راهی بیمارستان شد.

این مربی ناشناس در مدرسه ابتدایی پاینز لِیکز، در ۲۵ کیلومتری جنوب غربی شهر فورت لادردیل ایالت فلوریدا، در حالی پیدا شد که پشت به دیوار روی زمین افتاده بود و به نظر بیهوش می‌رسید. در گزارش پلیس محلی آمده که قربانی به وضوح دچار ضعف و شوک بود و با آنکه می‌توانست به‌طور منظم پلک بزند و نفس بکشد، اما قادر به صحبت یا نشان دادن علامتی برای واکنش نبود.

این حادثه نگران‌کننده زمانی اتفاق افتاد که یک پسر پنج ساله به خاطر پرتاب کردن وسایل به این طرف و آن طرف و چرخاندن صندلی‌ها از کلاس بیرون و به یک اتاق خالی منتقل شد؛ جایی که ظاهرا حمله به معلم در آن اتفاق افتاده است.

کودک ۵ ساله با ضربات شدید معلمش را بیهوش کرد

پلیس گفت با آنکه این مظنون کم سن و سال همچنان به دلیل حمله شدید با دست، مشت و پا تحت بازجویی است، بعید است از لحاظ کیفری تحت پیگرد قرار گیرد. دادستان‌ها به شدت در تلاشند تا متوجه شوند این کودک پنج ساله توانایی تشخیص درست از نادرست را دارد یا خیر.

این آموزگار لاغر‌اندام که در اواخر دهه ۳۰ یا اوایل ۴۰ سالگی است و قدی حدود یک متر و ۶۰ سانت دارد، پس از ضربات دانش‌آموز حدودا ۲۵ کیلویی دچار ضربه مغزی و جراحات دیگر شد. او در حال آموزش در یک کلاس دانش آموزان استثنایی بود که مختص گروهی از کودکان با نیازهای خاص یا معلولیت‌های ویژه است.

کودک ۵ ساله با ضربات شدید معلمش را بیهوش کرد

آنا فوسکو، رئیس اتحادیه معلمان براوارد گفت: «نحوه حمله این دانش‌آموز و افتادن معلم به گونه‌ای بود که پس از برخورد سر او به دیوار دچار ضربه مغزی شدید شد. این کودک سپس به روی معلم پرید و با مشت و لگد و گاز گرفتن او، این معلم را راهی اتاق جراحی کرد.»

این مدرسه نزدک به ۸۰۰ دانش‌آموز دارد که از سنین پیش از مهدکودک تا کلاس پنجم متغییرند. این سومین باری است که حمله یک دانش آموز این مدرسه، آموزگار را راهی بیمارستان می‌کند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • متنو نخوندم اسفند ۲۰, ۱۴۰۰

    معلم آمریکایی دیگه چه صیغه ایه ؟؟؟
    این الان جزو افعال زبانه 😛

  • ارژنگ اسفند ۲۱, ۱۴۰۰

    بچه پنج ساله سیاه پوست مثل بچه ده ساله نژاد های دیگه قدرت بدنی داره .