درخواست عجیب حسن عباسی از تیم مذاکره کننده ؛ زنان کاخ سفید باید باحجاب شوند!

درخواست عجیب حسن عباسی از تیم مذاکره کننده ؛ زنان کاخ سفید باید باحجاب شوند!

پنجشنبه شب، حسینیه مدرسه قلعه شاهرود میزبان دومین سالگرد عروج شهید محمدرضا شعبانی بود. این مراسم با حضور گسترده مردم شهرستان شاهرود و نیز برخی مقامات کشوری و لشکری برگزار شد. در بخشی از این مراسم حسن عباسی، که یکی از مهمانان بود شروع به سخنرانی کرد.

وی در بخشی از سخنرانی اش با اشاره به مذاکرات گفت: «دولت آمریکا ۳۰ هزار میلیارد دلار بدهی دارد و روز به روز این بدهی بالاتر نیز می ‌رود. دومین کشور از لحاظ بدهی، ژاپن با ۱۴.۷ تریلیون دلار است و این بدهی در یک ماه آینده به ۱۵ تریلیون دلار می ‌رسد. لذا اقتصاد این کشورها نابود شده است. از سوی دیگر اتحادیه اروپا ۳۰ تریلیون دلار بدهکاری دارند که اندازه آمریکا است.»

وی تاکید کرد: «اروپا و آمریکا اصلاً امکان جنگ گسترده با هیچ کشوری را ندارند و آنانی که می ‌گفتند سایه جنگ را از سر کشور کنار زدیم باید بدانند که سایه جنگ از سوی توانمندیِ یک انسان حکیم و یک عامل روشن‌بین که اجازه سوء استفاده به دشمن نمی ‌دهد و مردمی که به دشواری، مشکلات را تحمل کردند کنار زده شد نه مذاکرات.»

حسن عباسی

عباسی افزود: «امروز شاهد ۱۵ روز جنگ روسیه با غرب بر سر اوکراین هستیم، آن هم جنگی که همه مردم اوکراین را فراری داد و نشان داده شد که این مردم مثل ملت ما نیستند که ایستادند و یک وجب از خاک کشورشان را ندادند.»

وی ادامه داد: «هنگامی که غرب این چنین بدهکاری دارد و ملت ایران به دلیل قطع ارتباط شان با تبادلات اقتصادی جهانی، جایی در بین بدهکاران ندارد، امروز باید دانست که روز امتیاز گرفتن از غرب فرا رسیده است.»

حسن عباسی

حسن عباسی در ادامه گفت: «امروز روزی نیست که ما بگوییم لطفاً تحریم ‌ها را بردارید. امروز نفتی که ما می ‌فروشیم از قبل برجام بیشتر است و همه دیدند که در برابر جهانیان سال گذشته نفت را ۱۲ هزار کیلومتر توسط سوپر تانکرهای ایران به ونزوئلا بردیم و نه ترامپ و نه بایدن هیچ غلطی نتوانستند بکنند. این ها همه حکایت از این دارد که چهره بین‌ الملل عوض شده است. لذا ملت ایران امروز باید بر روی میز مذاکره فهرست بلند بالای مطالبات خودش را بگذارد.»

وی در پایان فهرست مطالبات را این طور تشریح می کند: «در رأس این فهرست این است که ما باید کاخ سفید را به حسینیه بدل کنیم. دوم بر سر زنان شان حجاب می‌ کنیم. سوم کلیات دین اسلام را می‌ بایست بپذیرند. چهارم قانون همجنس بازی را باید ملغی کنند. پنجم سیستم فساد را باید جمع کنند. شش این که امسال فرانسه تصویب کرد که محارم حتی بتوانند با هم ازدواج کنند به شرط این که بیش از ۱۵ سال داشته باشند. این باید ملغی شود زیرا جمهوری اسلامی ایران این انحطاط اخلاقی و فساد را بر نمی ‌تابد.»

درباره حسن عباسی

عباسی متولد ۱۳۴۵ در شهرستان ازنا و نظریه پرداز اصولگرا و رئیس «اندیشکده یقین» است. وی سابقه ی داوری در جشنواره فیلم فجر را نیز داشته و همچنین مدرس کنفرانس بین المللی هالیوودیسم بوده است. او را بیشتر به تندروی و اظهارنظرهای بعضاً عجیب و غریب اش می شناسند.

بیشتر بخوانید:

توصیه عجیب حسن عباسی ، فعال جنجالی اصولگرا، به رئیس جمهور اوکراین

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۲ نظر

ورود

 • امیرحسین اسفند ۲۱, ۱۴۰۰

  “آنانی که می ‌گفتند سایه جنگ را از سر کشور کنار زدیم باید بدانند که سایه جنگ از سوی توانمندیِ یک انسان حکیم و یک عامل روشن‌بین که اجازه سوء استفاده به دشمن نمی ‌دهد و مردمی که به دشواری، مشکلات را تحمل کردند کنار زده شد نه مذاکرات”

  انصافا جمله قشنگی گفت

 • مصطفی اسفند ۲۱, ۱۴۰۰

  دلم به حال اونهایی که پای صحبتهای امثال این دلقک می نشینند می سوزه. یعنی از هر جمله اش ده تا جوک میشه درآورد 😂 حتما موادی چیزی مصرف می کنه که موقع گفتن این حرفها خنده اش نمی گیره وگرنه آدم عادی امکان نداره این همه چرت پشت سر هم بگه بدون اینکه وسطش از خنده غش کنه 🤣

  • یه ایرانی اسفند ۲۲, ۱۴۰۰

   چرا دوست عزیز ، فقط در یک صورت امکان داره…! آن هم اینکه اول یک نفر بنام حسن عباسی باشه و دوم و مهمتر اینکه از دارالم۳جانین فرار کرده باشـــه…!!!؟

 • حدیثه اسفند ۲۱, ۱۴۰۰

  حسن عباسی آدم با سواد هست اما از این که بخواد بگه نمی دونم اون ها حجاب داشته باشد اسلام بپذیرند و… حالم به هم می خوره

  • پری اسفند ۲۲, ۱۴۰۰

   به این موجود حقیر دیوانه میگی باسواد؟؟؟

 • Amir اسفند ۲۱, ۱۴۰۰

  همای گو مفکن سایه شرف هرگز

  در آن دیار که طوطی کم از زغن باشد

 • مسلم اسفند ۲۲, ۱۴۰۰

  بیا پایین بچه سرمون درد گرفت

 • HH اسفند ۲۲, ۱۴۰۰

  من نه طرفدارشم نه سینه چاکش نه نوکر باباش. با همه حرفاش هم موافق نیستم چون واقعا یه وقتایی نظریاتش عجیب و غریبه.
  اما بد نیست همینطور که سریع اینطور حرفاش رو پوشش میدید بقیه حرفاش هم پوشش بدید
  حرف های مهم تری هم زده که اگر یه وقتی خدای نکرده به سایتتون و مذاقتون لطمه نمیخوره میتونید پوشش بدید
  از این به بعد وقتایی هم که میخواید یکیو تخر..یب شخصیت کنید اینقدر تابلو کار نکنید

 • یه ایرانی اسفند ۲۲, ۱۴۰۰

  ….تا قشنگی را به چی بدانــی…!؟؟

 • پری اسفند ۲۲, ۱۴۰۰

  چه احمقانه. معلوم نیست اظهارات سیاسیه یا کمدی و فکاهی

 • ابوالفضل اسفند ۲۳, ۱۴۰۰

  حرفهای حسن عباسی برای زمانیست که مردم ایران نان و تخم مرغ و فقر و معیشت را تامین باشند سبس به دنیا درس اخلاق بدیم.. واقعا شکم و حقوقش خوبه که میخواهد فرانسه را ادب کوه.. ما مردم ایران در فقر معیشت هستیم برای فرزتدان مون نمی تونیم خرح کنیم گوشی باید بخریم که درس بخونند نمی تونیم مخارج درس بچه هامون را بدیم.. اگر فرانسه را درست کنیم و بشت سرنون را نگاه کنیم متوجه میشیم که بچه هانون را از دیت دادیم و برای نیاز شون به فرانسه و دیگر کشورها دست نیاز دراز کردند که نان و گوشی تهیه کنند