تریلر فیلم وسترن جدید Hostile Territory منتشر شد + ویدیو

تریلر فیلم وسترن جدید Hostile Territory منتشر شد + ویدیو

اولین تریلر و پوستر فیلم وسترن اکشن-ماجراجویی Hostile Territory یا قلمرو دشمن منتشر شده است که داستان آن در دوران جنگ داخلی آمریکا روایت می شود. اوایل سال جاری بود که اعلام شد استودیو Saban Films حقوق انتشار این فیلم در آمریکای شمالی را خریداری کرده است. این فیلم وسترن که در ابتدا عنوان The Orphan Train یا قطار یتیمان بود، به خاطر شیوع کرونا با تاخیرهایی در ساخت مواجه شد. فیلم وسترن Hostile Territory که با الهام از داستانی واقعی ساخته شده داستان جک کالگروو (برایان پرسلی) اسیر سابق را روایت می کند که به خانه باز می گردد تا بعد از پایان جنگ داخلی به فرزندان و همسرانش بپیوندد.

تریلر فیلم وسترن قلمرو دشمن Hostile Territory

تریلر فیلم وسترن قلمرو دشمن Hostile Territory

بعد از بازگشت به خانه، جک در می یابد که همسرش به شکلی تراژیک درگذشته و فرزندانش با تصور یتیم شدن، سوار بر قطاری که از قلمرو دشمن می گذرد به سمت غرب می روند تا خانواده ای حضانت آن ها را بر عهده بگیرد. کالگروو و سربازی دیگر به کمک گروهی از بومیان و برده یا آزاد شده تلاش دارند این قطار را متوقف کنند. پرسلی که علاوه بر نقش اول، نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد بیش از بیست سال است که در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت دارد. او از بازیگران اصلی سریال خانوادگی Port Charles بوده و در سریال های ۷th Heaven و Malibu, CA نقش آفرینی کرده است.

تریلر فیلم وسترن قلمرو دشمن Hostile Territory

در عرصه سینما نیز پرسلی در سال ۲۰۱۱ در فیلم Touchback نقش مقابل کرت راسل را بازی کرد و در فیلم USS Indianapolis: Men of Courage در مورد جنگ جهنانی دوم هم با نیکلاس کیج، توماس جین و تام سیزمور همبازی شده بود. فیلم Hostile Territory یکی از چند فیلم وسترنی است که اخیراً تولید شده است. این ژانر که در سال های اخیر بازگشته است با فیلم تحسین شده و نامزد اسکار The Power of the Dog و دیگر فیلم های وسترن مانند The Harder They Fall, Old Henry, Cry Macho, و Those Who Wish Me Dead حیاتی دوباره یافته است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود