این تصویر با خطای دیدی که ایجاد می کند شخصیتتان را فاش خواهد کرد

شما چه می‌بینید؟

این تصویر با خطای دیدی که ایجاد می کند شخصیتتان را فاش خواهد کرد

یک سازنده محتوا با نام ItsMeFuzz در شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok) پس از به اشتراک گذاری دو ویدیو مربوط به خطای دید که به ادعای او شخصیت بیننده را فاش می‌کند، در فضای مجازی وایرال شده است. ویدیویی که از زمان آپلود در اواسط ژانویه تا کنون ۶.۹ میلیون بار دیده شده، حالا باعث شکل‌گیری بحث‌های آنلاین پرشوری شده است و نظردهندگان درباره اینکه «چیزی که ابتدا می‌بینید شخصیتتان را فاش می‌کند» بحث‌های چالش برانگیزی به راه انداخته‌اند.
در این ویدیو ItsMeFuzz ابتدا تصویری را به اشتراک گذاشت که چهره یک زن یا یک مرد در حال نواختن ساکسیفون را نشان می‌دهد که تشخیص آن بستگی به این دارد که شما چطور به آن نگاه می‌کنید.

این کاربر تیک تاک ادعا می‌کند اگر ابتدا زن را ببینید به این معنی است که سمت راست مغزتان بیشتر از سمت چپ آن توسعه یافته و بنابراین خلاق‌تر و هنرمندتر هستید. و کسانی که ابتدا نوازنده ساکسیفون را می‌بینند سمت چپ مغرشان فعال‌تر است و به این معنی است که احتمالا منطقی‌تر و تحلیل‌گرتر هستید.

خطای دید چه رازی از شخصیت شما فاش می‌کند؟
در مرحله بعد او تصویر دیگری را به اشتراک گذاشت که یک درخت رسم شده با رنگ سفید یا نیمرخ دو فرد که به یکدیگر خیره شده‌اند را نشان می‌دهد. ItsMeFuzz ادعا می‌کند: «اگر اول درخت را دیدید به این معنی است که توجه بسیار زیادی به جزئیات دارید و همچنین در خواندن ذهن دیگران بسیار خوب هستید.»
او اضافه می‌کند: «کسانی که ابتدا دو نیمرخ را می‌بینند در حفظ آرامش و برخورد با دیگران، حتی در مواقع عصبانیت، بسیار بهتر عمل می‌کنند.»

خطای دید چه رازی از شخصیت شما فاش می‌کند؟
اکثر بینندگان ادعا کردند که در تصویر اول ابتدا مرد در حال نواختن ساکسیفون را دیدند و در تصویر دوم ابتدا درخت را مشاهده کردند. آنها همچنین گفتند که توضیحات شخصیتی این کاربر تیک تاک با برداشت آنها از خودشان مطابقت دارد.
با این حال، تعدادی از افراد هم ادعا کردند که هردو مورد را به‌طور همزمان دیدند. برخی دیگر نیز گفتند چیزهای دیگری در این تصاویر دیده‌اند؛ ازجمله برج ایفل، یک خرس یا مردی که در حال سیگار کشیدن است.
این تیک تاکر علاوه بر این مجموعه‌ای از خطاهای دید دیگر را هم به اشتراک گذاشته است که با توجه به علاقه مردم به دریافت بینش از شخصیت خود، همگی تاکنون صدها هزار بازدید را به خود اختصاص داده‌اند.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود