همسر ایرانی جان سینا کیست؟ همه چیز در مورد شای شریعت زاده

همسر ایرانی جان سینا کیست؟ همه چیز در مورد شای شریعت زاده

شای شریعت زاده (Shay Shariatzadeh) یک مهندس کانادایی است که در سال ۱۳۶۸ در ایران به دنیا آمده است. او دارای تابعیت کانادایی است و در بریتیش کلمبیا زندگی می کند و در آنجا به عنوان مدیر محصول برای سوناتایپ (Sonatype)، شرکتی که در زمینه توسعه نرم افزار کامپیوتری فعالیت دارد، کار می کند. شای شریعت زاده مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی برق و الکترونیک از دانشگاه بریتیش کلمبیا در سال ۲۰۱۳ گرفته است.

شای شریعت زاده به عنوان  نامزد کشتی گیر آمریکایی، جان سینا شناخته شده است. شای زمانی با جان سینا ملاقات کرد که در ونکوور در رستورانی بود که جان در آن جا برای فیلم بازی با آتش (۲۰۱۹) مشغول فیلمبرداری بود.

شای شریعت زاده در سن ۱۸ سالگی شروع به کار کرده و اولین شغل او به عنوان کارمند فروش در شرکت La Vie En Rose، یک خرده فروشی لباس زیر زنانه کانادایی، بود. در سال ۲۰۱۱، شای به عنوان یک مهندس تست نرم افزار در Alpha Technologies Ltd شروع به کار کرد.

همسر ایرانی جان سینا
شای و جان سینا چگونه با هم آشنا شدند؟

همان طور که گفتیم رابطه عاشقانه این زوج پس از ملاقات آنها در ونکوور در حالی که سینا مشغول فیلمبرداری فیلم بازی با آتش Playing With Fire بود، شروع شد. آنها برای اولین بار در مارس ۲۰۱۹ دست در دست هم عکس گرفتند و بعداً در فرش قرمز اکران فیلمی در اکتبر همان سال در انظار عمومی ظاهر شدند.  هم زمان با نمایش فیلم Peacemaker در ژانویه ۲۰۲۱، این زوج به طور رسمی در فلوریدا در یک مراسم دوستانه و خانوادگی با هم ازدواج کرده اند.

همسر ایرانی جان سینا

جان سینا چند بار ازدواج کرده است؟

این دومین ازدواج سینا است، او برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ با الیزابت هوبردو، که طبق گزارش ها در دبیرستان با او آشنا شده بود، ازدواج کرد. او پس از  گذر سه سال از زندگی شان در سال ۲۰۱۲ طلاق گرفت. سینا پس از پایان ازدواج اول خود، یک رابطه ۶ ساله با همکار کشتی کج کارش، نیکی بلا را آغاز کرد. در حالی که آنها در سی و سومین دوره مسابقه رسلمانیا در سال ۲۰۱۸ جایی که سینا حلقه نامزدی را در رینگ کشتی به او هدیه داد، اعلام نامزدی کردند اما تا آخر مسیر پیش نرفتند و این رابطه به ازدواج رسمی ختم نشد.

همسر ایرانی جان سینا

این زوج یک سال بعد نامزدی خود را لغو کردند و در آن زمان در بیانیه ای مشترک گفتند: «در حالی که این تصمیم دشوار بود، ما همچنان عشق و احترام زیادی برای یکدیگر قائل هستیم.» در حالی که این بازیگر هنوز فرزندی ندارد، اما با ازدواج رسمی دومش ممکن است اعضای خانواده  اش بیشتر شوند. اگرچه او قبلاً در مورد بچه نخواستن صحبت می کرد، اما در ژوئن ۲۰۲۱ گفته بود که نظرش تغییر کرده است. او توضیح داد: «من کمی بزرگ‌تر و کمی عاقل‌تر شدم و فکر می‌کنم این بخشی از ویژگی های والد بودن است. پس باید ببینیم چه خواهد شد.»

بیشتر بخوانید:

داستان ازدواج «شهرزاد شریعت زاده» با «جان سینا» در چند قاب

تهیه کننده سینما: سحر قریشی برای ازدواج به ترکیه رفته است نه مهاجرت دائم

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۴ نظر

ورود