داستان تام هنکس و بازیگری که ۲۰ سال پیش به خاطر «چشم های مرده» اخراجش کرد

داستان تام هنکس و بازیگری که ۲۰ سال پیش به خاطر «چشم های مرده» اخراجش کرد

تام هنکس در پادکست بازیگری که ۲۰ سال پیش اخراج کرده بود ظاهر می شود. تام هنکس بازیگر قرار است در پادکست کانر رتلیف (Connor Ratliff) به نام چشم های مرده (Dead Eyes) که بر اساس اخراج او توسط هنکس ۲۰ سال قبل ساخته شده است، ظاهر شود.

تام هنکس که ۲۰ سال پیش باعث اخراج رتلیف از نقشی در سریال گروه برادران (Band of Brothers) HBO شد، اکنون به عنوان مهمان فصل سوم  و پایانی پادکست Dead Eyes کانر رتلیف حضور خواهد داشت. کانر رتلیف بازیگر و کمدین اهل ایالات متحده است که بیشتر به خاطر اجرای Dead Eyes مشهور است.

تام هنکس و کانر رتلیف

این پادکست به جستجوی بازیگر رتلیف برای یافتن معنا می‌پردازد، پس از اینکه نماینده‌اش در آن زمان به او گفت که هنکس گفته است که “چشم‌های مرده” دارد، او متوجه شد که به زودی از نقش مدنظر کنار گذاشته خواهد شد. راتلیف به خاطر بازی در نقش چستر در فیلم The Marvelous Mrs. Maisel شناخته شد.

اکنون، طبق گزارش Deadline، تام هنکس موافقت کرده است که در پادکستی که اکنون بیش از ۳۰ قسمت دارد، حضور داشته باشد تا داستان را از دید خودش تعریف کند. هنکس با شنیدن در مورد Dead Eyes تصمیم گرفت که در این مجموعه صوتی حضور پیدا کند و تجربیات شخصی خود را به اشتراک بگذارد.

تام هنکس و کانر رتلیف

رتلیف و شنوندگانش در نهایت در این قسمت به پاسخ سوال “چه می‌شد، اگر؟” این بازیگر و پادکستر تحقیر شده می‌رسند.

قبل از اینکه تام هنکس به عنوان پرمخاطب ترین مهمان برنامه دعوت شود، پسر و رفیق درجه یک او، یعنی کالین هنکس، نیز در این مجموعه حضور داشت. این دو در گفتگوهای صریح و روشن به ارتباط میان داشتن پدر معروف و کار در صنعت سرگرمی پرداختند.

برای بسیاری از طرفدارن این سوال پیش آمده است که آیا رتلیف پس از بررسی کامل علت ناامیدی اش پادکست را ادامه خواهد داد؟ طرفداران این پادکست از اینکه رتلیف به این سرعت به هنکس رسید، کمی ناامید شدند، آن ها معنقدند مضامین برنامه “سرگرم کننده و آرامش بخش” بود.

به گفته امیر بلومنفلد و جیک هورویتز، بنیانگذاران Headgum، این پادکست “کاوشی زیبا از ناامیدی، طرد شدن، و در نهایت ترک این احساسات و تبدیل آنها به چیزی خنده دار” است.

بیشتر بخوانید:

شهاب حسینی و تام هنکس همبازی می شوند؟

۱۰۰ روز زندگی در فرودگاه؛ گردشگری که به سرنوشت تام هنکس در فیلم «ترمینال» دچار شده

بدون نظر

ورود