ماندگارترین دیالوگ پیتر دینکلیج در «Game Of Thrones» چه بود؟

ماندگارترین دیالوگ پیتر دینکلیج در «Game Of Thrones» چه بود؟

پیتر دینکلیج (Peter Dinklage) در سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) دیالوگ های فراوانی داشت که برخی از آن ها وارد فرهنگ عامه شده است. این بازیگر در مصاحبه اخیرش درباره دیالوگ هایی صحبت کرده که بیش از انتظار مورد اقبال مردم قرار گرفته اند.

تقریباً سه سال از پخش آخرین قسمت سریال «بازی تاج و تخت» شبکه HBO می‌گذرد، اما ردپا و اثر سریال هنوز بین طرفداران وجود دارد. حتی پس از  آن پایان جنجالی، طرفداران در سرتاسر جهان همچنان درباره خوب و بد داستان آن هشت فصل بحث می‌کنند. نکته مثبت ماجرا این است که طرفداران هنوز هم دوست دارند یکی از به یاد ماندنی‌ترین جملات پیتر دینکلیج را در ملاء عام خطاب به او بگویند.

دینکلیج در گفتگو با علی پلامب (Ali Plumb) در شبکه بی‌بی‌سی، چندین مورد از دیالوگ های جالب خود را که در نقش تیریون لنیستر گفته شده بود را بازگو کرد.باید اعتراف کرد بخشی از دارایی های امپراتوری بازی تاج و تخت از دیالوگ های معروف او ایجاد شده است، که احتمالاً می‌توانید بدون مشکل آن دیالوگ را به یاد بیاورید. به گفته پیتر دینکلیج، او بیشتر با این دیالوگ شناخته می شود:

«من می‌نوشم و چیزهایی می‌دانم»، بله، دیگر زیاد بیرون نمی روم، اما اگر یک نوشیدنی مجانی بخواهم، حدس می زنم فقط به میخانه می روم.

برای دیالوگی که بسیار نمادین و قابل شناسایی برای شخصیت پیتر دینکلیج است، تعجب آور است که بسیار دیر در سریال بازی تاج و تخت ظاهر می شود. این دیالوگ که در قسمت دوم فصل ششم، «خانه» به زبان می‌آید، در میان دیالوگ های دیگری مانند «مرگ کسل‌کننده است»، «ذهن به کتاب نیاز دارد» و البته «یک لنیستر همیشه بدهی‌هایش را می‌پردازد» یکی از بهترین نقل قول های دینکلیج است.

پیتر دینکلیج در بازی تاج و تخت

پیتر دینکلیج حتی با حضور در هر دو فیلم X-Men: Days of Future Past و Avengers: Infinity War و همچنین بازی احساسی در Cyrano اثر جو رایت، همچنان علاقه زیادی به نقش تیریون لنیستر دارد. اگر دینکلیج از غریزه اصلی خود پیروی می کرد، مطمئناً این نقش را برعهده نمی گرفت و چهره تاریخ فرهنگ پاپ را تغییر نمی داد. این بازیگر برنده جوایز تلویزیونی در توضیح قدردانی خود، بیان کرد که چرا رفتار مردم آزارش نمی دهد:

چیزهای زیادی به سراغم می آید. ۹۰ درصد آن ها با عشق و محبت انجام می شود، حتی گاهی اوقات بیش از حد محبتی که میخواهید را دریافت می کنید. شما مطمئناً با رفتار آدم ها در مسیر موفقیت و شهرت قرار می گیرید.

پیتر دینکلیج در بازی تاج و تخت

آینده برای پیتر دینکلیج سرشار از دیالوگ های معروف است، زیرا او قرار است در The Toxic Avenger ایفای نقش کند. چه کسی می داند “من می نوشم و چیزهایی می دانم” بعدی در فرهنگ پاپ از کجا می آید؟ تنها کاری که واقعاً می‌توانیم انجام دهیم این است که از پیتر دینکلیج قدردانی کنیم که چگونه از فرصتی که برای او نوشته شده بود استفاده کرد و خاطره‌ای فراموش نشدنی را برای طرفداران به ارمغان آورد تا آن نقل قول را مرتب تکرار کنند.

سریال خانه اژدها قرار است از شبکه HBO و HBO Max پخش شود. بدون اینکه تاریخ خاصی برای پخش آن گفته شود اما یک تریلر تبلیغاتی از آن به نمایش در آمده است. اگر به دنبال چیز جدیدی برای تماشا هستید، به اولین نمایش های تلویزیونی که برای فصل های زمستان و بهار در نظر گرفته شده است، نگاهی بیندازید. در نهایت، اگر به دنبال دیدن نقش آفرینی پیتر دینکلیج در Cyrano هستید، این فیلم در حال حاضر به صورت محدود اکران شده است.

بیشتر بخوانید:

ساخت مجسمه‌ای فولادین و بسیار بزرگ از اژدهای سریال Game of Thrones + ویدیو

۱۰ اژدهای قوی و ترسناک در کتاب Game Of Thrones ؛ از «کانیبال» تا «وحشت سیاه»

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

  • پارسا فروردین ۲, ۱۴۰۱

    چقد بد ترجمه کردین

  • 👀 فروردین ۲, ۱۴۰۱

    می‌نوشم و چیزهایی میدانم ❤️

  • نيلو فروردین ۴, ۱۴۰۱

    نمیشد متن انگلیسی ش و میزاشتین؟ من هیچی نفهمیدم چی ترجمه کردین! گوگل ترنسلیت هوشمند تر از ایشون ترجمه میکنه