طرفداران سریال «بازی مرکب» در حال ساخت ربات معروف آن در ابعاد واقعی + ویدیو

طرفداران سریال «بازی مرکب» در حال ساخت ربات معروف آن در ابعاد واقعی + ویدیو

هواداران سریال بازی مرکب (Squid Game) در حال ساخت مدل عروسکی رباتی هستند که در قسمت اول این سریال نمایش داده شد؛ جایی شخصیت‌ها بازی مرگبار «چراغ سبز، چراغ قرمز» را انجام می‌دهند.

بازی مرکب داستان گروهی متشکل از ۴۵۶ نفر را دنبال می‌کند که همگی بدهی‌های مالی زیادی دارند و در مجموعه بازی‌های کودکانه مرگباری برای دریافت جایزه نقدی بزرگ این مسابقه با یکدیگر در رقابت هستند. اولین بازی که شرکت‌کنندگان انجام می‌دهند بازی چراغ سبز-چراغ قرمز است که در آن در فاصله‌ای که ربات عروسکی غول پیکری سرش را برمی‌گرداند و مثل بازی قابم باشک چشم می‌گذارد رقابت‌کنندگان اجازه دارند رو به خط پایان حرکت کنند. هر شرکت‌کننده‌ای که هنگام باز شدن چشمان عروسک در حال حرکت باشد، بلافاصله با شلیک گلوله کشته خواهد شد.

ساخت مدل عروسکی ربات مرگبار «Squid Game» توسط هواداران

حالا این مدل عروسکی توسط طرفداران این مجموعه در حال ساخت است و پیشرفت آن به‌طور گسترده مستندسازی شده است. کاربری به نام just.ayaal ویدیویی از مراحل ساخت این ماکت در حساب کاربری اینستاگرام خود منتشر کرده اما مشخص نیست که این عروسک هم مثل عروسک اصلی موجود در سریال دارای سرِ چرخان یا جعبه صوتی هست یا نه. همچنین هنوز معلوم نیست که در نهایت این مدل چه خواهد شد و به نمایش عمومی در خواهد آمد یا خیر.

Squid Game که ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ در نتفلیکس به نمایش درآمد، به سرعت تبدیل به محبوب‌ترین سریال این شبکه شد، تحسین منتقدان را برانگیخت و جوایز زیادی هم دریافت کرد. هوانگ دونگ هیوک (Hwang Dong-hyuk)، سازنده این سریال هم‌اکنون برای ساخت فصل دوم آن در حال مذاکره با نتفلیکس است.

ساخت مدل عروسکی ربات مرگبار «Squid Game» توسط هواداران

موفقیت Squid Game در جوایز انجمن بازیگران فیلم (SAG) آخرین نشانه از میزان اثرگذاری این سریال بر فرهنگ عامه است. با توجه به در راه بودن فصل دوم این سریال هرکاری که این طرفداران با ربات عروسکی غول پیکر خود می‌کنند، تنها به تثبیت جایگاه آن در فرهنگ عامه کمک خواهد کرد. پس از برنده شدن فیلم انگل (Parasite) در اسکار ۲۰۱۹ به عنوان بهترین فیلم، بازی مرکب آخرین نمونه از موفقیت صنعت سرگرمی کره جنوبی است که در دنیای غرب به دست می‌آید.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود