بدل پوتین و زلنسکی در MMA با یکدیگر مبارزه می‌کنند + ویدیو

بدل پوتین و زلنسکی در MMA با یکدیگر مبارزه می‌کنند + ویدیو

یک تبلیغ هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) لهستانی روز شنبه یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد تا خبر از یک مبارزه عجیب بدهد؛ مبارزه‌ای میان یک مرد مسن شبیه پوتین با حریف جوان‌ترش که شبیه به ولودیمیر زلنسکی است.

این تبلیغ که به نظر Royal Division نام دارد، روز شنبه با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به معرفی دو مبارزه‌کننده‌ای پرداخت که قرار است ۳۰ آوریل به مصاف یکدیگر بروند؛ مبارزه میان بدل رهبران کشورهای روسیه و اوکراین یعنی پوتین و زلنسکی. این رویداد که با رویارویی چهره به چهره این دو مبارز آغاز شد، به صورت زنده از یوتیوب و فیس‌بوک پخش شد.

این مبارزه در استگو آرنای شهر اوپوله لهستان برگزار می‌شود و به نظر می‌رسد ایده آن زاده ذهن آنتونی کرولیکوفسکی (Antoni Królikowski)، بازیگر لهستانی باشد. او در کنفرانس مطبوعاتی حضور داشت تا این دو مبارز را از هم دور نگه دارد.

در ویدیوی پرزرق و برقی که برای این تبلیغ آماده شده بود، بدل پوتین و زلنسکی هر دو با خودروهای مرسدس گران‌قیمت و در کنار بادیگاردهای خود ظاهر می‌شوند و هر کدام پرچم کشور خود را بر آینه کنار خودرو نصب کرده‌اند.

در ابتدا صحنه از سایر مبارزان خالی شده و پوتین وارد می‌شود. در حالی که بدل پوتین سعی دارد جمعیت را ساماندهی کند، واکنش‌های متفاوتی از سوی حضار دریافت می‌کند. سپس زلنسکی وارد می‌شود و قبل از اینکه با حریف خود رو در رو شود، پوتین یک دستکش MMA را به سمتش پرتاب می‌کند. بعد از این دو مبارز به زبان لهستانی برای جمعیت سخنرانی می‌کنند.

نظرات طرفداران آنلاین نسبت به این رویداد متفاوت بود اما اکثر مردم آن را محکوم کردند. یکی نوشت: «از جنگ شهرت کسب می‌کنید؟» دیگری نوشت: «این رفتار در مقابل وضعیتی که اکنون در جهان در حال روی دادن است رقت‌انگیز است. مردم و کودکان بی‌گناه دارند جانشان را از دست می‌دهند. هرکس که خرده آبرویی دارد باید این فدراسیون را ترک کند.»

به نظر می‌رسد این رویداد برای جمع‌آوری پول برای قربانیان اوکراینی تهاجم روسیه طراحی شده باشد. یکی از کاربران نوشته: «حالا مگر چه می‌شود؟ فقط برای سرگرمی است و پولش به نفع اوکراین است.»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود