دایناسورها با سریال مستند «سیاره ماقبل تاریخ» زنده می‌شوند + تریلر

دایناسورها با سریال مستند «سیاره ماقبل تاریخ» زنده می‌شوند + تریلر

تریلر جدید سریال مستند سیاره ماقبل تاریخ (Prehistoric Planet) یک تی رکس (تیرانوسوروس، گونه شاخصی از دایناسورهای گوشت‌خوار) جوان را در حال شکار صبحانه نشان می‌دهد و نگاهی به نحوه زندگی دایناسورها دارد.

اولین تصاویر رسمی این سریال دوم آوریل در کانال یوتیوب اپل تی وی (Apple TV) منتشر شد. تریلری کوتاه که در آن شاهد لاک پشت‌های تازه متولد شده‌ای هستیم که سعی در باز کردن راه خود از میان شن‌ها به سمت اقیانوس دارند. سپس در پس‌زمینه یک تیرانوسوروس جوان را می‌بینیم که برای شکار این لاک‌پشت‌ها به طرز شگفت‌انگیزی ناموفق عمل می‌کند؛ زیرا همان‌طور که صدای آشنای دیوید اتنبرو David) (Attenborough می‌گوید، این حیوان غرایز لازم را دارد اما تجربه کافی برای شکار را نه. این ویدیو با صحنه‌ای از این تی رکس جوان که به سمت یک تیرانوسوروس بزرگ‌تر برمی‌گردد به پایان می‌رسد و در همین حال اتنبرو به ما می‌گوید: «تازه پدر شده است».

بازگشت دایناسورها با تریلر سریال «سیاره ماقبل تاریخ» + ویدیو

این تریلر، تی رکس را طوری به یک شخصیت محبوب تبدیل می‌کند، که تنها فیلم‌های باورنکردنی و صدای آرامش‌بخش اتنبرو قادر به انجامش هستند؛ فیلمی که به‌طرز تکان‌دهنده‌ای واقع‌گرایانه است و به قدری روان حرکت می‌کند که فکر ساختگی بودنش را از سر بیرون می‌کنید. گویی دایناسورها واقعا در طبیعت مشاهده شده‌ و مثل فیلم‌های مستند معمولی فیلمبرداری شده‌اند.

بازگشت دایناسورها با تریلر سریال «سیاره ماقبل تاریخ» + ویدیو

این تریلر همچنین به‌طور ویژه‌ای به وجود پَر بر بدن دایناسور جوان اشاره می‌کند. اگرچه این واقعیت که دایناسورها پر داشتند حالا نسبتا شناخته شده است، اما اینکه سازندگان تلاش دارند سریال را از نظر تاریخی و بیولوژیکی دقیق نشان دهند نشانه خوبی است.

بازگشت دایناسورها با تریلر سریال «سیاره ماقبل تاریخ» + ویدیو

سیاره ماقبل تاریخ یک سریال مستند پنج قسمتی است که از اپل تی وی پخش خواهد شد و دایناسورها را به مرکز تصویر می‌آورد؛ اما این بار نه به عنوان شکارچیانی که باید از آنها ترسید، بلکه به عنوان حیواناتی که خود به دنبال بقا هستند. این سریال توسط جان فاورو و مایک گانتون تهیه شده، راوی آن دیوید اتنبرو است و موسیقی آن توسط هانس زیمر ساخته شده است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود