فصل دوم سریال «بریجرتون» پربیننده ترین سریال نتفلیکس در هفته اول انتشار شد

فصل دوم سریال «بریجرتون» پربیننده ترین سریال نتفلیکس در هفته اول انتشار شد

فصل دوم سریال بریجرتون (Bridgerton) به رکوردشکنی در سرویس استریمینگ نتفلیکس ادامه می دهد و این بار رکورد بازدید در اولین هفته انتشار شکسته است. این سریال عاشقانه تاریخی که که بر اساس کتاب های پرفروش جولیا کویین ساخته شده در مورد خواهران و برادران بریجرتون است که برای یک فصل پرماجرای دیگر بازگشته اند. در حالی که فصل اول سریال بریجرتون روی رابطه جذاب بین بزرگ ترین دختر به نام دافنه و سایمون دوک هستینگز تمرکز داشت، فصل دوم سریال Bridgerton تمرکز را بر شخصیت آنتونی و رابطه عجیبش با کیت شارما قرار داده است. اولین فصل از این سریال در انتهای سال ۲۰۲۰ منتشر شد و به پرسروصداترین سریال سال تبدیل شد. این سریال رکورد نتفلیکس را شکسته و به پربیننده ترین سریال اورجینال این سرویس استریمینگ در تمام دوران تبدیل شد.

رکوردشکنی فصل دوم سریال بریجرتون

اگر چه سریال کره ای Squid Game توانست بریجرتون را به زیر کشیده و عنوان پربیننده ترین سریال نتفلیکس را بدست آورد اما با از راه رسیدن فصل دوم سریال بریجرتون ، این سریال بار دیگر به محبوب ترین سریال نتفلیکس تبدیل شده است. برای آخر هفته ۲۵ تا ۲۷ ماه مارس، فصل دوم سریال Bridgerton به بهترین انتشار در اولین آخر هفته برای سریال های انگلیسی زبان تبدیل شده که بیش از ۱۹۳ میلیون ساعت دیده شده است. اما این تنها آغاز داستان عاشقانه آنتونی و کیت است. نتفلیکس به تازگی ده سریال برتر هفتگی خود را آپدیت کرده و فصل دوم سریال بریجرتون در صدر این فهرست قرار گرفته است.

برای هفته ۲۸ مارس تا ۳ آوریل، این سریال بیش از ۲۵۱.۷ میلیون ساعت دیده شده است که بسیار بیشتر از دیگر سریال محبوب این روزهای نتفلیکس یعنی Inventing Anna است که پیش از این با نزدیک به ۱۹۶ میلیون ساعت بازدید در هفته اول نمایش، پربیننده ترین سریال انگلیسی زبان نتفلیکس در طول یک هفته بود. با این وجود، رکورد پربازدیدترین سریال نتفلیکس در طی یک هفته نمایش بدون در نظر گرفتن زبان آن سریال Squid Game است که در این مدت بیش از ۵۷۱.۸ میلیون ساعت دیده شد. بدین ترتیب به نظر می رسد که نتفلیکس به زودی ساخت فصل سوم و چهارم سریال بریجرتون را نیز تایید کند.

شورانرهای سریال از علاقه خود به اقتباس تلویزیونی از تمامی هشت رمان کویین گفته اند که هر کدام رابطه عاشقانه متفاوتی در خانواده بریجرتون را روایت می کند. تاکنون اطلاعات زیادی در مورد فصل سوم سریال بریجرتون منتشر نشده اما یکی از شورانر سریال مدعی شده که شاید فصل جدید این سریال بر خلاف دو فصل قبلی ارتباط کمتری با رمان های کویین داشته باشد و بسیاری انتظار دارند که شخصیت بندیکت با بازی لوک تامپسون شخصیت اصلی فصل سوم سریال Bridgerton باشد، فصلی که تاریخ انتشار آن احتمالاً در سال ۲۰۲۳ خواهد بود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود