واکنش سجاد غریبی به لغو مسابقه با مارتین فورد: «از زنش اجازه ندارد، شکایت می کنم» + ویدیو

واکنش سجاد غریبی به لغو مسابقه با مارتین فورد: «از زنش اجازه ندارد، شکایت می کنم» + ویدیو

پس از اعلام لغو مبارزه مارتین فورد و سجاد غریبی که روز گذشته از سوی فورد اعلام شد، حالا برای بار دیگر شاهد کری‌‌خوانی‌های هالک ایرانی هستیم.

پس از دو بار تعویق در برگزاری این مسابقه، فورد قرار بود بالاخره ۳۰ آوریل با سجاد غریبی مبارزه داشته باشد. اما روز گذشته این ستاره انگلیسی با صدور بیانیه‌ای از لغو این مسابقه خبر داد و به نظر می‌رسید رقیب ایرانی‌اش را دلیل این موضوع می‌داند.

اما سجاد غریبی با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد بابت این اتفاق شکایت خواهد کرد و گفت: «امروز شنیدم فورد نمی‌خواهد مبارزه کند، نه با من و نه کس دیگری. این خلاف قرارداد است و تیم حقوقی من بررسی‌ها در این مورد را آغاز کرده است.» او همچنین گفت: «برای سازمان بوکس استار متاسفم که چنین حریف ضعیفی را رو در روی من قرار داد. او حق لغو این مسابقه را نداشت. فورد ترسیده.»

هالک ایرانی ادعا می‌کند که از سازمان بوکس استار خواسته حریف دیگری را برای او جایگزین فورد کند. غریبی در پست اینستاگرامی خود نوشت: «من ماه‌ها در دمای زیر صفر تمرین کردم و وزن کم کردم تا برای مسابقه آماده باشم. این مسابقه از طرف من کنسل نیست.»

واکنش سجاد غریبی به لغو مبارزه از سوی فورد: شکایت می‌کنم

او در متن انگلیسی این پست نوشت: «در واقع این بچه خوشگل هرگز نمی‌تواند مبارزه کند. او فقط پنهان می‌شود و فرار می‌کند. اول باید از یک زن اجازه بگیرد. من حریفی مثل او را باور نمی‌کنم. شرم‌آور است. این پیروزی برایم افتخار نیست. این شوخیِ قرن است نه مبارزه قرن.»

پیش از این فورد مرتبا این سوال را مطرح می‌کرد که آیا رقیبش برای شرکت در مبارزه جدی است، اما ستاره ایرانی قول داده بود برای مردم کشورش مبارزه خواهد کرد. اکنون فورد مبارزه‌ای نخواهد داشت و طی بیانیه‌ای با تایید این خبر می‌گوید به وضوح ناامید شده است.

واکنش سجاد غریبی به لغو مبارزه از سوی فورد: شکایت می‌کنم

فورد در این بیانیه گفت: «نمی خواستم مجبور به انتشار این بیانیه شوم اما شوربختانه، ۳۰ آوریل، مبارزه ام قرار است به تعویق بیفتد. این مسابقات همچنان برگزار خواهد شد و افراد فوق العاده و مبارزات فوق‌العاده همچنان حضور خواهند داشت. متاسفانه مبارزه من به دلایلی که خارج از کنترلم است یکی از آن‌ها نخواهد بود. لازم نیست نابغه باشید تا به دلایل پی ببرید. نمی‌خواهم درباره‌اش صحبت کنم زیرا زمان و انرژی زیادی صرف شده است. هنوز هم سخت تمرین می‌کنم و اولین مبارزه رخ خواهد داد. حتما مبارزه‌ای در کار خواهد بود اما ۱۰۰ درصد مطمئن نیستم با کی، چه زمانی و چرا.»

طرفداران اکنون پیشنهاد می‌کنند که ثور بیورنسون (Thor Bjornsson) مرد قدرتمند ایسلندی باید وارد میدان شود و جای فورد را در این مبارزه بگیرد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۷۶ نظر

ورود

  • محمد اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

    چقدر پررویی تو
    بی شعور

  • دکتر DBA مرداد ۱۱, ۱۴۰۱

    غریبی جان برو ظرفیت بشور عزیزم…
    اندازه فورد نیستی !!!