ممنوعیت توزیع پاستیل های ماریجوآنایی مایکل تایسون در برخی نقاط ایالات متحده

ممنوعیت توزیع پاستیل های ماریجوآنایی مایکل تایسون در برخی نقاط ایالات متحده

فروش پاستیل های ماریجوآنای خوردنی مایک تایسون که به شکل گوش هستند در ایالت کلرادو ممنوع شده است. این خوردنی های ماریجوآنایی شبیه گوش بوده و با الهام از گاز گرفتن گوش اوندر هالیفیلد در جریان مسابقه مشهورشان در سال ۱۹۹۷ طراحی شده است. این پاستیل های عجیب که Mike Bites به معنای «مایک گاز می گیرد» نام دارند، تاکنون در ایالت کالیفرنیا توزیع شده و قرار است در دیگر نقاط ایالات متحده نیز در اختیار مشتریان قرار گیرند اما به نظر نمی رسد که به این زودی ها در قالب کنونی به بازار کلرادو راه یابند. کلرادو قانونی دارد که بر اساس آن، قالب های خوراکی ماریجوآنا نمی توانند شبیه انسان طراحی شوند. این قانون در سال ۲۰۱۶ و از بیم اینکه خوراکی های این شکلی می توانند کودکان را ترغیب به مصرف ماریجوآنا کنند تصویب شده بود.

پاستیل های ماریجوآنایی مایک تایسون به شکل گوش گاز گرفته شده

بدین ترتیب قرار است که پاستیل های Mike Bites به شکل حرف T انگلیسی در کلرادو توزیع شوند. این محصول گیاهی در اوایل تابستان جاری به بازار کلرادو راه خواهد یافت. مایک تایسون ۵۵ ساله از سال ۲۰۱۶ و از طریق برند شخصی Tyson Holistic به فروش محصولات مرتبط با ماریجوآنا و شاهدانه پرداخته است. بر اساس آمار سال گذشته، انتظار می رود که مایک آهنین ماهی ۵۰۰,۰۰۰ پوند درآمد از کسب و کارش بدست آورده باشد که شامل محصولات مختلفی در حوزه ماریجوآنا بوده و تنها نوک کوه یخی فعالیت های مواد مخدری این ستاره سابق دنیای بوکس است.

پاستیل های ماریجوآنایی مایک تایسون به شکل گوش گاز گرفته شده

تایسون در حال ساخت یک اقامتگاه ۴۱۸ هکتاری با تم شاهدانه بوده و امیدوار است به رقیبی برای Coachella به منظور اجرای فستیوال های موسیقی تبدیل شده و طولانی ترین رودخانه آرام جهان را نیز در خود جای دهد. و جدای از هتل لوکس و چادرهای اقامتی متفاوتش، دانشگاه تایسون نیز در این مرکز استقرار خواهد یافت که در زمینه کاشت شاهدانه به دانشجویان خود آموزش خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

راه اندازی خط تولید یک خوردنی به شکل گوش گاز گرفته شده توسط مایک تایسون + ویدیو

روایتی از علاقه مایک تایسون به کارتون «تام و جری» و ناک اوت کردن ۵ حریف در یک ساعت

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • رضا فروردین ۱۸, ۱۴۰۱

  مایک آهنین عشق همه ی بوکسورای جهان❤

 • Sina فروردین ۱۸, ۱۴۰۱

  Good

 • اسد فروردین ۱۸, ۱۴۰۱

  حکومتی استبداد فردی مسئولانی دزد و ظالم
  و ملتی گرسنه و بدبخت.

  این است ایران ما
  خدا خودت به داد این ملت برس