سکوی ابری رانفلر (runflare.com) آغاز به کار کرد!

سکوی ابری رانفلر (runflare.com) آغاز به کار کرد!

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

هر پروژه ای که دارید فقط با چند دستور ساده در بستر ابر راه اندازی کنید !

این شاید ساده و درست ترین تعریف از این پروژه باشد.

پلتفرم ابری رانفلر به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا تمرکز خود را به جای کانفیگ سرور و چالش های آن، بر روی پروژه و توسعه آن قرار دهند.

منظور از سرویس ابری رانفلر چیست ؟

سرویس های ما بر بستر داکر و کوبرنتیز راه اندازی می شوند. در واقع ما با این ابزارها یک کلاستر در لوکیشن های مختلف فراهم می کنیم که توسط شما در زمان سفارش قابل انتخاب هستند.

سکوی ابری رانفلر (runflare.com)

در سرویس های سنتی هاست، سایت شما تنها روی یک سرور قرار می گیرد و محدودیت های خاص خودش را دارد.

برای مثال،،حملات ddos بر روی یک سایت، به سرویس شما فشار می کند، اما در سرویس ابری رانفلر هر کاربر محیط ایزوله خود را دارد و تاثیری روی کاربر دیگر نمی گذارد.

برای راه اندازی کلاستر حداقل به ۸ سرور به صورت همزمان نیاز داریم که این سرورها در کنار هم وظایف خود را انجام می دهند و ضریب خطا و ریسک از دست رفتن اطلاعات به شدت کاهش پیدا می کند.

همچنین می توانید با هر تعداد بازدیدی که دارید روی این سرویس ها قرار بگیرید و در صورت نیاز، منابع را افزایش دهید.

اما چرا به جای سرور مجازی باید از سرویس ابری استفاده کنیم ؟

در سرور مجازی شما نیاز به کانفیگ های پیچیده برای راه اندازی پروژه خواهید داشت که علاوه بر آن، نیاز به سیستم بک آپ گیری دارید تا درصورتی که سرور مجازی دچار مشکل شد بتوانید داده های خود را بازیابی کنید.

اما در این سرویس ها همه چیز تنها با چند کلیک در دسترس شماست، نیاز به کانفیگ یا دانش بالا برای نگهداری یا راه اندازی سرویس نخواهید داشت. علاوه بر آن، پایداری سرویس ها، بالاتر از سرور مجازی است.

در رانفلر شما با چند کلیک ساده می توانید اکثر زبان های برنامه نویسی و دیتابیس های مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشید و با بک آپ گیری های منظم از سمت سرور، تا حد زیادی از امنیت داده ها، آسوده خاطر باشید.

سرویس های رانفلر برای چه سایت هایی مناسب هستند ؟

ما در رانفلر تلاش کرده ایم تقریبا تمامی زبان ها و فریم ورک های محبوب را پشتیبانی کنیم.

شما با داشتن هر وب سایتی در هر زمینه ای می توانید از خدمات ما استفاده کنید و نگران راه اندازی پیچیده سرویس با توجه به نیاز خاص پروژه خود نباشید.

سکوی ابری رانفلر (runflare.com)

تنها کافی است یک پروژه تعریف کنید و سرویس مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید و با ابزار CLI که دارید فقط چند دستور ساده بزنید و وب سایت خود را روی دامنه مشاهده کنید.

رانفلر چه میزان تضمین برای امنیت و پایداری داده ها را به ما می دهد ؟

ما با توجه به سابقه حداقل ۱۲ ساله در زمینه خدمات میزبانی وب با ضعف ها و خطرات این خدمات آشنا هستیم. و تلاش ما بر این است که امنیت و پایداری را در سطح بسیار بالایی نگه داریم.

برای پایداری سرویس ها با توجه به ساختار کلاستری سرویس ها خطرات خرابی سخت افزار و از دسترس خارج شدن سرویس ها تقریبا صفر است، اما شبکه دیتاسنتر در اختیار ما نیست و درصورت ایجاد مشکل در شبکه، سایت ها تا مدت زمان خرابی ممکن است از دسترس خارج شوند.

در مورد امنیت داده ها ما ۴ نسخه بک آپ روزانه و یک نسخه هفتگی و یک نسخه ماهانه در سرور های مختلف نگهداری می کنیم و همچنین این بک آپ توسط شما قابل ریستور است.

اما بسیار بهتر است شما در بازه زمانی مختلف از سرویس ها و داده های مهم خود در مکانی دیگر بک آپ داشته باشید.

سکوی ابری رانفلر (runflare.com)

چرا رانفلر انتخاب مناسبی است ؟

  • پشتیبانی و سابقه درخشان: رانفلر پروژه جدید شرکت پارس وب سرور است که همان پشتیبانی و خدمات را با ساختاری جدید در رانفلر خدمت شما ارائه می کنیم.
  • ساختار کلاستر استاندارد: یکی از ویژگی های منحصر به فرد ما ساختار کلاستر استاندارد است. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات ابری از سرور مجازی به جای سرور های اختصاصی برای کلاستر استفاده می کنند که این مورد در خدمات ما کاملا اختصاصی و استاندارد است.
  • امنیت داده: یکی از موارد مهم در هر سرویس میزبانی، امنیت داده های کاربران است که با توجه به سابقه طولانی مدت ما در این زمینه، راه کارهای متعددی برای امنیت داده های شما از طریق بک آپ گیری های منظم در لایه های مختلف انجام می دهیم.
  • قابلیت اتصال به github و gitlab : با این قابلیت شما می توانید سرویس خود را در سایت ما به github متصل کنید و بعد از هر پوش اتوماتیک تغییرات در سرور اعمال شود یا به صورت دستی کامیت ها را انتخاب کنید.
  • ابزار CLI برای راحتی کار: برای شما عزیزان ابزار CLI را فراهم کرده ایم که با این ابزار دیگر نیاز به لاگین به ناحیه کاربری پیدا نمی کنید و همچنین امکان دیپلوی پروژه بر اساس تغییرات جدید با این ابزار وجود دارد.
  • گواهی SSL رایگان: شما به راحتی می توانید با یک کلیک، گواهی اس اس ال رایگان را برای دامنه های خود فعال یا غیر فعال کنید.

این ها بخشی از خدماتی بود که در سرویس رانفلر به کاربران عرضه می شود. ما حتی برای راحتی شما عزیزان، پلن اول این سرویس را به مدت سه ماه رایگان ارائه می کنیم تا با ساختار سرویس و امکانات و ویژگی های آن آشنا شوید و بعد از آن، در صورت نیاز اقدام به تهیه سرویس بفرمایید.

بدون نظر

ورود