زن روس در مکالمه تلفنی به همسرش اجازه می دهد که به زنان اوکراینی تجاوز کند

زن روس در مکالمه تلفنی به همسرش اجازه می دهد که به زنان اوکراینی تجاوز کند

در یک تماسی تلفنی که توسط سرویس‌های امنیتی کیف رهگیری شده بود، صدای یک زن روسی شنیده شد که به همسر سرباز خود اجازه تجاوز به مردم محلی اوکراین را می‌دهد. ویدیوی صوتی تکان دهنده ۳۰ ثانیه‌ای این گفت‌وگو روز سه‌شنبه در کانال تلگرام سرویس امنیتی اوکراین قرار گرفت.

سرویس امنیتی اوکراین در توضیحات این ویدیو نوشت: «این استراق سمع تکان‌دهنده نشان‌دهنده ارزش‌های اخلاقی نه تنها اشغالگران، بلکه بستگان آنهاست که ۸۰ درصد از آنها اکنون از جنگ در اوکراین حمایت می‌کنند.»

زن روسی به همسر سربازش: به زنان اوکراینی تجاوز کن

این ویدیو با این عنوان آغاز می‌شود: «همسران مهاجمان روس به مردان خود اجازه می‌دهند به زنان اوکراینی تجاوز کنند.» سپس صدای یک زن شنیده می‌شود که به روسی می‌گوید: «آره، این کار رو بکن» کمی بعد مشخص می‌شود که او با چه چیزی موافقت کرده. «زن‌های اوکراینی اونجان. بهشون تجاوز کن. آره.» او با خنده اضافه می‌کند: «درباره‌ش چیزی به من نگو.»

سپس صدای مرد شنیده می‌شود که می‌گوید: «آها، پس باید تجاوز کنم و چیزی بهت نگم.» گویی می‌خواهد از اجازه‌ای که همسرش به او داده مطمئن شود. زن می‌گوید: «آره. نمی‌خوام چیزی بدونم. چرا می‌پرسی؟» و هر دو می‌خندند. مرد دوباره می‌پرسد: «واقعا می‌تونم این کار رو بکنم؟» زن باز هم می‌خندد و می‌گوید: «آره بهت اجازه می‌دم. فقط از وسایل مراقبتی استفاده کن.»

این کلیپ صوتی پس از آن منتشر شد که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، نیروهای روسی را به صدها تجاوز جنسی ازجمله تجاوز به کودکان خردسال متهم کرد. گستردگی این بی‌رحمی‌ها باعث شده یک گروه حقوق بشری اوکراینی به سازمان ملل اطلاع دهد که تجاوز به عنف به عنوان یک سلاح جنگی توسط کرملین استفاده می‌شود.

در این میان یک سرباز روسی ۲۴ ساله که در حال تجاوز به یک نوزاد اوکراینی از خود فیلمی ضبط کرده و آن را برای دوستش فرستاده بود دستگیر شد.

زن روسی به همسر سربازش: به زنان اوکراینی تجاوز کن
الکسی بیچکوف سرباز ۲۴ ساله روسی که پس از انتشار فیلم تجاوز به یک نوزاد دستگیر شد

یک پسر ۱۱ ساله نیز در میان قربانیان ادعایی است که بر اساس گزارش‌ها توسط نیروهای روسی در بوچا در مقابل چشمان مادرش که به صندلی بسته شده و مجبور به تماشای او بود مورد تجاوز قرار گرفت. همچنین گزارش شده که پنج سرباز ارتش پوتین به یک دختر ۱۴ ساله تجاوز کرده و او را باردار کردند. یک زن ۷۸ ساله اوکراینی هم در میان افرادی است که مورد تجاوز سربازان روسی قرار گرفت.

آن‌طور که ادعا شده در جاهای دیگری از بوچا ۲۵ دختر و زن ۱۴ تا ۲۵ ساله حین اسارت در زیرزمین مورد تجاوز سیستماتیک قرار گرفته‌اند که ۹ نفر از آنها باردار هستند. سربازان روسی به این دختران و زنان گفتند تا جایی به آنها تجاوز می‌کنند تا دیگر نتوانند با هیچ مردی تماس جنسی داشته باشند و دیگر هیچ بچه اوکراینی به دنیا نیاید.»

زن روسی به همسر سربازش: به زنان اوکراینی تجاوز کن
تتیانا زادوروژنیاک که در شهر ماکاریف در ۳۰ مایلی کیف مورد تجاوز قرار گرفت و سلاخی شد

فیلم‌هایی نیز منتشر شده که ادعا می‌شود صحنه قتل یک زن اوکراینی است که توسط سربازان تحت فرمان رمضان قدیروف، فرمانده چچنی اسیر شده و مورد تجاوز قرار گرفته است. که می‌خواست با دوستش از شهر برود در شهر ماکاریف در ۳۰ مایلی کیف توسط افراد قدیروف دستگیر شد و پس از روزها شکنجه و آزار جنسی، سرانجام با گلوی بریده شده درون یک قبر کم‌عمق رها شد.

گفته می‌شود حدود ۱۲۰ هزار کودک اوکراینی دستگیر و ربوده شده‌اند که برخی از آنها مورد تجاوز قرار گرفته و برخی دیگر به روسیه قاچاق شدند.

بیشتر بخوانید:

تلاش زلنسکی برای نگه داشتن اشک‌هایش هنگام بازدید از گور دسته جمعی در بوچا

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۴ نظر

ورود

 • M فروردین ۲۴, ۱۴۰۱

  چقدر سایت پر از اخبار زرد شده!
  یعنی اصلا نمیشه یه تماس جعلی با دو تا هنرپیشه ی اوکراینی ساخت؟
  بعد گرفتیم واقعی. (که البته مدرکی براش وجود نداره)
  خود اوکراین مجرم نداره؟
  متجاوز نداره؟
  قاتل نداره؟
  دزد نداره؟
  اونجا آمار جرم و جنایت نکنه ۰ هست و ما خبر نداریم؟!
  همه ی جای دنیا آدم های بیشرف هستند.
  شما هم تا آخرین لحظه ی عمرتون خبر زرد کار کنید.

  • جواد فروردین ۲۴, ۱۴۰۱

   نمی‌دونم شما بلدید کلیپ جعلی در مورد ت*** به یک نوزاد بسازی ؟
   در ضمن شما بنظرت اگر این جرم ها در حالت عادی پیش بیاید دادگاه ندارد ؟
   اگه دادگاه داشت روس ها تاکنون منقرض میشدند
   روس ها ت***** گسترده ای رو در حمله به آلمان داشتن که به منظور نسل کشی اتفاق افتاد
   مشخصه که در حالت عادی این اتفاق نمیفته M جان

   • M فروردین ۲۴, ۱۴۰۱

    من نمیگم اینها جرم نیست. من میگم جنایات جنگی هم تفاوتی با جنایت های عادی نمی کنه. تجاوز همیشه هست. آدم های روانی هستند. این ذهنیت این خانم هم به یه شکل دیگه توی غرب هست و چیز چندان عجیبی نیست. بهش گفته میشه چند همسری. حالا این خانم و آقا (اگه صرفا تهاجم روانی رسانه ای نباشه و حقیقت باشه) بی شعور و شخصیتن و دارن گندش رو در میارن. ولی این نباید سبب شه یادمون بره تجاوز هایی که هر روز توی جهان صورت میگیره. جرم های همیشگی و روزانه ی جهانیان رو. توی جنگ هم من تا حالا ندیدم جرم نباشه. همین که یه نفر تیر اندازی می کنه مجرمه. -بماند که می کشد یا میمیرد- در ضمن به نظرتون این مرد و آدم های روانی ای مثل خودش چند بار میتونند تجاوز کنند؟ ده بار؟ صد بار؟ هزار بار؟ هزار بار؟ بعد این هزار بار در مقابل بزرگ ترین تجاوز تاریخ، یعنی بمباران اتمی ژاپن (البته این تجاوز جنسی نبود. تجاوز به جان و سلامت و زندگی افراد بود) که صد ها هزار نفر رو داغون کرد چیزی میگه آیا؟ چرا کسی توی غرب چیزی درباره این نمیگه؟ آهان راستی کار خودشون بود دیگه. عه راستی هیتلر هم که خودی بود. من به این اتفاقات میگم جنگ رسانه ای. جنگ نرم. یه اتفاق به این کوچیکی (از لحاظ آمار) رو اینقدر بزرگ می کنند بعد یه اتفاق به اون بزرگی رو اینقدر کوچک می کنند. #جنگ_نرم

 • جواد فروردین ۲۴, ۱۴۰۱

  شاید فکر کنید کذبه این اخبار ولی روس ها زمانی که به شمال کشور تسلط داشتن از این اتفاق ها زیاد افتاده حتی زمانی که عراق به ایران حمله کرد.
  پس از جنگ بچه های اوکراینی با هم بحث میکنند که : چرا بعد جنگ آنقدر به روس لعنت می‌فرستیم ؟ همه بدبختی ها بخواتر این است.
  همه این ها بخواتر پنهان کاری خانواده هاست
  وگرنه اگه ایرانی ها میدونستند در زمان جنگ چه اتفاق هایی میفته آنقدر چرت و پرت نمیگفتند

  • .... شهریور ۱۹, ۱۴۰۱

   اصلا خودت فهمیدی چی گفتی؟

 • سعید فروردین ۲۴, ۱۴۰۱

  در بیشرفی روسها شکی نیست. ما ایرانیها تجربه تجاوز اونها رو به خاک خودمون داریم. ولی اخبار یکطرفه رسانه ها باعث نشه تصور کنید اوکراینی ها هم فرشته هستند. از لحاظ فرهنگی فرق چندانی بین اونها و روسها نیست. مطمئنا اگر دیکتاتور جنایتکاری مثل پوتین در اوکراین قدرت داشت الان اخبار تجاوز و جنایت همین اوکراینی ها رو می شنیدیم. ولو اینکه نئونازی های اوکراینی هم کم جنایت و تجاوز و نسل کشی نکردند. البته اون موقع برای بقیه کشورها سودی نداشت که بخوان اوکراین رو مواخده کنند.

 • تف به کمونیست فروردین ۲۵, ۱۴۰۱

  تف بر تو ای پوتین خائن
  تف بر تو و صد تف بر حامیان تو

  انسان نیستید ….. وحشی هستید ….

 • تف به کمونیست اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱

  الکسی حرامزاده

  باید از دوپا جرت بدن

 • علی ش اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۱

  نمیدونم چرا وقتی داعش وامریکا در عراق وسوریه مردم روبه خاک وخون کشیده بودند وبهشون تجاوزمیکردند اینا براکسی مهم نبود واز سپاه انتقادمیکردن که چرا به مردم عراق وسوریه کمک میکنن…اوناکه مسلمون بودن…حالا درمقابل یهودیا که دوستان اسرائیل و دشمنان ما هستند براشون غیرتی شدن…اگه مسلمان بودن ودشمن امریکا بودن وایران بهشون کمک میکرد باز همیناکه دلسوزی میکنن انتقاد میکردن که به ماچه ربطی داره اوکراین..

  • محمد مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

   پس انسانیت کجا رفته؟؟؟؟؟؟؟؟روسها و چینی ها و طرفداراشون بدرد نخور ترین و آشغال ترین موجودات زمینن…

 • محمد مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

  چقدر حرومزاده هستن رو دست اینا پیدا نمیشه

 • محمد مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

  کلا بعضی از روس ها بیشرف هستن و بیشرف ترین و لاشخور ترین آدم دنیا پوتینه

 • محمد مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

  پس انسانیت کجا رفته؟؟؟؟؟؟؟؟روسها و چینی ها و طرفداراشون بدرد نخور ترین و آشغال ترین موجودات زمینن…

 • پرهام بهمن ۱, ۱۴۰۱

  ای خدا انسانیت کجا رفته. اسرائیل با اونهمه جنایت ۷۰ساله اش علیه فلسطین هرگز توی اخبار نشنیدیم به یک زن فلسطینی تعرض کنند. حتی یک سرباز آمریکایی در جنگ با افغانستان و عراق به زنی تعرض نکردند. ولی متاسفانه روسها و نژاد روسها(یوگسلاوی در جنگ بوسنی به زنان بوسنی تعرض نمودند.) رحم ندارن و هر کاره کثیفی علیه اسیران کودک و زن میکنند. یادت بخیر امام(ره) فرمودی آمریکا از انگلیس بدتر شوروی از هر دو بدتر!