صحبت های جالب مشاور ازدواج سابق جانی دپ و امبر هرد در دادگاه ۱۰۰ میلیون دلاری

صحبت های جالب مشاور ازدواج سابق جانی دپ و امبر هرد در دادگاه ۱۰۰ میلیون دلاری

مشاور ازدواج جانی دپ و امبر هرد روز پنجشنبه گفت که این امبر هرد بوده که درگیری های فیزیکی را ابتدا و بیش از یکبار آغاز کرده است اما مشکلات این زوج «سوء رفتار دوجانبه» بوده است. دکتر لورل اندرسون، مشاور ازدواجی که در بیش از ۲۱ جلسه نقش مشاور ازدواج دپ و هرد از اکتبر ۲۰۱۵ را بر عهده داشته، در شهادت ویدیویی خود در دادگاه ۱۰۰ میلیون دلاری مربوط به شکایت جانی دپ در ویرجینیا در مورد رابطه این دو افشاگری کرد.

شهادت مشاور ازدواج سابق جانی دپ و امبر هرد در دادگاه

دکتر اندرسون در این باره گفته است: «من می دانم که او [امبر هرد] بیش از یک بار آغاز کننده درگیری های فیزیکی بوده و این کار را برای نگه داشتن او [جانی دپ] در کنار خود آغاز کرده بود زیرا تنها ماندن و ترک شدن توسط او بدترین کابوسش بود. خانم هرد گزارش داد که این ماجرا بحث غرورش بود که اگر احساس می کرد مورد بی احترامی قرار گرفته دعوا را آغاز می کرد. پدرش او را کتک زده بود. او نمی خواست به پایان راه برسد. اگر قرار بود او [دپ] ترکش کند، [هرد] به او ضربه فیزیکی می زد تا نگهش دارد. او ترجیح می داد وارد درگیری فیزیکی شود تا اینکه بگذارد او ترکش کند». وقتی از مشاور ازدواج سابق دپ و هرد پرسیده شد که آیا این رفتار هرد باعث تحریک عصبانیت دپ شده در حالی که این بازیگر سرشناس قبلاً با هیچ یک از شرکای سابق زندگی اش مشکل خشونت نداشته، او پاسخ مثبت داد.

شهادت مشاور ازدواج سابق جانی دپ و امبر هرد در دادگاه

مشاور ازدواج سابق جانی دپ و امبر هرد در ادامه شهادت خود در دادگاه گفت: «او [جانی دپ] به مدت ۲۰، ۳۰ سال به خوبی خودش را کنترل کرده بود و هر دو قربانی بدرفتاری در خانواده هایشان بودند. من فکر می کردم که او به مدت چند دهه به خوبی خودش را کنترل کرده و در مورد خانم هرد، او تحریک شده بود و آن ها رفتاری با هم داشتند که به نظر من سوء رفتار دوجانبه بود». خانم اندرسون از نام های جعلی آن هنری و جویی دیویس برای هرد و دپ استفاده کرده بود تا هویت های آن ها را پنهان کند. اندرسون می گوید که در اولین جلسه مشاوره ازدواج این دو بیش از سه ساعت و نیم با آن ها صحبت کرده است. این جلسات تا مارس ۲۰۱۶ ادامه یافت زمانی که یکی از دوستانشان از اندرسون خواسته بود ادامه جلسات در خانه انجام شود که با مخالفت وی مواجه می شود زیرا تا قبل از آن چنین کاری نکرده بود.

شهادت مشاور ازدواج سابق جانی دپ و امبر هرد در دادگاه

اندرسون در این باره می گوید: «فکر می کنم که او [دپ] با جلسات مشکل داشت و فکر می کنم چیزی در مورد فرآیند بین خودشان بود». وقتی در مورد این مشکل پرسیده شد، اندرسون پاسخ داد: «داشتن فرصتی برای حرف زدن. خانم هرد سبک حرف زدن تندی داشت. او خیلی با انرژی استرسی صحبت می کرد. دپ با صحبت کردن یکنواخت مشکل داشت. خیلی وقت ها صحبت های او قطع می شد. به نظر من چنین بود. بدین ترتیب بود که او فرصتی برای حرف زدن پیدا نمی کرد. او نمی توانست با سبک صحبت کردن سریع و آتشین او [هرد] صحبت هایش را بکند و به همین دلیل احساس درماندگی می کرد». وقتی از اندرسون پرسیده شد که آیا در این جلسات هرد از خشونت دپ علیه خودش صحبت کرده، پاسخ این مشاور ازدواج مثبت بود.

او می گوید که تصاویری از هرد با صورت کبود و کبودی دور چشم هایش را دیده اما خودش هرگز شاهد بدرفتاری دپ با هرد نبوده است. اندرسون می گوید که هرد مدعی شده دپ به او گفته است: «جانی می گوید که هیچ کس تو را دوست ندارد. تو به خاطر من به شهرت رسیده ای. من عشقم به تو را از دست داده ام». اندرسون می گوید که هرد همواره بین صحبت های او و دپ پریده و او به هرد هشدار داده که با این رویه امکان گفتگو بین آن ها وجود ندارد.

شهادت مشاور ازدواج سابق جانی دپ و امبر هرد در دادگاه

بر اساس یادداشت های خانم اندرسون، دپ مدعی شده بود که هرد به فک او ضربه زده و در ادامه می گوید: «دپ او را می زد، نه با مشت بسته. او نیز پاسخ می داد و این کار را به خاطر غرورش می کرد زیرا پدرش او را کتک می زد. تاریخچه زندگی او این است که توسط پدرش مورد خشونت فیزیکی قرار می گرفت. چیزهای زیادی باعث تحریک او می شد. اگر تحریک می شد، این او [هرد] بود که اول او را می زد. او نسبت به احساس بی احترامی حساس بود. اگر احساس می کرد مورد بی احترامی قرار گرفته، به یاد گذشته اش می افتاد و احساس می کرد باید احساس او غالب باشد و از حق خودش دفاع کند».

شهادت مشاور ازدواج سابق جانی دپ و امبر هرد در دادگاه

اندرسون در ادامه مدعی شد که هر بار دپ به هرد ضربه می زد، هرد نیز پاسخ او را با ضرباتی مشابه می داده است. وی در ادامه مدعی شد که در تماسی تلفنی، هرد به او گفته که او به صورت دپ سیلی زده در حالی که دپ نئشه بوده است. اندرسون می گوید که هرد به او گفته دپ مواد مخدر متعددی مصرف می کرده و او نیز به صورت دپ سیلی زده زیرا بازیگر دزدان دریایی کاراییب نئشه بوده و در مورد رابطه داشتن با زن دیگری صحبت می کرده است. اما اندرسون در ادامه می گوید که هرد در نهایت خودش را زده و بارها در مورد اینکه آغازگر دعواها بوده و به صورت دپ سیلی زده، صحبت کرده است. وی همچنین می گوید که هرد در می ۲۰۱۶ به تنهایی نزد دکتر اندرسون رفته و کبودی های صورتش را به او نشان داده و مدعی شده که این کبودی ها توسط دپ روی صورتش ایجاد شده است.

شهادت مشاور ازدواج سابق جانی دپ و امبر هرد در دادگاه

شهادت مشاور ازدواج سابق جانی دپ و امبر هرد در دادگاه

یکی دیگر از کسانی که در دادگاه امبر هرد و جانی دپ به عنوان شاهد حاضر شد، جینا دوترز بود که متخصص جلوه های ویژه بوده و از سال ۲۰۰۵ دپ را می شناخته است. او دپ را دوستی خوب توصیف کرده و گفته است که یک بار شاهد فریاد زدن هرد بر سر دپ به خاطر نوشیدن مشروبات، مانند فریادی که مادر بر سر فرزندش می زند، بوده است. او همچین مدعی شد که شاهد مصرف ماریجوانا و کوکایین توسط دپ بوده و برای بار اول قرص روانگردان را از امبر هرد گرفته و مصرف کرده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۷ نظر

ورود

 • دلارا فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

  جانی دپ معتاد، آمبرهرد وحشی. زندگی مزخرف بازیگرای هالیوودی.

 • Ahoora فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

  اگ جانی دپ تو دزدان دریایی کارائیب ۶ نباشه خیلی خیلی مزخرف میشه

 • ابوالفضل فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

  خیلی مقاله کامل و خوبی بود ، ادامه خبر هارو هم با قدرت قرار بدین

  به نظر من جانی دپ مقصر نیست و امبر بزرگش کرده

  • sanazqazisade فروردین ۲۸, ۱۴۰۱

   پدربزرگ های امبرهرد اشغالگران واقعی استرالیا امروز هستند.قرارداد دارسی ۲۰۰سال ایران را اسیرکرد.

 • دپهد فروردین ۲۷, ۱۴۰۱

  بعضی زا حرفا البته نبود ، اندرسون گفت من کبودی ندیدم یجورایی فقط تیرگی دیدم و اینکه جانی هیچوقت امبرو نزده بود و امبر فقط میزدتش . اندرسون اصلا نگفت ک جانی امبرو میزده

  من مطمئنم ک جانی بیگناهه ، امیدوارم این دادگاه رو ببره و زندگیش به روال قبلش برگرده ❤

 • علیرضا فروردین ۲۷, ۱۴۰۱

  درود و خسته نباشید

  بنده یکی از اشخاصی هستم که از سن ۸ سالگی تا الان که ۱۶ سالم هست جانی دپ رو دنبال میکنم تقریبا کسایی مثل من دیگه اونو میشناسن بخصوص کار های بزرگی که انجام داده بنده مطمعانم اگر هم کتک کاری صورت گرفته باشه بیییییشتر از سمت اون زن بی همه چیزه و شکی ندارم جانی دپ مقصر نیست به هههیچ عنوان و تمام ارزوی من توی هالیوود فقطططط و فقط برنده شدن جانی دپ و بازگشتش و بازی کردن در کارائیب ۶ و تمام.

 • sanazqazisade فروردین ۲۸, ۱۴۰۱

  امروز گماشته های بریتانیا و استرالیا وکانادا در ایران حکومت میکنند.تمام اختلاص ایران به کانادا یا همان بریتانیا سرازیر میشود.