راهنمای خرید ارزانترین پرواز تهران اصفهان!

راهنمای خرید ارزانترین پرواز تهران اصفهان!

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اصفهان با وجود ده‌ها جاذبه ثبت ملی و چندین ابنیه و مجموعه که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارند، از جمله مهم‌ترین مقاصد توریستی ایران به حساب می‌آید. سفر به اصفهان، سفری طولانی خواهد بود. در سفر به اصفهان باید با برنامه‌ریزی دقیق پیش بروید تا بتوانید از تمامی جاذبه‌های دیدنی این شهر بازدید کنید.

همین موضوع باعث می‌شود تا زمان اهمیت بسیاری داشته باشد. پس بهتر است با هواپیما سفر کنید تا زمان کمی را در راه باشید. به همین خاطر است که پرواز تهران اصفهان و پرواز اصفهان تهران از جمله پرفروش‌ترین پروازهای داخلی هستند. شاید با دیدن قیمت این پروازها، از سفر هوایی منصرف شده باشید! اما صبر کنید! نگران نباشید، با ما همراه شوید تا بتوانید به‌راحتی ارزان‌ترین پرواز تهران به اصفهان را تهیه کنید.

بلیط‌های چارتری تهیه کنید

اگر در یک پرواز، صندلی‌های خالی وجود داشته باشد، قطعاً به ضرر ایرلاین خواهد بود. به همین خاطر یک ایرلاین بر اساس فصل و تعداد مسافرانی که معمولاً در یک خط پروازی وجود دارند، تا روزهای آخر مانده به پرواز منتظر می‌مانند. وقتی که صندلی‌ها تکمیل نشد، تخفیف خاصی را روی قیمت بلیط‌ها اعمال می‌کنند.

این تخفیف هرچه به تایم پرواز نزدیک می‌شوید، بیشتر خواهد شد. به طوری که اگر در لحظات آخر مانده به پرواز، مثلا چند ساعت مانده به حرکت هواپیما اقدام به خرید بلیط کنید، می‌توانید تا ۶۰ درصد هزینه کمتری بپردازید. برای یافتن بلیط‌های چارتری می‌توانید به سایت‌هایی همانند علی بابا سر بزنید که دارای پنل جستجوی حرفه‌ای هستند. به این ترتیب فقط روی گزینه چارتری در بخش جستجو می‌زنید تا فقط پروازهای چارتری برای شما نمایش داده شوند.

‌دنبال کلاس پروازی بیزینس نباشید

معمولاً پروازها باید دارای سه کلاس پروازی اکونومی، بیزینس و فرست کلاس باشند. عموماً در پروازهای داخلی، خبری از کلاس پروازی فرست کلاس نیست اما گاهی کلاس پروازی بیزینس وجود دارد. قیمت بلیط کلاس پروازی بیزینس، تا حدود ۳۰ الی ۵۰ درصد از بلیط‌های اکونومی بیشتر است. به همین خاطر اگر قصد خرید ارزان‌ترین بلیط اصفهان را دارید، اصلاً به‌دنبال بلیط‌های بیزینس نباشید. همیشه در بخش جستجوی بلیط، روی گزینه اکونومی بزنید. به این ترتیب فقط پروازهای اکونومی به شما نشان داد می‌شوند.

راهنمای خرید ارزانترین پرواز تهران اصفهان

قیمت ایرلاین‌های مختلف را مقایسه کنید

در وبسایت‌های توریستی و گردشگری همانند علی بابا، می‌توانید در هر روز، ایرلاین‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. برای مثال در وبسایت علی بابا می‌توانید با انتخاب روز سفر، مبدأ و مقصد خود، قیمت‌ها، خدمات، کلاس پروازی و نوع هواپیما ایرلاین‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. برای مثال می‌توانید مبداء را تهران، مقصد را اصفهان و روز سفرتان را مشخص کنید. به این ترتیب متوجه می‌شوید که گران‌ترین پرواز اصفهان تهران و پرواز تهران اصفهان مربوط به ماهان است.

در آف سیزن سفر کنید

منظور از آف سیزن، زمانی است که مسافران به ندرت سفر به اصفهان را انتخاب می‌کنند. اصفهان شهری کویری است. به همین خاطر زمستان‌هایی سرد و تابستان‌هایی گرم دارد. بهار و پاییز بهترین زمان سفر به اصفهان از نظر آب‌وهوایی محسوب می‌شود. در این دو فصل، به‌خاطر شرایط مناسب آب‌وهوایی، قیمت بلیط اصفهان افزایش پیدا می‌کند.

در عین حال فصل بهار به‌خاطر تعطیلات نوروزی، شاهد افزایش قیمت نجومی بلیط اصفهان هستیم. پس بهتر است اگر به‌دنبال بلیط ارزان می‌گردید، تابستان، زمستان یا پاییز را برای سفرتان انتخاب کنید. در ضمن اگر اصفهان را به‌عنوان مقصد سفر نوروزی خودتان انتخاب کرده‌اید، بهتر است از هفته دوم اسفند بلیط خود را رزرو کنید تا هزینه کمتری بابت آن بپردازید.

از سازمانی معتبر خرید کنید

روش‌های مختلفی برای خرید بلیط پرواز اصفهان تهران و پرواز تهران اصفهان وجود دارد. شما می‌توانید از دفاتر رسمی فروش ایرلاین‌های مختلف بلیط تهیه کنید یا سری به آژانس‌های مسافرتی مختلف بزنید. در این میان، وبسایت علی بابا بهترین و معتبرترین روش برای خرید بلیط محسوب می‌شود.

راهنمای خرید ارزانترین پرواز تهران اصفهان

همیشه تخفیف ویژه و خاصی شامل حال مشتریانی می‌شود که از علی بابا خرید می‌کنند. همچنین افرادی که به‌صورت دائم از علی بابا خرید می‌کنند، تخفیف بیشتری از مشتریان معمولی دریافت خواهند کرد. پس برای آنکه بتوانید حداقل هزینه را بابت بلیط پرواز اصفهان بپردازید، می‌توانید عضو مشتریان دائمی علی بابا شوید. به این ترتیب تخفیف‌های بسیاری شامل حالتان می‌شود.

به‌صورت رفت و برگشت بلیط بخرید

اگر قصد بازگشت از اصفهان را دارید، بهتر است بلیط رفت و برگشت تهیه کنید. برخی افراد هستند که قصد دارند برای مدت طولانی در اصفهان اقامت داشته باشند. این دسته افراد مجبور هستند که بلیط رفت تهیه کنند. در غیر این صورت افرادی که برای بازگشت برنامه دارند، می‌توانند بلیط رفت و برگشت خریداری نمایند. بلیط رفت و برگشت کمی ارزان‌تر از وقتی می‌شود که بلیط رفت و برگشت را به‌صورت جداگانه تهیه کنید.

خب دوستان عزیز، شما چه ترفندی برای خرید ارزان‌ترین حالت بلیط اصفهان دارید؟ به نظرتان چطور می‌توانید کمترین هزینه را بابت بلیط هواپیما اصفهان پرداخت کرد؟ کاربردی‌ترین روش برای شما کدام بود؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

بدون نظر

ورود