کریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر داد

کریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر داد

کریستیانو رونالدو در حساب اینستاگرامی خود از مرگ پسرش که تازه به دنیا آمده بود خبر داده است. این بازیکن پرتغالی تیم منچستر یونایتد در توییتر و اینستاگرام خود نوشته که از دست دادن فرزند پسرش همه خانواده را غمگین کرده است. رونالدو در بیانیه مشترک خود با جورجینا رودریگز چنین نوشته است: «با اندوه فراوان مرگ پسرمان را اعلام می کنیم. این بزرگ ترین دردی است که والدین می توانند احساس کنند. تنها به دنیا آمدن دخترمان این قدرت را به ما داد که این لحظه را با مقداری امید و شادی زندگی کنیم، از این رو از توجه و حمایت پزشکان و پرستاران سپاسگزاریم. از این غم بزرگ بسیار ناراحت بوده و خواستار حفظ حریم خصوصی مان در این دوران دشوار هستیم. تو بچه فرشته ما هستی. برای همیشه تو را دوست خواهیم داشت».

کریستیانو رونالدو مرگ پسرش را اعلام کرد

کریستیانو رونالدو مرگ پسرش را اعلام کرد

 

در ۲۹ اکتبر گذشته بود که رونالدو و رودریگز جنیست دوقلوهایشان را اعلام کرده بودند. رونالدو ۳۷ ساله از قبل چهار فرزند دارد که سه فرزند آن ها از طریق رحم اجاره ای با دو مادر ناشناخته به دنیا آمده اند. وی پیش تر در کنار رودریگز در حالی که اسکن های فرزندهایشان را در دست داشتند به تصویر کشیده شده بودند و در شرح این تصویر که در اینستاگرام آن ها منتشر شده بود، چنین نوشته شده بود: «خوشحالیم اعلام کنیم که ما منتظر تولد دوقلوها هستیم. قلب های ما پر از عشق است. برای دیدار شما بی قراریم». رونالدو پرتغالی در سال ۲۰۱۷ گفته بو دکه می خواهد هفت فرزند از جورجینا داشته باشد و جورجینا نیز گفته بود: «میل من به مادر بودن قوی تر از هر چیزی است. امیدوارم فرزندان بیشتری داشته باشم».

مرگ پسر کریستیانو رونالدو

این دو یک دختر سه ساله دیگر به نام آلانا با هم دارند و رونالدو نیز یک پسر ۱۱ ساله به نام رونالدو جونیور و دوقلوهای ایوا و متئو را دارد که هر دو چهار ساله اند. رودریگز و رونالدو چهار سال است که با هم زندگی کرده و زندگی آرام و شادی را در کنار هم می گذرانند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • ارژنگ فروردین ۳۰, ۱۴۰۱

    حاجی بذار یه چیزی هم به بچه اولت برسه .