توافق شخصی ارلینگ هالند با تیم منچسترسیتی و دستمزد هفتگی ۵۰۰,۰۰۰ پوندی

توافق شخصی ارلینگ هالند با تیم منچسترسیتی و دستمزد هفتگی ۵۰۰,۰۰۰ پوندی

تیم منچستر سیتی با مدیر برنامه های ارلینگ هالندی به توافق شخصی رسیده و به نظر می رسد که پس از موافقت تیم بروسیا دورتموند، شاهد انتقال بلاک باستر دیگری برای تیم متمول شهر منچستر در فصل تابستان باشیم. وبسایت Sportsmail در گزارشی مدعی شده که یک بسته مالی قابل توجه با دستمزد هفتگی ۵۰۰,۰۰۰ پوندی به ارلینگ هالند پیشنهاد شده که او را به پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر انگلیس تبدیل خواهد کرد. منچستر سیتی اکنون پس از به توافق رسیدن با هالند می تواند بند آزادی ۶۳ میلیون پوندی این بازیکن را فعال کند و این موضوع می تواند به ثبت قرارداد هالند با منچستر سیتی در هفته آینده منتهی شود.

ارلینگ هالند با دستمزد هفتگی 500,000 پوندی به منچستر سیتی خواهد پیوست

بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی در ماه های اخیر برای به خدمت گرفتن ارلینگ هالند تلاش کرده اند، از جمله رئال مادرید، بارسلونا و پاری سن ژرمن. علیرفم بند آزادی ارلینگ هالند که همگان از آن مطلع هستند، برخی رسانه ها از امید سران تیم دورتموند برای ماندن یک فصل دیگر هالند در این تیم خبر می دهند. هالند در ژانویه ۲۰۲۰ از تیم سالزبورگ، اتریش به بروسیا دورتموند پیوست و در ۸۵ مسابقه برای این تیم آلمانی موفق به زدن ۸۲ گل شده است. او در آخرین بازی خود که با برد ۶ بر ۱ برابر ولفسبورگ همراه شد، توانست دو گل به ثمر برساند. آلف- اینگ، پدر این ملی پوش نروژی، بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ به مدت سه سال در منچستر سیتی حضور داشته و ظاهراً نقش مهمی در مذاکرات با تیم شهر منچستر داشته است.

ارلینگ هالند با دستمزد هفتگی 500,000 پوندی به منچستر سیتی خواهد پیوست

ارلینگ هالند با دستمزد هفتگی 500,000 پوندی به منچستر سیتی خواهد پیوست

سیتی امسال و پس از رفتن سرخیو آگوئرو در تابستان گذشته، بدون مهاجم اسمی در رقابت های داخلی و اروپایی حضور یافته است. پپ گواردیولا قصد به خدمت گرفتن هری کین را داشت اما دانیل لوی، رییس باشگاه تاتنهام هاتسپر قیمت تعیین شده برای هری کین را کاهش نداد که همین موضوع باعث انصراف منچستر سیتی از به خدمت گرفتن مهاجم انگلیسی این تیم شد. در صورتی که شایعات اخیر واقعیت داشته باشد و هالند به منچستر سیتی بپیوندد، با فاصله زیادی در صدر گرانقیمت ترین بازیکنان این تیم از لحاظ دستمزد هفتگی قرار گرفته و بالاتر از کوین دی بروینه ای قرار می گیرد که با دستمزد هفتگی ۳۸۵,۰۰۰ پوند، در حال حاضر بیشترین دستمزد را در استادیوم اتحاد می گیرد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود