بهترین سلفی تاریخ؛ دختر ۱۷ ساله با فوق ستاره های دنیای فوتبال در آسانسور

بهترین سلفی تاریخ؛ دختر ۱۷ ساله با فوق ستاره های دنیای فوتبال در آسانسور

یک گلف‌ باز آماتور روز یکشنبه با انتشار عکس سلفی خود با برخی از بزرگ ترین ستاره های دنیای فوتبال خبرساز شد. عکسی که شاید حسادت بسیاری از طرفداران این رشته ورزشی را برانگیخته باشد.

مارتا سیلچنکوی ۱۷ ساله که برای رقابت در یک تورنمت گلف در حومه پاریس حضور داشت در آسانسور بود که ستاره های تیم پاری سن ژرمن (PSG) ازجمله لیونل مسی، نیمار، کیلیان امباپه و راموس به او پیوستند.

سلفی دختر ۱۷ ساله با ستاره های فوتبال جهان در آسانسور

او که از قرار گرفتن در چنین موقعیتی بسیار هیجان‌زده بود با جسارت گوشی‌ تلفنش را بالای سر برد و شروع به گرفتن سلفی با بازیکنان طراز اول فوتبال جهان کرد.

این دختر جوان که اصالتا اهل لتونی است تازه تمرین خود در سالن بدنسازی یک باشگاه را به پایان رسانده بود که برخی از مشهورترین چهره‌ های فوتبال با او وارد آسانسور شدند.

سلفی دختر ۱۷ ساله با ستاره های فوتبال جهان در آسانسور

در یکی از این عکس‌ها، مسی ستاره افسانه‌ای آرژانتینی که بسیاری او را بهترین بازیکن تمامی اعصار می‌دانند، در حالی که یک میان وعده به دست دارد مستقیما در حال نگاه کردن به دوربین است. امباپه، مهاجم فوق ستاره فرانسوی نیز با تعجب و ابروهای بالا رفته به دوربین نگاه می‌کند.

در تصویر دیگری مارکینیوس، مدافع برزیلی دیده می‌شود که به سلیچنکو که در حال عکس گرفتن است با گشاده‌رویی می‌خندد. خوان برنات، مدافع اسپانیایی هم در یکی از این تصاویر وایرال شده ابروهایش را برای دوربین بالا برده است.

سلفی دختر ۱۷ ساله با ستاره های فوتبال جهان در آسانسور

در تصویر مشاهده می‌کنیم که سرخیو راموس، مدافع اسپانیایی از پشت شانه‌اش نگاهی به پایین انداخته تا ببیند چه چیزی توجه همه بازیکنان را به خود جلب کرده و نیمار برزیلی که سه گانه هجومی پاری سن ژرمن را به همراه مسی و امباپه تکمیل می‌کند زیر کلاهش پنهان شده تا در عکس مشخص نباشد.

از دیگر چهره هایی که در این تصویر دیده می‌شوند می‌توان به دنیل پریرا و گانا گی اشاره کرد.

سیلچنکو که قادر نیست هیجان خود بابت این اتفاق ناگهانی را مهار کند در گوشه تصویر و در کنار این سوپراستارها لبخند بزرگی به دوربین موبایلش تحویل می‌دهد.

مارتا در نهایت پنج سلفی به اشتراک گذاشت و نوشت: «یک روز معمولی در باشگاه! همین الان با بهترین بازیکنان فوتبال جهان در آسانسور.» این پست طی ۱۹ ساعت بیش از ۱۰۰ هزار لایک دریافت کرد.

بیشتر بخوانید:

تکنیکی ترین بازیکن تاریخ فوتبال فوتبال کدام است؟ مارادونا، لیونل مسی یا رونالدینیو؟

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود