افشا شدن حقوق ۱۰۰ میلیون تومانی حمید استیلی و دفاع او از خودش

افشا شدن حقوق ۱۰۰ میلیون تومانی حمید استیلی و دفاع او از خودش

حمیدرضا استیلی نسبت به افشاگری های حقوق نجومی اش واکنش نشان داد. به گفته حمیدرضا استیلی، مدیر تیم ملی فوتبال ایران، او مسئولیت مدیریت تیم ملی ایران را تنها به دعوت سرپرست فدراسیون و برای کمک به تیم ملی پذیرفته و به دنبال منافع مالی در این جایگاه نبوده و نیست.

ماجرای افشاگری مجتبی خورشیدی علیه استیلی

ماجرا از این قرار است که چندی پیش علیه مجتبی خورشیدی، سرپرست سابق تیم ملی ، گزارشی در فضای مجازی و رسانه‌ای منتشر شد که نشان می داد او طی کمتر از یک سال حضور در فدراسیون فوتبال به‌عنوان سرپرست بیش از یک میلیارد تومان دریافتی داشته است.

در گزارش‌های منتشر شده به این نکته اشاره شد که پرداختی‌ها به او، خارج از مصوبه هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال بوده ‌و به همین‌ خاطر به‌همراه عزیزی خادم به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شده است. بعد از این اتفاقات مجتبی خورشیدی، سرپرست سابق تیم ملی در دفاع از خود یادداشتی را منتشر کرد:

مجتبی خورشیدی در پی این حاشیه سازی پاسخ داده بود:

«درخصوص حقوق و دستمزد بنده؛ باید به استحضار مردم و اهالی  محترم فوتبال برسانم که حقوق بنده ماهیانه ٣۵ میلیون تومان از تاریخ ١۴٠٠/۰۱/۲۰ لغایت ١۴٠١/١/١٠ طی قراردادی تعیین شد که از این قرارداد فقط ۷ یا ۸ ماه حقوق دریافت کردم.»

ماجرای حقوق ماهیانه 100 میلیون دلاری حمید استیلی

وی در ادامه با خطاب کردن نام حمید استیلی گفت:

«حقوق این‌جانب در شرایط وحشتناک بازی‌های مقدماتی جام جهانی با آن شرایط و شانس صعود و همه گیری کرونا و …. که به آن اشاره شد، زیاد است یا حقوق سرپرست فعلی تیم ملی که در شرایط گل و بلبل و تیم صعود کرده برای ایشان تعیین شده است؟ من به شخصه از حمیداستیلی عزیز، پوزش می‌خواهم و معتقدم حق این چهره ملی است که این مبلغ را بگیرد. ولی مبلغ ٣۵ میلیون بنده در بوق و کرنا می‌شود و مبلغ ١٠٠ میلیون ماهیانه ایشان را هیچکس نمی‌بیند و انگار فقط و فقط شفاف سازی می‌بایست برای این حقیر باشد.»

پاسخ محکم حمید استیلی

حمید استیلی ادعای مجتبی خورشیدی را بدون واکنش نگذاشت و در دفاع از خودش و پاسخ به مسائلی که پیرامون حقوق دریافتی‌اش مطرح شده بود گفت:

«برای هر فردی ممکن است یک چیزهایی اولویت باشد. من زمانی که بحث منافع ملی و تیم ملی مطرح می‌شود هیچ اولویت دیگری برایم وجود ندارد. در تیم ملی امید شبانه روز برای حل مشکلات مالی و رفع کاستی‌ها تلاش کردم. به شکلی که در آن مقطع با کمک برخی سازمان‌ها، اسپانسری که پیدا کردیم و جلساتی که داشتیم، مجموعاً حدود ۴ میلیارد تومان پول به فدراسیون تزریق کردیم تا پاداش معوق اعضای تیم، بخشی از دستمزد کادر فنی و هزینه سفر و اردوها را تامین کنیم. از همین محل که توانستیم هزینه‌های تیم را تامین کنیم. باز هم به فکر دریافت دستمزد خودم نبودم و چیزی دریافت نکردم. چون اولویت برای من موفقیت تیم بود و هدفی به جز فراهم کردن شرایط مطلوب برای موفقیت تیم نداشتیم.»

ماجرای حقوق ماهیانه 100 میلیون دلاری حمید استیلی

حمید استیلی در ادامه افزود:

«نام حمید استیلی برای اهالی فوتبال و جامعه ورزش ناشناخته نیست. همه همبازیان، دوستان، هم‌دوره‌ای‌ها، عموم اهالی فوتبال و همه کسانی که با من سابقه همکاری یا دوستی داشته‌اند، روحیاتم را به خوبی می‌شناسند. من در این سال‌ها هر کاری کرده‌ام، به عشق مردم کشورم برای سربلندی تیم‌های ملی و فدراسیون فوتبال ایران عزیز بوده و وظیفه‌ام بود. من هرچه دارم از همین تیم ملی و همین هواداران فوتبال است. چه در دورانی که افتخار پوشیدن پیراهن مقدس این تیم را داشتم و چه امروز در قامت مدیر تیم ملی مثل یک سرباز خدمتگذار فوتبال ملی کشورم هستم. نه برای کسی شرط و شروط مالی گذاشتم و نه به دنبال پول و منفعت مالی چنین مسئولیتی را پذیرفتم. هدفی به جز موفقیت و سربلندی تیم ملی ندارم.»

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

فرانک اوفارل ، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران درگذشت

جنجال چمدان‌های تیم ملی فوتبال ایران در لبنان

قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ همگروه های ایران مشخص شدند

فدراسیون فوتبال اردن خواستار بررسی جنسیت دروازه بان تیم ملی زنان ایران شد

لباس تیم ملی فوتبال زنان ایران حاشیه آفرید!

مطالب مرتبط
یک نظر

ورود