دختران سه قلوی همسان اهل کنیا که می خواهند با یک مرد ازدواج کنند

دختران سه قلوی همسان اهل کنیا که می خواهند با یک مرد ازدواج کنند

مردی که قصد دارد با سه خواهر سه قلوی همسان ازدواج کند ادعا می‌کند راضی کردن این سه خواهر چندان مشکل بزرگی نیست.

مردان در کنیا مجاز به ازدواج با چند همسر هستند و تعدد زوجات در میان جوامع سنتی در این کشور رایج است.

کیت، ایو و مری، سه قلوهای همسان در مصاحبه‌ای که اوایل آوریل در یک نشریه بومی کنیا منتشر شد فاش کردند که قصد دارند در آینده نزدیک با مردی به نام استیو ازدواج کنند. این کیت بود که ابتدا استیو را ملاقات کرد و سپس او را به دو خواهر دیگر خود معرفی کرد.

این سه خواهر علی‌رغم آنکه اکثر گروه‌های مسیحی تمرین چندهمسری را رد می‌کنند و تک همسری را ایده‌آل می‌دانند، در حال حاضر در زمینه موسیقی گاسپل (نوعی از موسیقی که باورهای زندگی مذهبی مسیحیان موضوع اصلی آن است) فعالیت می‌کنند.

مرد کنیایی قرار است با سه قلوهای همسان ازدواج کند

استیو می‌گوید: «من مرد سخاوتمند و وفاداری هستم و همه چیز در مورد من بسیار بزرگ است، حتی برکت؛ به همین دلیل است که به من می‌گویند مرد بزرگ، استیو.»

او ادامه می‌دهد: «من معتقدم که عشق من قرار نبوده تنها متعلق به یک دختر باشد. من یک فرد چندهمسره به دنیا آمده‌ام و همه این را می‌دانند. من همیشه صادق و وفادارم و همه کسانی که پیش از این با آنها بودم به این خاطر مرا ترک کردند که به آنها گفته بودم می‌خواهم یک نفر دیگر را هم داشته باشم.»

استیو می‌گوید: «من نمی‌خواهم خیانت کنم، می‌خواهم صادقانه به زنانم اضافه کنم و این سه خواهر درست وقتی که چنین چیزی می‌خواستم سر راهم قرار گرفتند.»

استیو فاش کرد که این چهار نفر کمتر از یک ماه است که با هم هستند. او گفت: «ما داریم از وقتمان استفاده می‌کنیم و از همدیگر یاد می‌گیریم.»

سه قلوها فاش کردند که به یک جدول زمانی وفادارند که در آن نشان داده می‌شود هر شب کدام‌یک زمان مشخصی را با استیو سپری خواهد کرد. آنها همچنین گفتند قصد ندارند شخص دیگری را به جمع خود وارد کنند: «ما سه نفر برایش کافی هستیم و اجازه نمی‌دهیم کس دیگری را وارد جمعمان کند.»

استیو دشوار بودن جلب رضایت سه زن در آن واحد را تکذیب کرد و گفت: «چرا مردم شک دارند که من بتوانم سه زن را راضی نگه دارم. چندان هم مشکل نیست. آنها سه نفر هستند. هر دوشنبه مری، سه‌شنبه‌ها کیت و چهارشنبه‌ها ایو را می‌بینم. بعد در آخر هفته همه همدیگر را می‌بینیم واوقای خوشی را سپری می‌کنیم.»

مرد کنیایی قرار است با سه قلوهای همسان ازدواج کند

این خواهران می‌گویند اولین بار است که هر سه بایک مرد رابطه دارند.

در مارس ۲۰۱۴ پارلمان کنیا لایحه‌ای تصویب کرد که طی آن به مردان اجازه داده می‌شود چند همسر داشته باشند و این لایحه از اول می ۲۰۱۴ اجرایی شد.

بیشتر بخوانید:

حقایقی جالب درباره سنت های مرسوم ازدواج که نمی دانستید

مطالب مرتبط
۱۰۹ نظر

ورود

 • کارن اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۱

  چقدر استیو قانع هستش میگه فعلا بااین سه نفرخوشحالم و تصمیم ندارم فرددیگه ای رو اضافه کنم واون دختراازخوداستیو مقصرترن که براحتی بااین قضیه کنار اومدن کارشون غیرقابل هضمه

 • فاطمه اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

  انقدر متنفرم از این قانونها که مرد میتونه بیشتر از یک زن داشته باشه کلا از مردها و زنهایی که با این چند همسری راحت کنار میان بدم میاد

 • Masome.sh474 اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  اصلا پشمام ریخت

 • علی کرمی اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۱

  سلام

 • مینا اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۱

  درکل موهادخترا باحاله