انتشار ویدیویی جدید از سجاد غریبی در حال له کردن ماهیتابه + ویدیو

انتشار ویدیویی جدید از سجاد غریبی در حال له کردن ماهیتابه + ویدیو

سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی در ویدیویی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، در حال له کردن یک ماهیتابه با دست هایش دیده شده و بدین ترتیب قدرت خود پس از کنسل شدن مبارزه اش با مارتین فورد را به رخ می کشد. البته این اولین باری نیست که سجاد غریبی ماهیتابه له کرده و پیش تر نیز ویدیوی دیگری از او در حال له کردن یک ماهیتابه در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود. او قرار بود شنبه آینده مصادف با دهم اردیبهشت در بریتانیا مقابل فورد قرار گرفته و اولین مبارزه اش در دنیای بوکس را تجربه کند اما این مبارزه کنسل شده و هر یک از این دو دیگری را مقصر می داند.

غریبی پس از کنسل شدن مبارزه با فورد در اینستاگرام خود ویدیویی منتشر کرده و با ادعای اینکه مارتین فورد از رویارویی با او ترسیده، خواستار پیدا شدن مبارز جدیدی برای خود شد. در ویدیویی که به تازگی از سجاد غریبی منتشر شده، می توان او را دید که با صورتی پر از خشم، یک ماهیتابه را کاملاً له می کند و در ادامه با ماهیتابه له شده ژست می گیرد و سپس نیز انگشتش را به نشانه لایک بالا می گیرد. مارتین فورد مدعی شده بود که بیش از شش ماه تمرین او برای مبارزه با هالک ایرانی وقت تلف کردن بوده و دلیل کنسل شدن مبارزه اش را نگرانی به خاطر شرایط روانی نامناسب غریبی عنوان کرده بود، بعد از آنکه پیام ها و ویدیوهایی نگران کننده از سجاد غریبی مانند آرزوی مرگ کردن و رابطه بهم خورده اش با خانواده در شبکه های اجتماعی دست به دست شد.

له کردن ماهیتابه توسط سجاد غریبی

او در جریان مصاحبه ای اینستاگرامی به یکباره به گریه افتاد و مدعی شد به خاطر اتفاقاتی که در ماه های اخیر بین او و فورد افتاده و جنجال هایی که در پی داشته است، پدر و مادرش با او قطع رابطه کرده و دیگر با او صحبت نمی کنند. علیرغم تمام این نگرانی ها، غریبی ۳۰ ساله خواستار آن شده که رقیب جدیدی برایش پیدا شود و اعلام کرده که می خواهد هر کاری برای سربلندی کشورش بکند.

وی در این صحبت ها می گوید: «پنج ماه است که تمرین بوکس می کنم. هرگز وانمود نکرده ام که بوکسور هستم و مدت زمان زیادی از تمرین بوکس کردنم نمی گذرد. این چیزی است که دنیا دارد قضاوتش می کند. واقعاً دلسرد کننده است و هرگز دنبال جلب توجه در اینستاگرام نبوده ام، آنطور که برخی می گویند. به توجه نیاز ندارم. کاملاً برای این مبارزه آماده بودم و به بوکس استار گفته ام که هر چه زودتر کسی را جایگزین کند زیرا من هزینه های بالایی متحمل شده ام، وزنم را کم کرده ام. در شرایط نامناسب تمرین کرده ام تا این این مسابقه شرکت کنم و ناگهان لغو می شود. خوشحال نیستم که این اتفاق افتاده است زیرا هرگز دنبال جلب توجه نبوده ام زیرا به آن نیاز ندارم و خب فورد که یک بازیگر دست سوم و چهارم است، باید خوشحال باشد».

هالک ایرانی در ادامه گفته است :«با اطمینان نمی توانم بگویم و این مردم هستند که می توانند قضاوت کنند. او به دنبال جلب توجه بود. من در شرایط بد تمرین کرده ام. از خانواده ام دور بوده ام، کمپ تمرینی نداشته ام، اما برای فورد شرایط کاملاً متفاوت بوده است. قبلاً هم گفته ام که برای پول مبارزه نمی کنم اما صادقانه می گویم که برای مردم ایران زندگی می کنم. تنها به خاطر آن ها در این مبارزه شرکت می کنم. جانم را برای ایران و ایرانی می دهم». مارتین فورد نیز پس از لغو مسابقه اش با سجاد غریبی گفته است به دنبال رقیب جدیدی برای خود بوده و هافثور پی یرشون بازیگر سریال بازی تاج و تخت می تواند گزینه جایگزین باشد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۳۲ نظر

ورود

 • امیر اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

  باور کن پلاستیکی بوده

 • محمد اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

  اخه بنجل ان ماهیتابه را من لوله میکنم از وسط جرش میدم اینقد زور نزن بچه

 • امیررضا اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

  آخه… لعنت بر شیطون آخه تلمبه تو و چه به این کارا تو اول برو اون کلیپ که مارتین فورد مثل توپ والیبال پرتت کردو ببین بعد بیا ماهیتابه خم کن مارتین فورد عضله داره ورزش کرده توی بادکنک با تو میشه یک ماه آبگوشت خورد🗿😂😂😂

 • بهزاد اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

  هخ این اسکل مگه در حد ماهیتابه باشه ، همچین ژست گرفته به خودش لایک میده انگار پایه های برج خلیفه رو کج کرده

 • الالببللل اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  اخه مارتین فورد رو دیدی تو

 • محمد. اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱

  کاکو داداش داش ولک شما را به خدا دست بردار اگر قصد پول جمع کردن داری من یکی اعلام می کنم که هر ایرانی ماهانه هزار تومان بهت بدن می‌شود هفتاد و پنج هزار میلیون تومان .اما اینکه با ترفند عده ای که شما را گول زده اند توان مبارزه نداری

 • محمد اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱

  سلام اقای سجادغریبی بابابی خیال خداوکیلی اول بروهیکل تودرست کن بعدبیاعرض اندام کن اخه توهیکل رقیباتونگاه کن اصلاخجالت نمیکشی خودت روبااونهاقیاس میکنی امریکاییه یه کف گرگی خیلی ساده بهت زدنقش زمین شدی اونوقت تومیخوای بااونهامبارزه کنی ترخداآبرومونوبیشترازاین نبربروبشین توخونت بیخیال

 • ناشناس اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱

  عمو نکن گرونه😂

 • فرهاد اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۱

  عقده ای فقط خودت بقیه اداتا در میارن

 • میث اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

  برو بابا ابرو برامون نذاشتی