جزییات طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو به مناسبت عید فطر ۱۴۰۱

جزییات طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو به مناسبت عید فطر ۱۴۰۱

ایران خودرو اعلام کرد که به مناسبت عید فطر، ۵ محصول خود را به صورت فوق العاده به فروش خواهد گذاشت. گروه صنعتی ایران خودرو فروش فوق العاده ۵ محصول خود را از روز یکشنبه اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ و به مدت چهار روز اجرایی خواهد کرد، خودروهایی که سه ماهه به مشتریان و خریداران تحویل داده خواهند شد. در طرح فروش فوق العاده عید فطر ایران خودرو، پنج خودرو پژو پارس سال ELX، پژو پارس سال سفارشی ، پژو پارس با موتور TU5، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۶ سرعته سقف قرمز با موتور TU5P و پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای عرضه خواهند شد. متقاضیان می توانند در چهار روز تعیین شده (از یکشنبه تا چهارشنبه این هفته) به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام در طرح فوق العاده عید فطر خرید محصولات ایران خودرو اقدام نمایند.

 

فروش فوق العاده ایران خودرو به مناسبت عید فطر

این سومین سالی است که ایران خودرو در آستانه عید فطر اقدام به فروش فوق العاده محصولات خود می کند. در حالی که اکثر رسانه ها از مهلت چهار روزه ثبت نام طرح فوق العاده خرید خودرو عید فطر از سوی ایران خودرو خبر داده اند، خبرگزاری ایسنا این مهلت را ۵ روز اعلام کرده است.  مراسم قرعه‌کشی، شنبه هفته آتی (۱۷ اردیبهشت ماه) با حضور مراجع نظارتی به صورت زنده از طریق سایت رسمی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد. این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبت‌نام کنند.

فروش فوق العاده ایران خودرو به مناسبت عید فطر

همچنین همزمان با این طرح هفتمین طرح حمایت از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (پنجمین فروش فوق‌العاده) برای اختصاص خودرو به مادران را اجرایی می‌کند. چنانچه در این طرح تعداد متقاضیان مشمول، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، تخصیص خودرو در قالب قرعه‌کشی صورت خواهد گرفت و در غیر اینصورت، برای تمامی مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذی‌ربط برسند، امکان واریز وجه میسر خواهد شد.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود