اولین تصویر از سریال مافیایی Tulsa King با بازی سیلوستر استالونه منتشر شد

اولین تصویر از سریال مافیایی Tulsa King با بازی سیلوستر استالونه منتشر شد

سیلوستر استالونه اولین تصویر از شخصیتش در سریال Tulsa King ساخته تیلور شریدان را منتشر کرده است. استالونه که ستاره فرانچایزهای کلاسیکی مانند Rocky و Rambo است، یکی از مشهورترین ستارگان هالیوود است که از زمان ورودش به سینما در دهه ۷۰ حضور ثابتی در این عرصه داشته است. در سال های اخیر، استالونه فرانچایز اکشن The Expendables را خلق کرده و خود در آن بازی کرد و در قالب اسپین آف های Creed نیز میراث راکی بالبوآ را ادامه داد.

اولین تصویر سریال Tulsa King با بازی سیلوستر استالونه

تیلور شریدان که خود بازیگر بود و بعدها به دنیای نویسندگی و کارگردانی روی آورد، سناریو فیلم هایی Sicario, Hell or High Water, Wind River, و Those Who Wish Me Dead را نوشته و در مورد آخر کارگردانی فیلم را نیز بر عهده داشته است شریدان در سال ۲۰۱۸ با سریال Yellowstone برای سرویس Paramount Plus توجه همه را به خود جلب کرد، سریالی با حال و هوای وسترن مدرن که کوین کاستنر نقش اصلی آن را بازی می کرد و این سرویس استریمینگ جدید را به همه شناساند.

اولین تصویر سریال Tulsa King با بازی سیلوستر استالونه

اولین تصویر سریال Tulsa King با بازی سیلوستر استالونه

از آن زمان به بعد شریدان با سریال های جدید بازگشته است، از جمله سریال ۱۸۸۳ که اسپین آفی از یلواستون بوده، همچنین سریال The Mayor of Kingstown با بازی جرمی رنر و اکنون نیز Tulsa King با بازی استالونه. در اولین تصویر از سریال Tulsa King می توان استالونه را در اوکلاهاما دید، جایی که سریال در آن در حال فیلمبرداری است.  استالونه با انتشار عکسی از شخصیت خود در این سریال در بخش توضیح عکس نوشته است :« پادشاه تولسا از راه رسید!». در این سریال، استالونه نقش رهبر یک گروه مافیایی نیویورکی به نام دوایت «ژنرال» مانفردی را بازی می کند که بعد از ۲۵ سال زندانی شدن آزاد شده و به تولسا در اوکلاهاما تبعید می شود، جایی که می خواهد یک گروه مافیایی تازه شکل دهد.

اولین تصویر سریال Tulsa King با بازی سیلوستر استالونه

تیلور شریدان همراه با ترنس وینتر (Boardwalk Empire) تهیه کنندگی اجرایی این سریال جدید را بر عهده دارد. در مورد نقش شخصیت استالونه در این سریال گفته شده است که او مردی است که وفاداری و خانواده را بر هر چیزی ارجح می داند و اکنون با انتخاب هایی روبرو است که او را به تولسا آورده است. استالونه گفته است که از بازی در این سریال لذت برده و فکر می کند سریال پرطرفداری خواهد شد. این اولین باری است که این بازیگر ۷۵ ساله در یک پروژه تلویزیونی یا متعلق به سرویس های استریمینگ حضور می یابد. از دیگر بازیگران سریال Tulsa King می توان به مکس کاسلا، دومنیک لومباردوزی، وینسنت پیاتزا، جف پانزارلا و کریس کالدووینو اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

انتشار اولین پوستر «بی مصرف ها ۴» ؛ وداع سیلوستر استالونه با The Expendables

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود