پسر ایواندر هالیفیلد افسانه‌ ای توسط کارگر برقکار ناک اوت شد + ویدیو

پسر ایواندر هالیفیلد افسانه‌ ای توسط کارگر برقکار ناک اوت شد + ویدیو

ایوان هالیفیلد (Evan Holyfield)، پسر ایواندر هالیفیلد، مشت‌ زن افسانه ای امریکایی پس از ۱۰ مبارزه حرفه‌ای برای اولین بار از سوی ژورمین مک‌ دونالد متحمل شکست شد و با صورت به کف رینگ افتاد.

این ستاره امریکایی ۲۴ ساله شب گذشته دهمین حضور حرفه‌ای خود را در کلوب مبارزه تریلر انجام داد. حریف او، مک دونالد ۳۲ ساله با رکورد ۶-۵ وارد مسابقه شد؛ بوکسوری که زمان‌هایی که مبارزه نمی‌کند، به عنوان برقکار مشغول فعالیت است. در دور دوم این مبارزه، چرخش غافلگیرکننده‌ای اتفاق افتاد و مک‌ دونالد با یک مشت راست انفجاری، هالیفیلد را با صورت نقش بر زمین کرد.

ناک اوت ناباورانه پسر ایواندر هالیفیلد افسانه‌ای توسط کارگر برقکار + ویدیو

این ستاره جوان ابتدا موفق شد بنشیند و از داور بخواهد مبارزه را متوقف نکند. با این حال، هنگامی که ایوان سعی کرد روی پاهایش بایستد، داور مسابقه او را نگه داشت و پس از هشت شماره، باخت هالیفیلد را قطعی اعلام کرد.

از آنجایی که ایوان هالیفیلد پیش از این در ۹ برد خود شش حریف را ناک اوت کرده بود، انتظار می‌رفت حریف دهم خود را نیز تقریبا به آسانی از پیش رو بردارد. حالا هالیفیلد جوان پس از این شکست نشان داد که نمی‌تواند با رکورد بی‌نظیر پدر سنگین وزنش برابری کند؛ جایی که اسطوره مشت‌‌ زنی در هشت سال اول زندگی حرفه‌ای خود شکست‌نخورده باقی مانده بود.

ناک اوت ناباورانه پسر ایواندر هالیفیلد افسانه‌ای توسط کارگر برقکار + ویدیو

او اکنون پس از این توقف بی‌رحمانه و ناخوشایند با بازسازی زودهنگام و دشواری روبه‌رو خواهد شد و رقیبش مک دونالد پس از این مبارزه به چشمگیرترین برد دوران حرفه‌ای خود تا به امروز دست یافت. این در حالی است که مک دونالد یک کارگر روزمزد برقکار است و تمرینات بوکس و بدنسازی‌اش را با کار روزانه‌اش هماهنگ می‌کند، در حالی که هالیفیلد جوان یک ورزشکار تمام وقت است. اما با این وجود هالیفیلد پس از این شکست ناامید نشد و با حضور در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «امیدوارم خیلی‌ها را ناامید نکرده باشم. قول می‌دهم جبران کنم. هنوز هم به قهرمانی جهان فکر می‌کنم.»

ناک اوت ناباورانه پسر ایواندر هالیفیلد افسانه‌ای توسط کارگر برقکار + ویدیو

مبارزه ایواندر هالیفیلد و مایک تایسون

هالیفیلد جونیور با دنباله‌روی از پدرش در تریلر شرکت کرد، زمانی که هالیفیلد ۵۹ ساله در بازگشت به رینگ مسابقه توسط ویتور بلفورت، اسطوره MMA به‌طور بی‌رحمانه‌ای متوقف شد. این اسطوره مشت‌زنی از سال ۲۰۱۱ و پس از اعلام بازنشستگی مبارزه نکرده بود.

ناک اوت ناباورانه پسر ایواندر هالیفیلد افسانه‌ای توسط کارگر برقکار + ویدیو

بازگشت نافرجام ایواندر هالیفیلد افسانه‌ای به رینگ مسابقه

پسر ایواندر هالیفیلد پیش از این در مصاحبه‌ای گفته بود برای ورود به این حرفه از سوی پدرش آموزش ندیده: «در حال حاضر من مربی دارم و او فقط پدرم است. به من زنگ می‌زند، من با او تماس می‌گیرم. بوکس چیزی است که او از صحبت کردن درباره‌اش لذت می‌برد و صادقانه بگویم من عاشق حرف زدن از بوکس با او هستم. ما درباره مبارزه‌هایش حرف می‌زنیم. از او می‌پرسم چه کار کنم که بهتر شوم و یا برایش فیلم می‌فرستم و او به من می‌گوید چه کاری را می‌توانم بهتر انجام دهم.»

بیشتر بخوانید:

کانلو آلوارز دومین شکست دوران حرفه ایش را مقابل بوکسور روس متحمل شد + ویدیو

رتبه بندی قوی ترین مردانی که وارد دنیای بوکس شدند؛ از هافثور پی یرشون تا هالک ایرانی

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود