تور روسیه؛ آسمان‌خراش‌های استالین از پنجره اروپا!

تور روسیه؛ آسمان‌خراش‌های استالین از پنجره اروپا!

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

روسیه یکی از قدرتمند‌ترین و پهناورترین کشورهای جهان بوده که بخشی از آن در اروپای شرقی و بخش دیگر آن در آسیای شمالی واقع شده است. کشور روسیه دارای مرزهای آبی با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی بوده و از طرف دیگر با دریای بالتیک، دریای سیاه و دریای خزر مرز آبی دارد. این موقعیت جغرافیایی در توسعه صنعت گردشگری و سفر با تور روسیه تاثیر مستقیم داشته و مسافران از سراسر جهان به این کشور زیبا سرازیر می‌شوند. همچنین داشتن موقعیت نسبی خوب با چهارده کشور اروپایی و آسیایی به این کشور در داشتن مرز زمینی طولانی کمک شایانی نموده است. از آنجا که مرزها دروازه ورود گردشگر و توریست بوده لذا از این جهت نیز تور روسیه از مبادی مختلف بخشی از بازار گردشگری را به خود اختصاص داده‌ است.همچنین قرار گرفتن روسیه در عرض‌های بالای جغرافیایی باعث شده که بخش‌های بزرگی از آن سردسیر و خالی از سکنه باشد. البته این ویژگی نتوانسته است روسیه را به گوشه‌گیری و انزوا وا دارد چرا که کشوری خودساخته در حوزه صنعت و علم و فرهنگ محسوب می‌شود. در مسافرت با تور روسیه متوجه خواهید شد که نه تنها شهر مسکو بلکه جای جای کشور روسیه دارای جذابیت‌ها و زیبایی‌های مخصوص به خود است که مسافران را شگفت‌زده خواهد کرد. از میدان سرخ، کاخ کرملین و کلیسای جامع سنت باسیل گرفته تا قصر پیترهوف، موزه آرمیتاژ سنت پترزبورگ و دهکده‌های کوچک گلدن رینگ، روسیه را به یک مقصد توریستی برای گردشگران تور روسیه مبدل کرده است.سوچی با مزارع پهناور چای، ولیکی نوگورود با لقب قدیمی‌ترین شهر روسیه و نیژنی نوگورود به عنوان شهر نویسندگان دارای چنان ابهت و جایگاهی در گردشگری این کشور بوده که علاوه بر شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ توانسته‌اند میزبانی بخشی از توریست‌های روسیه را بر عهده گیرد.

تهیه و رزرو تور روسیه سلام پرواز

تور مسکو + سنت پترزبورگ؛ سفر به کاخ‌های کرملین در شب‌های سفید

تور روسیه به دو مقصد مسکو و سنت پترزبورگ می‌تواند برای بسیاری از گردشگران سفری جذاب و خاطره‌انگیز باشد. مسکو که در کنار رودخانه مسکوا و در غرب روسیه قرار گرفته به عنوان پایتخت این کشور دارای دیدنی‌ها و جاذبه‌های گردشگری اعم از آثار تاریخی تا طبیعت بکر می‌باشد. سنت پترزبورگ نیز به عنوان دومین شهر بزرگ روسیه که دارای آب و هوایی کاملا اروپایی (پنجره اروپا) بوده بر گیرایی و جذابیت تور روسیه افزوده‌اند. در حیقیت گردشگرانی که قصد دیدن روسیه را با تور مسکو سنت پترزبورگ دارند می‌دانند که جاذبه‌هایی نظیر کاخ‌های کرملین، میدان تاریخی سرخ، کلیسای جامع سنت باسیل، پارک گورکی، تئاتر بولشوی، متروی مسکو، میدان مانژ در مسکو و جاذبه‌هایی نظیر موزه هرمیتاژ، قلعه پیتر و پل، کلیسای سنت ایزاک و قصر پیترهوف را به صورت یکجا در تور روسیه ببینند. پدیده دیگری که به ویژه از ماه خرداد به بعد خیل گردشگران و مسافران را با تور روسیه روانه این کشور می‌کند پدیده شب‌های سفید روسیه بوده که به خصوص در شهر سنت پترزبورگ وضوح آن بیشتر است. در طول شب‌های سفید در شهر سنت پترزبورگ، خورشید در شب‌ها نیز روشن بوده که این به خاطر موقعیت جغرافیایی آن رخ می‌دهد. کشتی‌های تفریحی در غروب‌های رومانتیک سن پتربورگ و وجود کافه و رستوران‌های متعدد در این شهر سفر با تور روسیه را بسیار شگفت‌انگیزتر خواهد کرد. مسکو نیز در تابستان دارای آب و هوای مطلوب‌تری نسبت به زمستان‌های سردش می‌باشد لذا تماشای رقص، تئاتر، باله، موسیقی و دیدار از مجسمه‌ها و تندیس‌های مشهور استالین و لنین می‌تواند تور روسیه را برای علاقه‌مندان جذاب‌تر کند. علاوه بر این در مسکو، هفت ساختمان به عنوان هفت خواهر یا آسمان‌خراش‌های استالین شناخته می‌شوند که بسیار به یکدیگر شباهت دارند. این مجموعه شامل دو بلوک آپارتمانی، دو هتل، دانشگاه مسکو و دو ساختمان اداری بوده که تور روسیه را برای شما دل‌چسب‌تر خواهند کرد.

تهیه و رزرو تور روسیه سلام پرواز

تور روسیه تابستان ۱۴۰۱؛ سفر به تابستانی اوراسیایی!

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم روسیه یک کشور ارواسیایی بوده که دارای آب و هوایی بسیار مطلوب با دمای مناسب در تابستان می‌باشد. با نزدیک شدن به فصل تابستان، سفر با تورهای تابستانی به مقاصد مختلف دارای رشد و رونق چشم‌گیری شده به ویژه تور روسیه تابستان ۱۴۰۱ مورد توجه بسیاری از مسافران ایرانی قرار می‌گیرد. در این میان شهر مسکو با تابستان‌های معتدل به عنوان مقصد اصلی بسیاری از مسافران تور روسیه انتخاب می‌شود البته سواحل نیمه گرم در امتداد مرزهای آبی این کشور نیز بسیار جذب‌کننده است. در حقیقت فصل پرگردشگر تور روسیه، فصل تابستان بوده که دارای انواع مختلف تفریحات گردشگری برای مسافران می‌باشد. بازی‌های هیجانی و انواع سرسره‌ها در پارک آبی ریویرا در شهر کازان به صورت روباز و سرپوشیده، دیدار از باغ زیبای الکساندر در سن پترزبورگ، لذت بردن از جشنواره‌ها و فستیوال‌های هنری و جهانی در شب‌های سفید سنت پترزبورگ نظیر برگزاری انواع رقص‌های کلاسیک و فولکلوریک، برگزاری جش بادبان‌های سرخ، فستیوال وایت نایت و اجرای اپرا توسط خوانندگان به‌نام این کشور به محبوبیت تور روسیه خواهد انجامید.

از دیگر جاذبه‌های گردشگری در فصل تابستان روسیه، جشن تابستانی ایوان کوپالا بوده که از هفت جولای شروع می‌شود. در این جشن است که کودکان در آن شروع به آب‌پاشی به یکدیگر می‌کنند لذا اگر با تور روسیه راهی سفر شدید از برخورد با موقعیت‌های این چنینی تعجب نکنید. از دیگر اتفاقات قشنگ و زیبایی که در فصل تابستان روسیه را جذاب‌تر می‌کند گرده‌افشانی درختان صنوبر بوده چرا که این درخت‌ها دارای کرک‌های سفید هستند و پخش‌شدن آن‌ها در هوا مانند یک برف تابستانی در ذهن مسافران تور روسیه تداعی خواهد شد.

از دیگر تفریحات تابستانی که مردم روسیه به انجام آن عادت دارند تفریح و استراحت در ویلاها و کلبه‌های اطراف شهرها بوده که فرصت دوری از فضای شلوغ شهری را برای آن‌ها مهیا می‌کند. شما نیز می‌توانید در تور روسیه تا حدودی شبیه مردم این کشور رفتار کرده و در صورت تمایل مدتی را در حومه شهرها بگذرانید.

علاوه بر تفریحات گفته‌شده در تور روسیه نباید از چشیدن طعم خوشمزه میوه‌های فصل تابستان روسیه غافل بمانید که به ویژه در کنار جاده‌ها و شاهراه‌های اصلی شهر سنت پترزبورگ وجود دارند. در واقع این میوه‌ها مخصوص باغات اطراف شهرهای روسیه بوده که هم بسیار تازه هستند و هم خوشمزه.

 

تهیه و رزرو تور روسیه سلام پرواز

تهیه و رزرو تور روسیه سلام پرواز

دست‌اندرکاران و کارگزارن سفر و گردشگری به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های صنعت گردشگری توانسته‌اند چه در ایام پرگردشگر و کم‌گردشگر تور روسیه را به صورت مطلوب به مسافران عزیز ارائه دهند. یکی از آژانس‌های معتبر در بخش ارائه خدمات سفر و تورهای مسافرتی، دفتر خدمات گردشگری سلام پرواز بوده که توانسته است به عنوان مجری مستقیم تور روسیه، سطح مطلوبی از رضایت را به مسافران هدیه دهد. تهیه و رزرو تورهای مسافرتی می‌بایست از جاهای مطمئن و کاردان صورت گرفته تا بتواند منجر به افزایش سهم بازار گردشگری دست‌اندرکاران شوند. سلام پرواز نیز با ارائه بهترین خدمات و پکیج‌های متنوع روی هتل‌های مختلف باعث افزایش کیفیت بازار تور روسیه خود شده است چنانچه بسیاری از مسافران وفادار، خدمات این دفتر مسافرتی را پیگیری می‌کنند. علاقه‌مندان برای تهیه و رزرو تورهای سلام پرواز باید به وب‌سایت این مجموعه به نشانی salamparvaz.com مراجعه نموده و از میان پکیج‌های مختلف تور روسیه، تور مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این برای پاسخگویی به سوالات و همچنین خرید تور روسیه می‌توانید با شماره ۲۲۲۲۱۵۰۰ آژانس سلام پرواز تماس گرفته و از مشاوره‌ها و اطلاعات دقیق هتل‌ها و تورها مطلع شوید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود