ویکتوریا بکهام می‌گوید لاغر شدن زنان دیگر از مد افتاده است

ویکتوریا بکهام می‌گوید لاغر شدن زنان دیگر از مد افتاده است

ویکتوریا بکهام یک خط تولید لباس جدید راه انداخته و مایل است بدانید که این لباس بسیار فراگیر است. بکهام اخیرا در گفت‌وگو با مجله Grazia درباره کالکشن جدید لباس خود، VB Body صحبت کرد و گفت این مجموعه از این درک نشات گرفته که لاغر بودن دیگر مثل سابق باحال و جالب نیست. او به این مجله گفت: «اینکه بخواهید واقعا لاغر باشید یک نگرش قدیمی و از مد افتاده است. زنان امروز می‌خواهند سالم و با انحناهای طبیعی به نظر برسند.»

ویکتوریا بکهام: تمایل به لاغر بودن دیگر قدیمی شده است

بکهام گفت طراحی VB Body را از سفری که سال گذشته به همراه خانواده‌اش به میامی داشت الهام گرفته است؛ جایی که در آن زنان با اندام های پر انحنای خود زیاد دیده می‌شوند. او گفت: «این زن‌ها در سواحل میامی با لباس‌های نه چندان زیاد قدم می‌زنند و ظاهری فوق‌العاده دارند. آنها با اعتماد به نفس بالا بدن خود را به نمایش می‌گذارند. رفتار و استایل آنها واقعا به نظرم رهایی‌بخش بود. و به عنوان یک مادر از اینکه می‌دیدم این زنان به برجستگی های بدن خود احترام می‌گذارند و از ظاهرشان لذت می‌برند، خوشحال بودم.»

ویکتوریا بکهام: تمایل به لاغر بودن دیگر قدیمی شده است

شاید شنیدن این جمله از زبان ویکتوریا بکهام کمی عجیب به نظر برسد. زیرا او کسی بود که به گفته خودش در سال‌های اولیه زندگی حرفه‌ای‌اش با مساله بدن و اختلالات تغذیه دست و پنجه نرم می‌کرد و در توصیف عادات غذایی‌اش عبارت «بسیار بسیار منظم» را به کار می‌برد؛ کسی که هر روز بیش از دو ساعت ورزش می‌کرد تا اندامی لاغر داشته باشد.

ویکتوریا بکهام: تمایل به لاغر بودن دیگر قدیمی شده است

با این حال او ادعا می‌کند حالا نگرشش تغییر کرده است. خواننده سابق گروه Spice Girl گفت: «دیگر مساله‌ام ماندن در یک سایز خاص نیست. مساله این است که بدانید که هستید و از آنچه هستید راضی و خوشحال باشید. من تعادلم را میان لذت و منضبط بودن درباره تغذیه سالم و ورزش پیدا کرده‌ام. وقتی جوان‌تر هستید با برقرار کردن این تعادل مبارزه می‌کنید، اما حالا که سنم بالاتر رفته می‌دانم این تعادل چگونه است. می‌دانم چه چیزی برایم بهتر است.» ظاهرا این تعادل در حال حاضر شامل پنج یا شش بار بلند کردن وزنه‌ های سنگین در هفته به جای یک عالم تمرین هوازی هر روزه‌ای است که پیش از این انجام می‌داد.

بیشتر بخوانید:

ویکتوریا بکهام هدایای تولد ۴۸ سالگی‌ اش را به رخ کشید

۴ توصیه ساده در مورد سلامت بدن و پوست از ویکتوریا بکهام

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود