شکست مایک تایسون از رپر معروف در مسابقه مچ اندازی + ویدیو

شکست مایک تایسون از رپر معروف در مسابقه مچ اندازی + ویدیو

ویدیوی از باخت مایک تایسون در مسابقه مچ اندازی با رپری معروف به نام The Game در حالی که ماریجوآنا می کشد منتشر شده است. قهرمان سابق سنگین وزن بوکس جهان یکی از ترسناک ترین بوکسورهای تاریخ این ورزش است اما نتوانست در جریان فیلمی که برای پادکست خود به نام Hot Boxin’  تهیه می کرد این موزیسین را شکست دهد. The Game که نام واقعی او جیسون ترل تیلور است در استودیو مایک تایسون در استودیو مزرعه اش در کالیفرنیا با این بوکسور مشهور مچ اندازی کرد. و در پستی اینستاگرامی که ویدیو مبارزه اش نیز در آن موجود است، این رپر از شکست تایسون در مسابقه مچ اندازی به عنوان یکی از بهترین روزهای زندگی اش یاد کرده است.

ویدیوی از باخت مایک تایسون در مسابقه مچ اندازی با رپری معروف به نام The Game در حالی که ماریجوآنا می کشد منتشر شده است.

او می گوید که تایسون یکی از اسطوره های زندگی اش بوده و در دهه های اخیر دوستی بسیار نزدیکی بین این دو برقرار بوده است. تیلور در پست اینستاگرامی خود نوشته است: «من مایک تایسون را در مچ اندازی شکست دادم و پیش از این که شروع به کامنت گذاشتن کنید… این موضوع را چشم در چشم و پیش از اینکه مسابقه تمام شود به خودم گفت… در انتهای مسابقه به او سخت نگرفتم زیرا دوستش دارم و در قلبم حس کردم که باید بگذارم برگردد، هورا. لازم به ذکر است که او وزن تمام بدنش را روی دست هایش انداخته و دسته مبل را نیز می کشد… فکر می کنم برای قدرت بدنی من آماده نبود… تمرین دوناماتریکس باعث شده بازوهای من در حال حاضر در حد ثانوی باشد. امروز یکی از بهترین روزهای زندگی ام بود! بار دیگر از تو ممنونم مایک تایسون به خاطر ۲۰ سال دوستی و اینکه یک قهرمان واقعی برای تمام ماهایی بودی که با الگو قرار دادن تو بزرگ شدند».

تایسون در سال ۲۰۲۰ به رینگ بازگشت و با روی جونز جونیور روبرو شد و اخیراً نیز از بازگشت خود به رینگ در سال جاری گفته است. او گفته است که تنها به ۳۰ روز تمرین برای آماده سازی به منظور رویارویی با هر رقیبی نیاز دارد و می خواهد با یکی از برادران پال (جیک یا لوگان) روبرو شود. سال گذشته نیز ویدیویی از مایک تایسون در حال مچ اندازی با جیسون موموآ منتشر شده بود.

بیشتر بخوانید:

مایک تایسون نوه محمد علی کلی را به کبوترهای محبوبش معرفی کرد + ویدیو

همسر مایک تایسون کیست؟ همه چیز در مورد لاکیها اسپایسر

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود