شکیرا جدایی اش از جرارد پیکه را رسماً اعلام کرد

شکیرا جدایی اش از جرارد پیکه را رسماً اعلام کرد

شکیرا و جرارد پیکه از هم جدا شدند، موضوعی که خواننده کلمبیایی و ستاره تیم فوتبال بارسلونا آن را تایید کرده اند. این دو که رابطه شان از سال ۲۰۱۰ آغاز شد، دو پسر به نام های میلان و ساشا دارند. بر اساس بیانیه کوتاهی که توسط نماینده رسانه ای شکیرا منتشر کرده، جدایی این دو سلبریتی مشهور از هم تایید شده است: «با تاسف باید تایید کنیم که ما داریم راهمان را از هم جدا می کنیم. به خاطر حفظ رفاه فرزندانمان که اولویت اصلی ما هستند، از شما می خواهیم که به حریم شخصی ما احترام بگذارید. از درک شما سپاسگزاریم».

شکیرا و جرارد پیکه رسماً از هم جدا شدند

شکیرا و جرارد پیکه رسماً از هم جدا شدند

جدایی شکیرا و پیکه پس از آن اتفاق می افتد که بر اساس شایعات، مدافع بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در حال خیانت به شکیرا دیده شده است. خبرها حاکی از آن است که این زوج هفته هاست مجزا زندگی می کنند بعد از آنکه جرارد پیکه از خانه خانوادگی شان بیرون انداخته شد. یک رسانه اسپانیایی مدعی شده که پیکه در این مدت در یک آپارتمان مجردی زندگی کرده و بعد از جدایی از شکیرا یک سبک زندگی مجردی همراه با مهمانی را برای خود انتخاب کرده است. دیگر گزارش ها خبر می دهند که ملی پوش اسپانیایی همراه با هم تیم هایش از جمله ریکی پوچ و گروهی از دوستان هم تیمی مرتباً به کافه های شبانه می رود و دائماً دیر به خانه باز می گشته که گاهی اوقات دو یا سه نیمه شب بوده است.

شکیرا و جرارد پیکه رسماً از هم جدا شدند

شکیرا و جرارد پیکه رسماً از هم جدا شدند

شایعات از آن خبر می دادند که جرارد پیکه با مادر گاوی، دیگر بازیکن تیم بارسلونا، رابطه داشته که البته مشخص شد این شایعه واقعیت نداشته است. شکیرا در تازه ترین اثر موسیقایی اش به نام Te Felicito به رابطه پرتنش خود با شوهرش اشاره داشت: «برای تکمیل تو من خرد شدم؛ به من هشدار داده بودند اما گوش ندادم. فهمیدم که تو اشتباه بودی، این قطره بود که از لیوان سرریز کرد، به من نگو که متاسفی، این کار صادقانه به نظر می رسد اما من تو را خوب می شناسم و می دانم که دروغ می گویی».

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود