لحظه ترسناک برخورد دوچرخه سوار با همسرش در خط پایان مسابقه + ویدیو

لحظه ترسناک برخورد دوچرخه سوار با همسرش در خط پایان مسابقه + ویدیو

این لحظه دلخراشی است که یک دوچرخه سوار حرفه ای در یک مسابقه سرعت برنده می‌شود و تنها چند ثانیه بعد از عبور از خط پایان مسابقه با همسرش که برای گرفتن عکس جلو رفته برخورد می‌کند.

لوئیس کارلوس چیا (Luis Carlos Chia) دوچرخه سوار کلمبیایی پیش از تصادف با همسرش با سرعت بالا حتی فرصت پیدا نکرد قهرمانی اش در مرحله سوم مسابقه دوچرخه سواری سالانه ووئلتا کلمبیا (Vuelta a Colombia) را جشن بگیرد

.مفسران تلویزیونی که در حال گزارش این مسابقه بودند بلافاصله متوجه این تصادف شدند. اما کمی طول کشید تا دریابند زنی که توسط مسابقه‌دهنده زردپوش به زمین افتاده، همسر لوئیس است.

لحظه سوررئال تصادف دوچرخه سوار حرفه ای با همسرش پس از مسابقه + ویدیو

حظه سوررئال تصادف دوچرخه سوار حرفه ای با همسرش پس از مسابقه + ویدیور حرفه ای با همسرش پس از مسابقه + ویدیو

فیلم‌ زنده از محل مسابقات نشان می‌دهد که کلودیا رونکانسیو با چشمان باز و ظاهرا بیهوش روی بتن سخت پشت خط پایان به زمین افتاده، در حالی که به همسر مجروحش کمک می‌کنند لنگان لنگ از دوچرخه اش پیاده شود.

این تصادف مانع از ادامه تلاش او برای برنده شدن در این رویداد معتبر نشد؛ رویدادی که اولین بار در سال ۱۹۵۱ با ایده دونالد دبلیو راسکین انگلیسی و چند تن از دوستانش به تقلید از تور معروف فرانسه یا تور دو فرانس، که معتبرترین مسابقه دوچرخه سواری جاده‌ای دنیاست، برگزار شد.

لحظه سوررئال تصادف دوچرخه سوار حرفه ای با همسرش پس از مسابقه + ویدیو

اما کلودیا که خود نیز پیش از این دوچرخه سوار بود و اکنون عکاس است و با همسرش به نقاط مختلف سفر می‌کند تا موفقیت‌های او در رشته دوچرخه سواری را ثبت کند، به بیمارستان منتقل شد. گزارش‌ها حاکی از آن است که او روز گذشته را تحت مراقبت‌های ویژه بیمارستان سپری کرد و سرش به بخیه نیاز دارد.

این زوج هنوز در رسانه های اجتماعی درباره این حادثه سوررئال اظهار نظر نکرده‌اند اما لوئیس پس از حادثه به یک روزنامه کلمبیایی گفت: «می‌خواستم ترمز کنم اما دوچرخه جواب نداد. با همسرم تصادف کردم، اما به همین راحتی می‌توانستم به شخص دیگری برخورد کنم.»

لحظه سوررئال تصادف دوچرخه سوار حرفه ای با همسرش پس از مسابقه + ویدیو

لوئیس گفت: «او می‌دانست که دور نهایی است و من با بالاترین سرعت در حال نزدیک شدن به خط پایانم، اما نمی‌فهمم که چرا از جلوی راهم کنار نمی‌رفت.»

ایگان برنال، دیگر دوچرخه سوار حرفه ای کلمبیایی که اوایل سال جاری میلادی در جلسه‌ای تمرینی تصادف کرد و مرگ را به چشمانش دید اصرار دارد دارد ایمنی همواره باید در اولویت قرار بگیرد. او در شبکه های اجتماعی نوشت: این ووئلتا کلمبیاست و دوچرخه سواران به معنای واقعی کلمه جان خود را برای ارائه یک نمایش به خطر می‌اندازند. اما ایمنی همه باید همواره تضمین شود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • خخخخخ خرداد ۱۹, ۱۴۰۱

    تو خیابون که بنازم جوری خانوما از جلوی ماشین رد میشن انگار که جسم نیستن ، روحن !!!