مبارزه شجاعانه خرس مادر تا سرحد مرگ برای نجات جان توله اش + ویدیو

مبارزه شجاعانه خرس مادر تا سرحد مرگ برای نجات جان توله اش + ویدیو

ویدیویی که در ادامه می بینید لحظه هیجان انگیز و البته تراژیکی است که خرس مادر با رقیب نر ۲۴۰ کیلویی خود تا سرحد مرگ مبارزه می کند تا جان توله اش را نجات دهد، پیش از اینکه هر دو خرس از ارتفاع بیش از ۱۰۰ متری به پایین کوه پرت می شوند. این تصویر نفسگیر دو خرس را نشان می دهد که در لبه یک صخره با هم مبارزه می کنند پیش از آنکه به پایین پرت شوند. این مادر شجاع به طرز معجزه آسایی از مبارزه با خرس نر بزرگ تر و پرت شدن به پایین صخره ها جان سالم به در می برد در حالی که می توان او را دید که پس از پرت شدن، بلند شده و راه می رود اما حرکتی از خرس دیگر که بزرگ تر نیز هست دیده نمی شود.

ویدیو مبارزه خرس مادر تا سرحد مرگ برای نجات جان توله اش

ویدیو مبارزه خرس مادر تا سرحد مرگ برای نجات جان توله اش

این ویدیو در منطقه لئون در اسپانیا فیلمبرداری شده و توسط نگهبانان پارک طبیعی منطقه که خرس مجروح و توله اش را یافته بودند، گرفته شده است. این ویدیو نشان می دهد که خرس نر غول پیکر به خرس ماده که می خواهد از توله اش محافظت کند نزدیک می شود. این دو با هم درگیر شده و در حالی که خرس مادر به وضوح کوچکتر و ضعیف تر از خرس نر است به خوبی در برابر او مقاومت کرده و در نهایت از ارتفاع بلندی به پایین پرت می شوند. خرس نر که وزن اون نزدیک به ۴۸۰ پوند تخمین زده می شود، تا پایین صخره ها غلت می خورد و تقریباً بدون حرکت می ماند اما خرس ماده بلند می شود و لنگ لنگان از محل دور می شود.

ویدیو مبارزه خرس مادر تا سرحد مرگ برای نجات جان توله اش

بعد از جستجو برای یافتن وی به مدت دو روز، نگهبانان پارک خرس مذکور را در سوراخی به عمق ۴۹ فوت پیدا کردند. با کمک دوربین های خاص و قلاب های تلسکوپی، برای خرس مادر مجروح و توله اش میوه و آب به درون حفره منتقل شد. حمله خرس های نر به خرس های ماده و توله هایشان در فصل جفت گیری بسیار معمول است. در مناطق کوهستانی اسپانیا بیش از ۴۰۰ خرس زندگی می کنند که اغلب آن ها در مناطق شمالی کشور بوده و حدود ۷۰ خرس نیز در رشته کوه های پیرنه در مرز با فرانسه زندگی می کنند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود