جنجال پیرامون رقم نجومی قرارداد یحیی گل محمدی با پرسپولیس + ویدیو

جنجال پیرامون رقم نجومی قرارداد یحیی گل محمدی با پرسپولیس + ویدیو

صحبت های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره رقم قرارداد یحیی گل محمدی سرمربی این تیم در برنامه ورزشگاه منجر به حواشی زیادی شد.

روز گذشته رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در برنامه ورزشگاه شبکه پنج سیما حضور یافت و وقتی صحبت از نقدهای مطرح شده به گل محمدی و حمایت درویش از او شد، مجری برنامه به رقم ۴۰ میلیاردی دستمزد سرمربی این تیم برای دو فصل اشاره کرد که درویش در پاسخ گفت: «این قدر نیست. شاید کمی کمتر از ۴۰ میلیارد تومان باشد. با این حال ربطی به این مسائل ندارد، چون خود یحیی اعلام کرده بدون اینکه وجهی بگیرم از پرسپولیس می‌روم.»

از افشای مبلغ نجومی قرارداد یحیی گل محمدی تا اصلاحیه باشگاه پرسپولیس + ویدیو

صحبت های رضا درویش در این برنامه ورزشی تلویزیونی واکنش های زیادی از سوی کاربران فضای مجازی و رسانه ها در پی داشت. در همین راستا باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای به جزئیات قرارداد یحیی گل محمدی با این تیم اشاره کرد و نوشت برداشت درستی از صحبت های درویش در برنامه تلویزیونی ورزشگاه صورت نگرفته است.

در این اطلاعیه آمده است: «اظهار نظر مدیرعامل پرسپوس در پاسخ به مجری برنامه اشاره به مبلغ قرارداد سرمربی تیم در بازه زمانی سه ساله بود که دو سال از قرارداد آقای گل محمدی مانده، اما در رسانه ها عنوان شده این مبلغ مربوط به دو سال است که بدین وسیله این موضوع اصلاح می‌شود.»

از افشای مبلغ نجومی قرارداد یحیی گل محمدی تا اصلاحیه باشگاه پرسپولیس + ویدیو

این در حالی است که یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به روزنامه خبرورزشی گفت قرارداد سه ساله یحیی گل محمدی روی هم رفته ۴۰ میلیارد تومان هم نخواهد شد. به گفته این فرد، یحیی گل محمدی سال گذشته مبلغ ۱۰ میلیارد تومان دریافت کرد، قرارداد سال دوم او به ۱۲ میلیارد تومان و قرارداد سال سوم به ۱۴ میلیارد تومان خواهد رسید.

از افشای مبلغ نجومی قرارداد یحیی گل محمدی تا اصلاحیه باشگاه پرسپولیس + ویدیو

انتقادات به یحیی گل محمدی

پیش از این هم بازی های سابق یحیی گل محمدی نظیر بهروز رهبری فرد و مجتبی محرمی و مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس انتقاداتی به گل محمدی و شیوه مدیریتش وارد کرده بودند. وحید قلیچ، دروازه بان پیشکسوت این باشگاه نیز در ارتباط با افشای رقم قرارداد یحیی گل محمدی گفت: «وقتی امسال حرف از ۴۰ میلیارد برای گل محمدی است، خدا می‌داند سال بعد چه می‌شود. همین‌ها هستند که توقعات را بالا می‌برند. به خدا قسم سر آدم از شنیدن این اعداد و ارقام سوت می‌کشد! این پول‌ها از کجا می‌آید؟»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • ارژنگ خرداد ۲۹, ۱۴۰۱

    از همون جایی میاد که حقوق شونزده میلیونی کارمندان دولت میاد : چاپ اسکناس بدون پشتوانه . که نتیجه اش هم افزایش نقدینگی و پایه پولی و تورم چهل درصدی میشه .