حضور مایک تایسون با لباس زنبور در برنامه تلفظ لغت جیمی کیمل + ویدیو

حضور مایک تایسون با لباس زنبور در برنامه تلفظ لغت جیمی کیمل + ویدیو

مایک تایسون ، قهرمان سابق سنگین وزن بوکس جهان در برنامه زنده جیمی کیمل حاضر شد و در حالی که لباس زنبور به تن داشت در مسابقه تلفظ لغات شرکت کرد. تایسون به عنوان «دستیار تلفظ لغت» در هفدهمین برنامه Jimmy Kimmel Live Spelling Bee حضور یافت که در آن جیمی کیمل با هارینی لوگان ۱۴ ساله رقابت می کرد، کسی که با قرار گرفتن در صدر مسابقات ملی تلفظ لغت Scripps  توانست جایزه ۵۰,۰۰۰ دلاری را بدست آورد. مایک آهنین  همراه با گیرمو رودریگز همکار جیمی کیمل در نقش کارشناس تلفظ کلمه، لغات را می خواند. این دو کلماتی مانند sesquicentennial, phenomenon و isosceles را به شکلی اشتباه تلفظ می کردند و لوگان و کیمل به سختی سعی داشتند این اشتباهات غلط را شناسایی کنند.

مایک تایسون با لباس زنبور می رقصد + ویدیو

در نهایت لوگان بار دیگر در رقابت با جیمی کیمل برنده شده و تایسون و رودریگز با یک جایزه و بلیت هایی برای سفر به دیزنی لند به او تبریک گفتند. مایک تایسون در ادامه ویدیویی از خود در لباس زنبور را در حال رقصیدن منتشر کرد که واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی در پی داشته است. تایسون اخیراً توسط برادران جیک و لوگان پال که یوتیوبرهای سابق و بوکسورهای نمایشی موفق این روزها هستند به مبارزه دعوت شده تا به رینگ برگردد. او در سال ۲۰۲۰ یک بار برای مسابقه ای نمایشی برابر روی جونز جونیور، از دیگر چهره های افسانه ای دنیای بوکس، به میدان رفت.

مایک تایسون با لباس زنبور می رقصد + ویدیو

تایسون ۵۷ ساله، بر اساس ادعاها، به طور شفاهی برای مبارزه با جیک پال موافقت کرده که گفته می شود ارزش این مسابقه بیش زا ۱۰۰ میلیون دلار براورد شده است. تایسون پیش تر گفته بود که نمی تواند پال را ناک اوت کند زیرا خانواده اش این ستاره یوتیوبی را خیلی دوست دارند. با این وجود مدعی شده است تنها در مبارزه ای حضور خواهد یافت که رکورد پرداخت به ازای بازدید را بشکند، اتفاقی که پال فکر می کند در صورت موافقت تایسون برای مبارزه با او رخ خواهد داد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • 👀 خرداد ۲۸, ۱۴۰۱

    نابودش کردن .
    برای تاریخ دوران حرفه‌ای گری خودش بهتر بود تو این مجالس شرکت نمی‌کرد . واقعاً چرا ؟؟