واکنش بازیگر محبوب سریال Squid Game به شایعه حضورش در فصل دوم

واکنش بازیگر محبوب سریال Squid Game به شایعه حضورش در فصل دوم

آنوپام تریپاتی بازیگر هندی تبار سریال Squid Game یا بازی مرکب به تئوری های طرفداران این سریال کره ای در مورد اینکه شخصیت اصلی از اتفاقات فصل اول سریال جان سالم به در برده و در فصل دوم سریال Squid Game حضور خواهد داشت واکنش نشان داده است. در مصاحبه ای تازه، تریپاتی گفته است که امیدوار است تئوری های طرفداران سریال در مورد زنده بودن او واقعیت داشته و در فصل دوم نیز شانس حضور داشته باشد. او در حالی که از میزان علاقه طرفداران سریال اسکوید گیم به شخصیت علی خوشحال و سپاسگزار است، می گوید که مشتاق است ببیند در فصل دوم سریال Squid Game ، دونگ هیوک به چه ایده های جدیدی خواهد داشت، حتی اگر بازگشت شخصیت اصلی در کار نباشد.

بازگشت شخصیت علی به فصل دوم سریال Squid Game امکانپذیر است؟

با این وجود او هنوز امیدوار است که شخصیت علی به شکلی به داستان برگردد و با توجه به اینکه شاهد کشته شدن او در برابر دوربین نبودیم، این شانس وجود دارد که این شخصیت محبوب فصل اول سریال Squid Game هنوز زنده باشد. آنوپام تریپاتی درباره تئوری های طرفداران سریال در مورد زنده بودن شخصیت علی گفته است: «در موردشان شنیده ام. مردم این شخصیت را دوست دارند، با این شخصیت ارتباط برقرار کرده اند. و وقتی می گویند لیاقت شخصیت علی بهتر از این هاست و علی لیاقت عدالت را دارد، این حس را دارد که انگار هنوز به انسانیت باور دارند. تمام این تئوری های را خوانده ام… آن ها می خواهند من در فصل دوم باشم. اما من همیشه با خود می گویم بگذارید امیدوار باشیم که تصورات کارگردانان و نویسندگان در این جهت باشد. به نظرم باید نوعی فضا به آن ها بدهید زیرا همه می دانیم که من نیز مانند بسیاری از شخصیت ها مرده ام و بهتر است بگذارید ببینیم در ادامه چه می شود. به همه چیز امیدوارم. بیایید امیدوار باشیم اتفاق خوبی می افتد».

بازگشت شخصیت علی به فصل دوم سریال Squid Game امکانپذیر است؟

در حالی که به نظر می رسد تریپاتی نیز مانند طرفداران سریال Squid Game نسبت به ماجراهای فصل دوم بی اطلاع بوده اما آمادگی کامل بازگشت به سریال در صورت درخواست کارگردان را دارد. در حالی که سریال Squid Game ابایی از کشتن شخصیت های محبوب به بیرحمانه ترین شکل ممکن نداشت، مرگ علی به خاطر مهربانی و سادگی شخصیتی اش بسیار دردناک و غیرقابل تصور بود. اگر چه سکانس مرگ علی قطعی به نظر می رسید، سریال Squid Game در فصل اول خود به شکل مشابهی مرگ اوه ایل نام را دور از چشم دوربین رقم زد و در ادامه در اپیزود پایانی به داستان بازگشت و مشخص شد که وی نمرده و عامل اصلی برگزاری این مسابقه مرگبار بوده است. بدین ترتیب بسیاری انتظار دارند که شخصیت علی نیز که مرگش جلو دوربین اتفاق نیفتاده، به همین شکل به داستان بازگردد.

بیشتر بخوانید:

شرایط حضور در مسابقه واقعی Squid Game با ۴/۵ میلیون دلار جایزه اعلام شد

آغاز رسمی ساخت فصل دوم سریال Squid Game و ارائه جزییاتی جدید توسط خالق آن

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود