برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی، باید به چه مجموعه‌ای اعتماد کرد؟

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی، باید به چه مجموعه‌ای اعتماد کرد؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تعمیرات لوازم‌خانگی، پس از استفاده درست، دومین اقدام مهمی به شمار می‌رود که نشان‌دهنده روش استفاده و کیفیت مراقبت مصرف‌کننده است. درواقع همان اندازه که می‌توانید با لوازم‌خانگی درست کار کنید، با انتخاب مجموعه و خدماتی که برای تعمیر در نظر دارید، ثابت می‌کنید همچنان برای وسیله موردنظر ارزش قائل هستید و باور دارید که کار را باید به کاردان سپرد. انتخاب نمایندگی مورد تأیید و مطمئن برای تعمیر ماشین لباسشویی یکی از همین اقدامات است. اگر در خانه خود از ماشین لباسشویی سامسونگ یا ال جی استفاده می‌کنید و این احساس را دارید که مانند قبل کار نمی‌کند، حتما این مقاله را مطالعه نمایید.

چرا به تعمیر ماشین لباسشویی نیاز پیدا می‌کنیم؟

ماشین لباسشویی یکی از پرمصرف‌ترین لوازم‌خانگی به شمار می‌رود که در کنار اجاق‌گاز و یخچال، ستون‌های اصلی آشپزخانه را تشکیل می‌دهند. این دستگاه پرکاربرد وقتی ایراد فنی پیدا می‌کند یا یکی از قطعات آن مثل گذشته عملکرد مفیدی ندارد، هر مصرف‌کننده‌ای را مجبور می‌کند که در اولین فرصت ممکن برای تعمیر ماشین لباسشویی دست‌به‌کار شود. ما به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی نیاز پیدا می‌کنیم، چون:

 • ماشین لباسشویی به برق وصل است ولی روشن نمی‌شود و حرکتی ندارد.
 • با وجود روشن بودن دستگاه، ماشین کار نمی‌کند.
 • با وجود روشن بودن دستگاه، آب وارد ماشین لباسشویی نمی‌شود.
 • آب‌گیری ماشین انجام می‌شود ولی دستگاه کار نمی‌کند.
 • آب وارد مخزن می‌شود درحالی‌که ماشین خاموش است.
 • وقتی دستگاه روشن است، آب‌گیری دائماً انجام می‌شود ولی سطح آبگیری مشخص نیست و مخزن مرتب از آب پر می‌شود.
 • آب از ماشین لباسشویی سرریز می‌کند.
 • وقتی وسیله روشن است، آب گرم نمی‌شود.
 • بدون اینکه موتور خاموش شود، آبگیری کامل انجام می‌شود.
 • بعد از آبگیری، موتور روشن است ولی از کار می‌افتد.
 • آب کثیف از مخزن ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌شود.
 • تمام مراحل شست‌وشو بدون دور تند و آبکشی، انجام می‌شود.
 • ماشین در مرحله آبکشی بیش‌ازاندازه تکان می‌خورد.
 • بدون چرخیدن مخزن، آبگیری کامل انجام می‌شود.
 • وقتی ماشین لباسشویی روشن است سروصدای زیاد ایجاد می‌کند.

مواردی که مشخص شد ازجمله شایع‌ترین دلایل نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی است و در ماشین لباسشویی های سامسونگ و ال جی نیز این ایرادات به دفعات دیده شده است. اما سؤال اینجاست، مصرف‌کننده چطور می‌تواند یک تعمیرگاه مناسب را برای تعمیر دستگاه خود شناسایی و انتخاب کند؟

ویژگی‌های یک تعمیرگاه ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی قابل‌اعتماد کدام‌اند؟

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی

نیاز به تعمیر بدون تردید بخشی از روند مصرف لوازم‌خانگی است. اما مهم اینجاست که برای تعمیر روی چه افراد و در کل کدام‌یک از مجموعه‌های خدماتی می‌توان حساب ویژه باز کرد؟

امکان تعمیر دستگاه در خانه

یکی از بهترین ویژگی‌های یک مرکز خدماتی، آیتم تعمیر در محل است. طبعاً برای جابه‌جایی لوازم‌خانگی بزرگ و سنگین که جابه‌جایی آن‌ها به هزینه، زمان و انرژی بیشتری نیاز است، این ویژگی توجه هر مصرف‌کننده‌ای را جلب می‌کند.

خبر خوب اینکه با اضافه شدن ویژگی خدمات در منزل/محل، بخش بزرگی از نگرانی مصرف‌کننده برطرف شده است و مخصوصاً زندگی در شهرهای بزرگی مثل تهران را با دردسر بیشتری همراه نمی‌کند.

هزینه‌های منصفانه

بر کسی پوشیده نیست که هزینه‌های زندگی تا چه میزان سرسام‌آور شده است. بنابراین تعیین هزینه‌ها و تعرفه‌های خدماتی برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ، متناسب با وضعیت معیشتی اکثریت مصرف‌کنندگان نشان‌دهنده منش منصفانه و ملاحظه گری یک مرکز تعمیر لوازم‌خانگی است.

استفاده از قطعات اصلی

یکی از بخش‌های مهم تعمیر لوازم‌خانگی، تعویض قطعه/ قطعات است. هر مصرف‌کننده‌ای این نگرانی را دارد که مبادا در صورت لزوم تعویض قطعه/ قطعات ( به دلایل متفاوتی مثل سوختن، شکستن یا به پایان رسیدن عمر مفید قطعه)، محصول تقبلی باشد یا نتوان روی عمر مفید آن حساب کرد.

تعمیرگاهی که فرایند انتخاب قطعه اصلی (فابریک) در آن روندی کاملاً حرفه‌ای و حساب‌شده باشد درواقع کمک بزرگی به حفظ ماندگاری ماشین لباسشویی و جلب اعتماد مصرف‌کننده می‌کند.

بهره‌مندی از خدمات آنلاین

بدون تردید بخش مهمی از هر کسب‌وکاری در دنیای دیجیتالی امروز، فعالیت آن در بستر وب است. آن دسته از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی که از نیروی پشتیبانی آگاه و باتجربه کمک می‌گیرند، مطمئناً در جذب مشتری قدم‌های تضمینی ماندگاری برمی‌دارند.

باید اضافه کنیم که تعمیر بخشی از ایرادهای فنی ماشین لباسشویی با اقدام خود شخص امکان‌پذیر است. بنابراین بهره‌مندی از خدمات آنلاین و پشتیبانی غیرحضوری این فرصت را به دو طرف می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کنند.

برگه گارانتی خدمات

شایان‌ذکر است که ازجمله چشمگیرترین ویژگی‌های مراکز خدمات تعمیر و سرویس‌دهی ماشین لباسشویی، صدور برگه گارانتی خدمات پس از تعمیر دستگاه است. آیتم صدور چنین برگه‌ای پس از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر برندهای مطرح غیر ایرانی، این اطمینان خاطر را  به مصرف‌کننده می‌دهد که در صورت بروز هرگونه ایراد یا خرابی دوباره، به هر دلیلی، امکان بررسی مشکل و تعمیر دوباره وجود دارد و جای نگرانی نیست.

کارشناس تعمیر باتجربه

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی

پس از ویژگی مهم استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر دستگاه، لزوم حضور یک کارشناس باتجربه و کارآمد نشان‌دهنده رفتار حرفه‌ای یک مجموعه خدماتی برای تعمیر محصول است. درواقع این دو آیتم، ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و نبود هرکدام، کیفیت و تأثیرگذاری دیگری را زیر سؤال می‌برد. بنابراین لازم است در زمان انتخاب مجموعه تعمیرگاهی موردنظر خود به این ویژگی بسیار مهم، توجه داشته باشید.

اعزام فوری به محل

ازآنجایی‌که ماشین لباسشویی یکی از پرمصرف‌ترین لوازم‌خانگی است، خرابی یا ازکارافتادن آن یعنی اختلال در نظم زندگی. زمانی به ارزش و اعتبار یک مرکز تعمیر افزوده می‌شود که دغدغه زمان را برای مصرف‌کننده به بهترین شکل ممکن برطرف کند.

با این اوصاف ویژگی بسیار مهم اعزام فوری به محل، بخش زیادی از نگرانی ناشی از به هم خوردن نظم زندگی را از ذهن و فکر مصرف‌کننده برطرف می‌کند.

خبرگزاری مهر درمقاله ای با عنوان برای تعمیر ماشین لباسشویی به چه تعمیرگاه هایی باید مراجعه نمود، اقدام به معرفی یک مجموعه معتبر در این حوزه نموده است و با مطالعه این مقاله، می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد این مجموعه به دست آورید:

https://www.mehrnews.com/news/5511330

سخن پایانی

تعمیر لوازم‌خانگی بخش مهمی از روند مراقبت از محصول به شمار می‌رود که هرچه کیفیت و مراحل کوتاه‌تری داشته باشد، در جلب اعتماد مصرف‌کننده تأثیر به سزایی می‌گذارد. تعمیر ماشین لباسشویی، در جمع لوازم‌خانگی، اهمیت به‌مراتب بیشتری دارد و لازم است برای انتخاب خدمات تعمیر و سرویس‌دهی آن، قدم‌های هوشمندانه‌تری برداشت.

در نظر گرفتن ویژگی‌های مهمی مثل تعمیر ماشین لباسشویی در محل، قیمت منصفانه، استفاده از قطعات اصلی، صدور برگه ضمانت پس از خدمات، حضور کارشناس باتجربه و اعزام فوری به محل از نکاتی است که هر مصرف‌کننده‌ای در زمان انتخاب خدمات تعمیر موردنظر خود باید آن را در نظر داشته باشد.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود