اولین تصویر واضح از اژدهای تارگرین ها در پوستر جدید سریال «خاندان اژدها»

اولین تصویر واضح از اژدهای تارگرین ها در پوستر جدید سریال «خاندان اژدها»

پوستر جدیدی از سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) اولین تصویر شفاف از اژدهای خاندان تارگرین در این اسپین آف سریال بازی تاج و تخت را در اختیار طرفداران قرار می دهد. اولین اسپین آف از سریال Game of Thrones داستانش را از رمان آتش و خون جورج آر آر مارتین می گیرد. داستان این سریال ۲۰۰ سال پیش از اتفاقات سریال اصلی رخ می دهد و به تاریخچه خاندان بدنام تارگرین و اژدهایان وفادارشان می پردازد. در سریال بازی تاج و تخت شاهد ظهور قدرت دنریس تارگرین و سقوط سریع او و البته بازگشت اژدهایان افسانه ای این خانواده بعد از صدها سال بودیم.

اولین تصویر اژدها در پوستر سریال خاندان اژدها

در پیش درآمد تازه این سریال، تارگرین ها بر هفت قلمرو حکمرانی می کنند جایی که شاه ویسریس اول با بازی پدی کانسیداین بر تاج و تخت نشسته و برادرش شاهزاده دیمون تارگرین با بازی مت اسمیت نیز نقش جانشین احتمالی اش را بازی می کند. همچنین باید از دختر ویسریس به نام پرنسس رینیرا تارگرین با بازی اما دارسی نانم برد که همانند عمویش دیمون یک اژدها سوار است. شخصیت پرنسس رینیرا در پوستر جدید سریال House of the Dragon دیده می شود اما ستاره واقعی این عکس یک اژدهای غول پیکر قدرتمند است که پشت پرنسس دیده می شود و در واقع قدرت خاندان تارگرین را نشان می دهد.

اولین تصویر اژدها در پوستر سریال خاندان اژدها

به نظر می رسد اژدهایی که در این پوستر دیده می شود سیراکس باشد، اژدهایی ماده که رینیرا برای اولین بار در سن ۷ سالگی سوار آن می شود. بدون شک اژدهایان بخش مهمی از سریال خاندان اژدها خواهند بود اما سیاست نیز نقش مهمی در این پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت خواهد داشت. داستان سریال House of the Dragon در مورد جنگ داخلی است که پس از درگیری بر سر جانشینی شاه ویسریس در میان خاندان تارگرین رخ می دهد. پخش سریال House of the Dragon از تاریخ ۲۱ آگوست (۳۰ شهریور) سال جاری از شبکه HBO آغاز خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دومین تریلر سریال «خاندان اژدها» منتشر شد + ویدیو

بودجه هر اپیزود از سریال «خاندان اژدها» چقدر است؟

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود