مجازات کول کردن شوهر و گرداندن در خیابان برای زن هندی متهم به خیانت + ویدیو

مجازات کول کردن شوهر و گرداندن در خیابان برای زن هندی متهم به خیانت + ویدیو

این لحظه عجیب و شوکه کننده ای است که زنی در هند مجبور می شود شوهرش را کول کرده و در خیابان های بچرخاند، بعد از این که گفته می شود به شوهرش خیانت کرده است. این اتفاق در روستای بورپاداو در روز سوم جولای رخ داده وقتی که این زن به مدت یک هفته گم شد. بر اساس گزارش ها، شوهر و برادر شوهرهای این زن هندی تمام هفته را به دنبال او گشته و سعی کردند او را پیدا کنند اما موفق نشدند و در نهایت به پلیس خبر دادند که این زن گم شده است. بعد از اطلاع گم شدن این زن به پلیس، یک فرد ناشناس به شوهر مراجعه کرده و مدعی می شود که زن وی با مردی دیگر رابطه داشته و اکنون در خانه او زندگی می کند. در ادامه شوهر و اهالی روستا تصمیم گرفتند این زن خیانتکار را به شکل ویژه ای تنبیه کنند.

مجازات کول کردن شوهر برای زن هندی متهم به خیانت

در ویدیویی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، زن هندی مجبور شده شوهرش را روی شانه هایش حمل کند در حالی که در خیابان های روستا راه می رود و مردم نیز او را همراهی می کنند و بر سرش فریاد می زنند ادامه دهد و حتی او را مسخره می کنند. در هر طرف این زن یک مرد دیده می شود که کمک می کنند مرد روی شانه های زنش باقی بماند در حالی که به وضوح دیده می شود زن دارد رنج می کشد و به شدت آشفته است. در گزارش ها آمده است که همسر این زن او را کتک زده، موهایش را کشیده و روی زمین کشیده و او را متهم به خیانت کرده است. منابع محلی مدعی هستند که فرزندان این زن ۳۰ ساله او را با مردی دیگر دیده و موضوع را به پدرشان گزارش داده اند.

مجازات کول کردن شوهر برای زن هندی متهم به خیانت

بعد از این ماجرا بوده که بین این دو درگیری لفظی شدیدی پیش آمده و زن هندی خانه را ترک می کند. تاکنون ۹ نفر در ارتباط با ماجرای گرداندن این زن در خیابان های روستا و کول کردن شوهرش به جرم خیانت دستگیر شده اند و زن هندی نیز به خانه والدینش فرستاده شده است. این اولین بار نیست که چنین اتفاقی در هند رخ می دهد و در سال ۱۳۹۹ نیز اتفاقی مشابه در یکی از روستاهای ایالت گجرات رخ داد و طی آن زنی که به خیانت متهم شده بود، مجبور شد ساعت ها شوهرش را به دوش کشیده و در خیابان های روستا بچرخاند. در ادامه وقتی این زن شوهرش را زمین می گذارد، مردم با چوب به او حمله کرده و مجبورش می کنند دوباره شوهرش را کول کند.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

 • زمانی تیر ۱۵, ۱۴۰۱

  هندیهای کثیف. تو روستاهای هند هنوز رسم دارم شوهر بمیره ، زن رو باهاش میسوزونن تا اون دنیا شوهره تنها نباشه. معمولا هم خانواده ی شوهر یک هفته یا نهایتا ۱ ماه بعد از فوت شوهره میاد این کار رو میکنه تا همزمانی نباشه و پلیس دستگیرشون نکنه. تا پلیس نفهمه . زن معمولا یا تو تصادف کشته میشه یا یه طوری کشته میشه تو این قضیه. این حزب bjp ناندرامودی و هندوهای افراطی حتی تو پارلمان علنا میگن باید این کار یعنی سوزوندن زن با شوهر فوت کرده باید قانونی باشه چون مراسم مذهبیه.
  یه افکار خیلی کثیفی دارن که نگو. ردیابی دخترای باکره تو گروه های واتزاپ که خبرش اومد و ترکوند دنیارو. اینطوری بودش دخترایی که مثلا ۲۰ ساله شدن و هنوز باکره بودن و دوس پسر نداشتن رو عکس میگرفتن ادرسشو در میاوردن بعد مسیر رفتن به دانشگاه یا کار و خونشو در میاوردن تو گروه میزاشتن. بعدم دیگه میگفتن جوونای هندو برین باکرگیشو بگیرین. از نظر مذهبی معتقدن باکره بودن بده و دلیلشونم اینه که شیوانا تو یکی از سفرهاش تو یه روستا میره و میبینه یه دختری باکره هست. با اون میخوابه و اگه دقیق یام باشه یه زن بدکاره هم تو روستا بوده معترض میشه انگار و شیوانا میگه این دختر رو از بدی نجات دادم.
  گروه های واتزاپی زیادی داشتن تقریبا هر محله یا کوچه یه گروه هستش امار در میارن.
  مقاله شو تو گاردین خوندم ۱ ماه قبل.

 • رحیم تیر ۱۶, ۱۴۰۱

  به روستاهای هند نگاه نکنید اتفاقا هندیها قوانین فمینیستی مردستیزانه خیلی شدیدی دارند که صدای مردهاشون رو هم درآورده.

 • جواد تیر ۱۶, ۱۴۰۱

  کلا از کشوری که گاو رو می‌پرستند انتظار شعور ندارم