دونالد ترامپ از بوئینگ ۷۵۷ شخصی مدرن سازی شده اش رونمایی کرد + ویدیو

دونالد ترامپ از بوئینگ ۷۵۷ شخصی مدرن سازی شده اش رونمایی کرد + ویدیو

جت بوئینگ ۷۵۷ مشهور دونالد ترامپ به زودی یک بار دیگر در آسمان ها به پرواز درخواهد آمد پس از آنکه در لوییزیانا مورد بازسازی قرار گرفت. دونالد ترامپ روز چهارشنبه از بازگشت هواپیمای شخصی مشهورش خبر داده است، هواپیمایی که با آن و به شکلی دراماتیک در کمپین انتخاباتی اش در سال ۲۰۱۶ استفاده کرد و به آن لقب «ترامپ فورس وان» داده شده بود. فورس وان عبارتی است که برای اشاره به هواپیمای مخصوص روسای جمهوری در ایالات متحده استفاده می شود. اما از زمان ورود ترامپ به کاخ سفید در سال ۲۰۱۷، این هواپیمای شخصی عملاً بلااستفاده باقی مانده بود.

دونالد ترامپ دیروز در حساب خود در شبکه اجتماعی اش با نام Truth Social نوشت: «در طی چهار سال حضورم در کاخ سفید، از هواپیمای محبوب همگان استفاده نکردم، بوئینگ ۷۵۷ی که که برای پیروزی بزرگمان در سال ۲۰۱۶ با آن کمپین انجام می دادیم. اکنون به طور کامل مدرن سازی و نوسازی شده و فوق العاده به نظر می رسد. همه این کارها در ایالت دوست داشتنی لوییزیانا انجام شده و در پاییز ۲۰۲۲ به آسمان ها بازخواهد گشت و شاید هم زودتر. آماده شوید!». در انتهای پست خود، دونالد ترامپ لینکی از یک ویدیو را قرار داده که فرآیند بازسازی هواپیمای بوئینگ ۷۵۷ شخصی اش را نشان می دهد.

رونمایی دونالد ترامپ از نسخه مدرن و بازسازی شده بوئینگ 757 شخصی اش

این ویدیو ۴ دقیقه ای خدمه ای را نشان می دهد که مشغول کار روی موتورهای این جت شخصی و البته نمای بیرونی آن هستند در حالی که یک موسیقی هیجان انگیز سینمایی پخش می شود. رنگ نمادین سیاه-قرمز-سفید این هواپیما با کلمه «ترامپ» به رنگ طلایی هنوز در طراحی خارجی این هواپیما حفظ شده است. نوسازی این هواپیما می تواند نشانه ای دیگر از این باشد که ترامپ می خواهد برای سومین بار شانس خود را برای راهیابی به کاخ سفید امتحان کرده و نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری دوره آینده اعلام کند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود