آموزش آنلاین زبان انگلیسی در های‌تاکی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در های‌تاکی

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

های‌تاکی یک پلتفرم آموزش زبان است. تدریس زبان در این پلتفرم به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌شود. شما در های‌تاکی می‌توانید اقدام به یادگیری ۱۵ زبان‌های زنده دنیا کنید. یکی از پرطرفدارترین این زبان‌ها، انگلیسی است. آموزش آنلاین زبان انگلیسی در های‌تاکی به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. در واقع مهم نیست تا چه حد با این زبان آشنا هستید، آنچه اهمیت دارد این است که های‌تاکی یک پلتفرم عالی برای تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی است و شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی اقدام به یادگیری این زبان زنده دنیا کنید.

انواع مهارت‌های زبان انگلیسی در های‌تاکی

آموزش  آنلاین زبان انگلیسی در پلتفرم های‌تاکی به چند بخش تقسیم می‌شود. هر بخش شامل یک مهارت خاص است و توسط مدرسی که از آن مهارت برخوردار است تدریس خواهد شد. در ادامه می‌توانید با مهم‌ترین انواع این مهارت‌ها آشنا شوید.

مکالمه زبان انگلیسی

اگر قصد دارید صحبت کردن به زبان انگلیسی را بیاموزید و بتوانید با یک انگلیسی زبان به راحتی ارتباط برقرار کنید در کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی های‌تاکی شرکت نمایید. با توجه به اینکه در این کلاس‌ها به طور خاص بر مکالمه تمرکز می‌شود، زبان آموز بعد از اتمام دوره آموزشی خود می‌تواند به زبان انگلیسی صحبت کند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی عمومی

اگر آشنایی چندانی با زبان انگلیسی، واژه‌‌ها، عبارت‌ها و جملات آن ندارید، مهارت زبان انگلیسی عمومی در های‌تاکی را انتخاب کنید. بدین ترتیب می‌توانید جنبه‌های عمومی این زبان را یاد بگیرید و برای شرکت در دوره‌های پیشرفته‌تر آماده شوید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی تجاری

گاهی اوقات نیاز  دارید که از زبان انگلیسی در دنیای تجارت و کسب و کار استفاده کنید. (برای مثال یک موقعیت شغلی مناسب در کشور انگلیسی زبان دارید) اگر چنین است بدون اتلاف وقت به سراغ زبان انگلیسی تجاری بروید. با یادگیری این مهارت می‌توانید ارتباط بهتری با شرکای تجاری یا مشتریان خود داشته باشید و کسب و کارتان را توسعه دهید. از طرفی، دیگر نیازی به مترجم ندارید. شما می‌توانید آموزش آنلاین زبان انگلیسی تجاری را در های‌تاکی تجربه کنید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان

کودکان افراد باهوشی هستند و گیرایی بالایی دارند اما همواره در مقابل یادگیری مطالب جدید مقاومت می‌کنند. تنها راه آموزش به کودکان، استفاده از روش‌های جذابی مانند شعر، داستان، بازی و سرگرمی است. از طرفی سنین پایین بهترین زمان برای یادگیری یک زبان جدید مانند انگلیسی است. حال اگر قصد دارید فرزند شما زبان انگلیسی را یاد بگیرد و در آینده فردی موفق‌تر با فرصت‌های کاری بهتر باشد همین حالا برای رزرو کلاس انگلیسی کودک اقدام کنید. تدریس زبان انگلیسی در های‌تاکی جذابیت بالایی دارد و کودک را مشتاق به یادگیری می‌کند.

دیگر مهارت‌های زبان انگلیسی های‌تاکی

علاوه بر آنچه در بالا اشاره شد امکان یادگیری مهارت‌های دیگری نیز در های‌تاکی وجود دارد. از جمله این مهارت‌ها، گرامر زبان انگلیسی است. حال ممکن است لهجه خاصی را مد نظر داشته باشید. در این صورت می‌توانید مهارت زبان انگلیسی آمریکایی، استرالیایی، بریتیش یا کادانایی را انتخاب کرده و از مدرس خود بخواهید همان لهجه را به شما آموزش دهد.

اگر محصل هستید بسته به مقطعی که در آن تحصیل می‌کنید می‌توانید در کلاس زبان انگلیسی هفتم تا دوازدهم دبیرستان شرکت کرده و درس زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید. در نهایت اگر به یادگیری زبان انگلیسی برای موفقیت در آزمون خاصی مانند کنکور سراسری، کنکور کاردانی، کنکور ارشد یا حتی آزمون‌های مهمی مانند آیلتس، تافل یا … نیاز دارید در کلاس مربوطه شرکت کنید تا به آنچه می‌خواهید دست یابید. در کل می‌توان گفت آموزش آنلاین زبان انگلیسی در های‌تاکی طیف گسترده‌ای دارد و برای هر نوع مهارت یک کلاس خاص در نظر گرفته شده است.

البته اینکه از چه روش‌هایی می‌توان زبان انگلیسی را فرا گرفت سوالی است که همواره در ذهن هر زبان آموزی مطرح می‌شود. قطعا روش‌های مختلفی برای این منظور وجود دارد و خبر خوب اینکه در های‌تاکی از جدیدترین و بهترین این روش‌ها استفاده می‌شود. در مقاله ای که لینک آن در بالا آمده بهترین روش های یادگیری زبان زبان انگلیسی آورده شده است.

های‌تاکی یک پلتفرم آموزش زبان

مدرس خصوصی زبان انگلیسی در های‌تاکی

های‌تاکی به عنوان یک مجموعه بزرگ با کادری حرفه‌ای اساتید برجسته‌ای دارد که هر یک بعد از انجام مصاحبه و بررسی توسط کارشناسان دعوت به همکاری شده‌اند. در نتیجه از توانایی بالایی در تدریس برخوردار هستند. با اینکه قیمت کلاس‌های مختلف متفاوت است اما همه مدرس‌ها کاربلد و خبره‌اند. از طرفی های‌تاکی امکاناتی را برای زبان آموزان فراهم کرده که بعد از شناخت نسبی از مدرس برای رزرو کلاس او تصمیم بگیرند.

از جمله اینکه زبان آموز می‌تواند کلاس آزمایشی رزرو کند، ویدئو معرفی استاد را ببینید سپس در مورد انتخاب او نظر دهد. علاوه بر این می‌تواند متن معرفی را مطالعه کند یا از بخش رزومه با سوابق کاری و تحصیلی مدرس آشنا شود. اگر هم به نظر دیگران اهمیت می‌دهد می‌تواند به بخش نظرات مراجعه کرده و نظر دیگر زبان آموزان در مورد مدرس را بخواند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در کلاس‌های خصوصی های‌تاکی

امروزه افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند می‌توانند در کلاس‌های آنلاین شرکت کنند. با وجود آموزش آنلاین زبان انگلیسی در های‌تاکی با حضور در هر نقطه از ایران یا حتی خارج از آن می‌توانید از کلاس بهترین مدرس‌ها بهره‌مند شوید و هر نوع مهارت زبان انگلیسی را که مد نظر دارید بیاموزید.

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی در های‌تاکی

های‌تاکی یک پلتفرم آموزش زبان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در های‌تاکی مزایای زیادی دارد. از جمله اینکه تعداد مدرس‌های این زبان در های‌تاکی بسیار زیاد هستند. در نتیجه زبان آموز می‌تواند از بین آن‌ها هر کدام را که می‌پسندد انتخاب کند. علاوه بر این می‌تواند به صورت مستقیم با مدرس حتی قبل از اینکه بخواهد کلاس درس او را رزرو نمایید در ارتباط باشد.

یکی از مهم‌ترین مزایای های‌تاکی، برگزاری جلسات آزمایشی رایگان است. زبان آموز با شرکت در این جلسات می‌تواند با مدرس و شیوه تدریس او آشنا شود و با اطمینان در مورد رزرو کلاس انگلیسی تصمیم بگیرد. هر زبان آموز امکان شرکت در ۵ جلسه آزمایشی رایگان را دارد. بعد از اتمام این جلسات می‌تواند در ازای پرداخت مبلغی بسیار کمتر از جلسات اصلی در دیگر کلاس‌های آزمایشی شرکت کند.

شما در های‌تاکی می توانید انواع فیلترها را بر لیست اساتید وارد کنید تا یک لیست مطابق با آنچه دقیقا مد نظر دارید به شما نمایش داده شود. از جمله این فیلترها، نوع مهارت، نوع تدریس، سطح تدریس، گروه سنی زبان آموز و جنسیت استاد است.

های‌تاکی همواره از طریق ارسال پیامک با زبان آموز و مدرس در ارتباط است و در صورتی که نیاز باشد اقدام به ارسال پیام برای ایشان می‌کند. یک نمونه از این مورد، یادآوری زمان برگزاری کلاس است که حدود ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس توسط های‌تاکی و از طریق پیامک انجام می‌شود.

زبان آموز در های‌تاکی می‌تواند هر استادی را که بیشتر می‌پسندد به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کند. تنها کافی است بعد از عضویت در های‌تاکی، قلب قرمز رنگ موجود در پروفایل استاد را فشار داده یا بر گزینه افزودن به علاقه‌مندی‌ها کلیک کند. با این اوصاف به جرات می‌توان گفت های‌تاکی بهترین پلتفرم برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی است.

بدون نظر

ورود